(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

     Тур "Скарби Волині"
*для справжніх інтелектуалів

ТРИВАЛІСТЬ: 2дні/1ніч

ТРАНСПОРТ: автобус з Києва

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Дорослий -1750 грн./особу
Діти до 12 років - 1575 грн.
Одномісне розміщення - 1990 грн.

МАРШРУТ: Київ - Острог - Клевань - с.Пересопниця - Луцьк - Дубно - Тараканів - Київ

ПРОЖИВАННЯ: готель Софія/Айвенго

ХАРЧУВАННЯ: 1 сніданок, 2 обіди

ФІШКИ ТУРУ! Частування  стравами і настоянкою по рецептам княжої доби, біля замку Острозьких.


Дати регулярних та святкових турів на 2017 рік:
 Червень:  24-25.06  Вересень:  02-03.09; 16-17.09; 30.09-01.10
 Липень:  08-09.07; 22-23.07  Жовтень:
 14-15.10; 28-29.10
 Серпень:  05-06.08; 19-20.08  Листопад:
 11-12.11; 25-26.11

 

Анонс туру! 
Волинь - стародавня, з цікавою, хоч далеко непростою, історією земля, що розкинулася в басейні мальовничих південних приток Прип'яті та Західного Бугу. 
Під час туру ми відвідаємо найвідоміші архітектурні пам'ятки Волині.


 
День 1
07.00 Виїзд автобусом з Києва
У програмі дня:

- м. Острог - одне з найстаріших міст України, вотчина князів Острозьких. Під час екскурсії по місту відвідаємо Державний історико-культурний заповідник "Острог":  Острозький замок XIV століття, Острозьку академію.

Комплексний обід у м. Острог.
 
На нас чекає частування  стравами і настоянкою по рецептам княжої доби, біля замку Острозьких
 
 
 
     

- переїзд до Культурно-археологічного центру "Пересопниця" - батьківщина українського Євангелія. 
Зведений до 450-річчя з часу створення Євангелія. Тут розміщено зокрема Музей Першокниги, експозиції про історію Пересопниці часів князівства, а також музейний комплекс під відкритим небом «Княже місто». Ви можете ознайомитися з побутом жителів княжого міста періоду XII-XIII століття, адже тут реконструювали садибу того часу, а також фортифікаційну споруду.

- заїзд в найромантичніше місце в Україні "Тунель Кохання"
 
   Родзинка програми : Монастир на острові! 
Збудований як скит Києво-Печерської Лаври, Свято-Миколаївський жіночий монастир радо приймає паломників і туристів своєю особливою, святою гостинністю. Ми дізнаємося унікальну історію цього місця, помилуємося прекрасними краєвидами.
 
 
 
Поселення у ГК "Софія" / ГК "Айвенго"(біля м. Рівне).    

 

День 2

Сніданок. У програмі дня:

- переїзд в  місто Луцьк, огляд замку Любарта. Луцький замок - одна з найдавніших пам’яток міста. Мурований Верхній замок - яскравий приклад фортифікаційної архітектури XIV ст. Закладений останнім князем Галицько-Волинського князівства Любартом у 1340-1384 роках,  із  пізнішими добудовами і реставрацією дійшов до нашого часу. Згідно з місцевими легендами, Луцький замок з'явився (був добудований на місці фортеці) в результаті одруження відомого в ті часи литовського князя на місцевій князівні. Ім'я князя - Вітовт Любарт, тому зараз замок називають замком Любарта. На даний момент на території замку розташовані музей книги, музей дзвонів, художній музей. Комплексний обід у м. Луцьк

-  Дубенський замок – один із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами. На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.  

- відвідування фортифікаційної споруди «Тараканівський форт». Є сучасною кінолокацією, тут знімають багато фільмів. За часи війни форт мав оборонне значення.23.00 Орієнтовне повернення до Києва


   


 

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ
СПЛАЧУЄТЬСЯ ДОДАТКОВО


  • Транспортне забезпечення;
  • Адміністрування туру;
  • Екскурсії по програмі туру;
  • Проживання 1 ніч у готелі;
  • Харчування: 1 сніданок, 2 обіди
  • Вхідні квитки по програмі
  • Особисті витрати
  • Додаткове харчування
  • Страхування на час поїздки
  • Благодійна пожертва на монастир

 

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Статті про Волинь > Тури на Волинь :: Стаття про Волинську область :: Озеро Світязь :: Оконські джерела :: Українська Швейцарія :: Воротнів :: Шацькі озера :: Шацький національний природний парк :: Замок Любарта :: Зимненський Святогірський монастир :: Оборонна вежа Чарторийських :: Музей Лесі Українки :: Петропавлівський костьол у Луцьку :: Олицький замок :: Збаражський замок :: Підгорецький замок :: Будинок скульптора Голованя :: Лютеранська кірха :: Дубенський замок :: Дубенський форт :: Корець :: Кременець.Фортеця на Замковій горі :: Меджибожський замок :: Козацькі могили :: Межиріцький монастир-фортеця :: Свято-Троїцький кафедральний собор :: Музей Волинської ікони :: Покровська церква в Луцьку :: Володимир-Волинський :: Успенський собор у Володимир-Волинському :: Тунель кохання :: Острог-місто-історія

тур по украине, туры по украине, тур в украине, туры в украине, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

Пансіонат
Світязь
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
База відпочинку
Світязь
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
База відпочинку
Волинська область
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Приватний сектор
Волинська область
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Луцьк
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Луцьк
від 180.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Струмівка
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Волинська область
від 300.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Волинська область
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість

witch.hand