(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Старовинний район Києва - Поділ

        Поділ розташовується в нижній частині Києва, біля самого берега Дніпра. У давні часи тут перебували торгівельно-ремісничі центри, зараз це самий центр міста, давній район і знахідка для поціновувача історії.

        У XVIII столітті на Подолі проходили контрактові ярмарки, що притягало іноземні інвестиції в місто. До пожежі 1811 року, яка майже повністю знищила район, Поділ був найбільш заселеним. Саме після пожежі, почалася забудова будівлями Контрактового будинку, новим корпусом Київської академії.

        Поділ - це те місце, де з'явилася перша аптека, перший водопровід і перший вищий навчальний заклад. А першою його пам'яткою є Поштова площа. Тут знаходиться одна з двох станцій київського фунікулера, з його допомогою Ви без проблем підніметесь до початку Володимирської гірки та місця розташування двох соборів - Михайлівського та Софіївського. Поштова площа прихистила також відтворену церкву Різдва Христового, де люди прощалися з Тарасом Шевченко. Дібратися до могутнього Дніпра простіше простого, адже через дорогу від площі знаходиться Річковий вокзал і Дніпровська набережна.

        Наступне, що Ви побачите, трохи прогулявшись по невеликих затишних вуличках, буде Контрактова площа, яка по праву вважається центром цього району Тут, без перебільшення, величезна кількість місць, які повинен відвідати кожен турист. Назву свою «контрактова» вона отримала від «контрактів», кажучи простою мовою - угод, що укладалися тут дуже і дуже часто. Тут і пам'ятник Г. Сковороді, і відновлена церква Богородиці Пирогощі, головний корпус Києво-Могилянської академії.

        На Подолі багато пам'яток, що свідчать про давність цього району. Серед них: Флорівський монастир, відновлений після пожежі в 1822-1824 рр., Іллінська церква (1692 р.), церква Миколи Притиска (1631 р.), Набережно-Микільська церква (1772 р.), особняки до пожежної забудови.

        Невелика, але цікава споруда площі – ротонда. Під нею знаходиться скульптура "Самсон, що розриває пащу лева". Ну і звичайно ж, улюбленим місцем туристів є Андріївський узвіз з величним Андріївським собором. Тут можна помилуватися роботами місцевих художників, відвідати Музей Булгакова і Музей однієї вулиці, а також купити сувенір на пам'ять про це чудове місце.

Автор Дар'я Талан

        Презентуємо Вам кращі екскурсії з відвідуванням Подолу:

Забронювати тури можно тут - Контакти

екскурсії в київ, екскурсії по києву, тури по києву, тур по києву, екскурсійний тур по києву, екскурссии по києву, екскурсії в києві, автобусні екскурсії по києву, трьохденні тури по киеву, тури по києву для школярів, тури по києву для іноземців, тур по києву для школярів, тур по києву для іноземців, тур на вихідні по києву, тур на вихідні в київ, екскурсії київ, тури київ, київ екскурсії та тури, тури та екскурсії в києві.

witch.hand