(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО УКРАЇНУ
"ПІВДЕННА УКРАЇНА. КРИМ"

Справжня територія чудес! Саме так можна сміливо охарактеризувати Південну Україну, ту неповторну частину України, де дивним чином переплітаються пам'ятки різних історичних і культурних періодів - античний, трипільський, скіфський, сарматський, козацький і так до нинішнього часу - які загубилися в долинах трьох могутніх річок (Дніпро, Дністер, Південний Буг) і зберігають історію цього дивовижного регіону.Південная Україна

У розділі «Статті про Південну Україну» Ви дізнаєтесь багато цікавого про природні, історичні, архітектурні і культурні багатства Криму, Херсонської, Миколаївської областей. Перераховувати переваги цього регіону можна дуже довго, але про деякі все-таки трошки розповімо.

Головними домінантами серед природних багатств Південної України виступають Чорне та Азовське моря, з їх просторими гальковими і піщаними пляжами, лиманами, солоними озерами з величезними запасами лікувальних грязей, мінеральними джерелами і гейзерами, чистим морським повітрям, наповненим ароматом степових і кримських трав. Сприятливі кліматичні умови, вигідне географічне положення в поєднанні з багатими природними даними стали головною причиною розвитку в даному регіоні санаторно-курортної та реабілітаційної бази.

Столицею і перлиною Південної України по праву вважається Одеса - найколоритніше, мультикультурне, багатонаціональне, захоплююче, красивеі незабутнє місто на березі Чорного моря. Одеса - це чудове місто, яке ще з початку свого існування є джерелом натхнення для багатьох художників, поетів,письменників, музикантів і одним з найпривабливіших і частіше відвідуваних курортних міст України. Про Одесутак само можна розповідати дуже багато, тому визначним місцямцього міста ми присвятили окремий розділ нашого сайту.

Південна УкраїнаТериторія Південної України багата на унікальні заповідні зони, де збереглася незаймана природа і де в природному середовищі існування можна зустріти рідкісні види рослин і тварин. Одними з таких заповідних зон є біосферний заповідник «Асканія-Нова» в Херсонській області та Національний природний парк «Бузький Гард» у Миколаївській області, які входять до списку семи природних чудес України. На території Національного природного парку «Бузький Гард» знаходиться близько 100 археологічних пам'яток.

Херсонська область знаменита також найбільшою у всій Європі піщаною пустелею - Олешківські піски - і найбільшим в світі штучним лісом, Миколаївська область - єдиним в Україні нежилим островом Березанню, власним раєм Кінбурнською косою, однією з найбагатших грецьких колоній на території Північного Причорномор'я Ольвією і унікальним природним витвором Актовським каньйоном .

У цьому ж розділі ми розповімо Вам про ще одну частину Південної України, про її субтропічний рай - Кримський півостров, який можна назвати справжнім дивовижним каменем у величезній шкатулці коштовностей України.

Крим

Крим - це унікальне місце, де гармонійно поєднані величні Кримські гори, з великою кількістю цілющих рослин і мінеральних джерел, і широка степова зона, скелясті кручі і піщані пляжі, стародавні ісламські мечеті і величні православні церкви, руїни античних міст і скіфські кургани, унікальні печери (Чуфут-Кале, Мангул-Кале біля Бахчисараю), казкові гроти, безкраї виноградники, чаруючі погляд водоспади...Продовжувати список багатств Криму можна дуже довго, найкраще це побачити самому!

Справжньою перлиною Криму по праву називається місто Ялта, де можна чудово провести час на теплому галечному пляжі або відправитися в екскурсії по прекрасних архітектурних (Масандрівський, Воронцовський, Лівадійський палаци, Ластівчине гніздо), і природни (один з найстаріших і найбагатших на експозицію рослин у світі Нікітський ботанічний сад) пам'ятка Кримського півострова.

З гори Ай-Петрі (сама вища точка Кримських гір) відкривається приголомшливий вид на Ялту і її дивовижні околиці. Влітку тут можна здійснювати кінні прогулянки, побачити ще один дивовижний природний пам'ятник - Великий каньйон, насолодитися справжнім татарським чаєм. Взимку схили Кримських гір покриваються снігом, і тут можна покататися на сноуборді і лижах.

Кримський півострів багатий на унікальні пам'ятки архітектури різних епох, які залишили свій вагомий слід в історії України. До числа таких пам'ятників відносяться:

  • Бахчисарай - це древнє місто, в якому розташовується головна резиденція кримського хана - чудовийпалац, в якому гармонійно поєднуються елементи європейського бароко і ренесансу з характерними рисами сельджукської і малоазійської архітектури.
  • Середньовічна Генуезька фортеця в Судаку.
  • Овіяне міфами та легендами древнє місто Херсонес - центр античної цивілізації Північного Причорномор'я, завдяки якому Крим часто називають територією богів.
  • Білокам'яне місто-герой Севастополь - один з найяскравіших, унікальних і легендарних представників чудового спадщини Кримського півострова, багатий на вражаючі історичні монументи і пам'ятні знаки.
  • Блакитно-бірюзові бухти Ласпі і Балаклава, що знаходяться в околицях Севастополя.
  • Вулканічний масив Карадаг або Чорна гора зі своїми знаменитими Золотими воротами або, як їх ще називають, воротами до раю.

Останнім часом у Криму щорічно почали проводитися безліч міжнародних фестивалів, які збирають величезні аудиторії. Яскравими прикладами таких фестивалів вважаються рейв-фестиваль «Казантип» та фестиваль сучасної джазової та етнічної музики «Джаз Коктебель».

Крим

Не випадково, Південну Україну називають маленькою Європою. Адже вона є центром духовної єдності, національного та культурного розмаїття. До величезної кількості природних, історичних, архітектурних і культурних пам'яток Криму можна віднести також гостинність і доброзичливість місцевих жителів, м'який клімат, ласкаві Чорне та Азовське моря - все це створює унікальні сприятливі умови для чудового і незабутнього відпочинку.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

тури по україні, тури в трим, відпочинок в криму, цікава інформація про визначні місця криму, визначні місця південної україни, цікаві статті про південну україну, визначні місця в криму, визначні місця в херсонській області, визначні місця в миколаївській області, екскурсії по південній україні, херсонес, одеса, визначні місця одеси, відпочинок в миколаівській області, що побачити в миколаївській області, відпочинок в херсонській області, що побачити в херсонській області, тури на вихідні на море, відпочинок на чорному морі, відпочинок на азовському морі.

witch.hand