(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО ПОЧАЇВ
Свято-Успенська Почаївська Лавра - Другий Єрусалим

У результаті багатовікової історії розвитку України і до сьогодні вона залишається багатоконфесійною державою. Основна чисельність сповідує Християнство, і приблизно половина з них дотримуються православних традицій. Точка, від якої відштовхувалася православне вірування, усім відоме древнє місто Єрусалим.
Ви коли-небудь чули про Другий Єрусалимі? Можливо, Вам видається, що це десь дуже далеко і недосяжно. Можу Вас запевнити, він розташований зовсім близько, на рідній Україні, в 70-ти км від Тернополя. Свято-Успенська Почаївська Лавра підноситься на горі і захоплює погляд своєю величчю, названа Другим Єрусалимом через повторення єрусалимського дива: коли Ісус Христос залишив сліди на Оливковій горі в момент свого Вознесіння на небо. На Почаївській горі відбулося подібне диво: на камені в далекому 1240 році, як на піддатливому воску, відбилась стопа Божої Матері.
Відбиток правої стопи Божої Матері залишився на місці, де відбулося явище Пресвятої Богородиці декільком ченцям і пастухові Іоанну. До наших днів на цьому місці б'є цілюще джерело, що славиться зціленнями віруючих прочан. Коли ж над джерелом побудували храм, в підлозі над каменем зі слідом залишили невеликий отвір, щоб паломники могли його бачити. Зверху над ним був встановлений спеціальний ковчег. З часом, прикладатися до відбитку стопи Пресвятої Богородиці ставало вельми важко, для зручності віруючих ковчег був встелений зображенням стопи, вишитим на шовковому платі.
Біля святого місця кожен може відчути гармонію і чисту енергетику цього місця, помолитися, випити води з цілющого джерела. Кожному бажаючому воду наливає ієромонах в срібному ківшику. Особливої атмосфери Печерній церкві надають настінні розписи з 52 картин (більше шестисот фігур), в якій можна розпізнати, напевно, всі події Страсного тижня і фрагменти Євангеліє. Кожен, хто побачить фрески, буде вражений майстерністю умільців, які працювали в цьому храмі. Зверніть увагу на фрагменти фрески з римськими воїнами, які прибувають до хреста Ісуса Христа. Ви не залишитеся байдужими, коли розглядаєте картину, переходите з однієї сторони на іншу, перед вами виникає унікальне дійство: у міру наближення Спаситель піднімається разом з хрестом і проводжає вас поглядом, переповненим стражданням і муками.
Окрім унікальних масштабних фресок це місце славитися і стародавньою 300 річної іконою.
Через 300 років, Києво-Печерська ікона Божої Матері, так само приковує погляди кожного глядача, захоплених красою і пишнотою роботи майстрів. За багато століть вона стала надзвичайним символом віри у зцілення. У наші дні біля ікони Божої Матері Ви можете виявити Милиці! Так, так, саме милиці ... Ще в минулому столітті, 17 червня 1950, відбулося диво - зцілення черниці Варвари (у світі Олена Костянтинівна Путятіна). У Варвари протягом 48 років були паралізовані обидві ноги. Пройшовши свій нелегкий шлях з міста Чкалов (нині Оренбург), вона приїхала в Почаївську Лавру. Допомогою для неї були тільки милиці і «плече» доброї супутниці черниці Марії. В мить, доторкнувшись до чудотворного образу Божої Матері, черниця підвелася на обидві ноги, начебто завжди була здорова. І сьогодні стоять біля ікони святої Богородиці ті самі милиці, єдині свідки тих днів.
Ця подія, стала яскравим свідченням слів Ісуса Христа: «По вірі вашій воздасться вам».

Спеціально для "Анга Тревел"

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур Почаївська лавра, джерело святої Анни, тури автобусом з Києва до Почаєва, інформація про почаїв, озеро Святої Анни, джерело з цілющою водою, святі місця в Україні, тури в почаїв, інформація про джерело Святої Анни, фото джерела святої Анни, автобусом в Почаїв, як їхати в Почаїв, як дістатися до джерела святої Анни, святі джерела та місця України

witch.hand