(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО УКРАЇНУ
"ЦЕНТРАЛЬНА УКРАЇНА"

Центральна Україна - це один з найбільш цікавих і колоритних регіонів нашої країни. До складу Центральної України у цьому розділі включені Житомирська, Чернігівська, Черкаська, Дніпропетровська, Полтавська, Запорізька та Кіровоградська області. Цей регіон вважається одним з найбільших регіонів України, не тільки за площею, але і за неймовірно величезною кількістю пам'яток, що прикрашають цей край.

Центральна УкраїнаУ всій Центральній Україні панує якась унікальнаі, разом з тим, неповторна енергетика цього краю, яка вже протягом багатьох століть служить джерелом сили та натхнення для багатьох великих людей. Не дивлячись на насичену низку історичних подій, часто мало приємних для всієї держави, Центральна Україна до цих пір не втратила свою привабливість. Адже сюди все частіше і частіше прагнуть потрапити багато туристів з усіх куточків України та Близького зарубіжжя.

Одним з найкрасивіших і найстаріших міст Центральної частини України є Чернігів. Поїздку до Чернігова найчастіше називають казковою подорожжю в часи Київської Русі, оскільки саме тут знаходиться четверта частина всіх архітектурних пам'яток України цієї доби. Найголовнішими серед них вважаються Борисоглібський і Спасо-Преображенський собори, яким вдалося доцих пірзберегти дивовижний стиль давньоруського періоду. Наступними у рейтингу пам'яток Чернігова виступають Антоніївські печери. Це абсолютно унікальний у своєму роді підземний комплекс, будівництва XI-XVIII століть, який на сьогоднішній день вважається найбільшим підземним монастирем України.Центральна Україна

Неподалік від Чернігова розташовується місто Новгород-Сіверський, який вважається справжнім музеєм під відкритим небом. Тут же і знаходиться відомий історико-культурний заповідник «Слово о полку Ігоревім», а сам князь Ігор починав свої походи саме з цього міста. Крім того Новгород-Сіверський багатий і на давні духовні святині. У цьому місті розташовуються Свято-Успенський і Спасо-Преображенський собори - це давньоруські храми, які зберегли автентичні архітектурні форми.

Однією з головних визначних пам'яток Центральної України по праву вважається Національний дендропарк «Софіївка» в місті Умань Черкаської області, який сьогодні володіє званням одного з семи чудес всієїУкраїни. «Софіївка» вважається справжнім шедевром садово-паркового мистецтва. І це нітрохи не перебільшення. У цьому парку гармонійно поєднуються геніальні творіння людини, втілені у цікавих гротах, казкових скульптурах, дивовижних фонтанах, з природними ландшафтами унікальної краси, що створює неповторний оазис душевності, затишку і комфорту в «Софіївці».

Центральна УкраїнаВеличезну історико-культурну спадщину Центральної України складають незвичайні музеї. Один з таких музеїв - Музей Ракетних військ стратегічного значення, який знаходиться у Кіровоградській області. Кілька десятиліть тому дана місцевість була секретною ракетною базою, а сьогодні - це німий свідок колишньої могутності СРСР в ядерній технології. У цьому музеї знаходиться відома балістична ракета «Сатана». На ній є якась червона кнопка, що приводить в жах багатьох людей, і до якої може доторкнутися кожен бажаючий.

Ще один не менш унікальний музей - це Музей космонавтики в Житомирі, створений на честь вихідця з цього міста, основоположника практичної космонавтики, С.Корольова. У цьому музеї можна побачити копії космічних кораблів, місяцеходів, помилуватися справжньою спусковою капсулою, автобусом, на якому їхав перший космонавт Гагарін до стартового майданчика космодрому «Байконур».

Подорожую по Житомирщині, обов'язково варто відвідати і його околиці зокрема місто Бердичів, головними пам'ятками якого є знаменитий і дуже гарний монастир ордену Босих Кармелітів і костел Святої Анни, в якому відбулося вінчання відомого французькогописьменникаО.де Бальзака, атакож головна єврейська святиня - усипальниця лідера хасидів цадика Льови Іцхака Бен Мейєра. Це місце стало центром паломництва величезної кількості євреїв.

На Житомирщині є ще одна унікальна, таємнича пам'ятка - це геологічний заказник «Кам'яне село», який став дуже популярним місцем серед туристів, любителів містики та природних загадок. «Кам'яне село» - це трошки химерне зібрання великих валунів з каменю, які за довгі роки свого існування обросли мохом, загадковими історіями і легендами.Центральна Україна

Величезний слід на території всієї Центральної України залишився після козацького періоду - це таємничі місця героїчних боїв козаків з польськими, турецькими, російськими військами, козацькі хрести, що стоять посеред безкраїх степових просторів, Суботів, Чигирин, Корсунь, Батурин...Тут ще довгий час буде витати нездоланний дух свободи і героїчної боротьби за Україну.

Вся територія Центральної України є ідеальним місцем для повноцінного відпочинку, насиченого гармонією, спокоєм, справжнім духом країни. Екскурсії і тури в Центральну Україну - це прекрасна можливість насолодитися казковою природою, насиченою дивовижною таємницею силою, і переконатися в різноманітті та унікальності природних дарів, пишноті і таємничості маси пам'яток цього чарівного краю.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

 

статті про україну, цікава інформація про україну, опис екскурсійних об'єктів україни, видатні місця україни, памятки україни, екскурсії україною, тури україною, тури по україні, екскурсії по києву, екскурсії в києві, озера україни, замки україни, опис екскурсій і турів україни, екскурсійні обєкти киева та київської області, статті про міста україни, опис міст україни, цікава інформація про київ.

2011 (С) Будь-яке копіювання матеріалу без відкритих посилань на angatravel.com.uaспричинить за собою безглузді жертви!

witch.hand