(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Відпочинок на гірськолижному курорті Драгобрат

 

Зимова відпустка на Драгобраті Катання на Драгобраті Зимові тури Драгобрат

Драгобрат – гірськолижний курорт, що знаходиться в долині Українських Карпат на території Закарпатської обл., Рахівського р-н., на відстані близько 14 км від смт. Ясіня.

Гірськолижний курорт Драгобрат, розташований на віддаленні від магістралей і великих селищ, відмінне місце для тих, хто хоче нарешті відпочити від цивілізації. Але якщо ви віддаєте перевагу відпочинку доповнювати екскурсіями, не варто віддавати перевагу Драгобрату.

Дістатися до Ясині швидше за все автобусом або маршруткою з Івано-Франківська. З Ясині до долини Драгобрат можна доїхати лише на транспорті підвищеної прохідності типу ГАЗ-66, УАЗ або «Нива» - дороги тут нікудишнє. «Місцеве таксі» (Нива, ГАЗ-66 (10-15 осіб), УАЗ - 469) по ціні від 180 грн. за машину за 30-40 хвилин.

Драгобрат – найвищий гірськолижний курорт в Карпат на території України (1400м над рівнем моря).
Гірські озера – Івор, Герешаска, Апшінець, Ворожеска …

Саме місцеві альпійські зони з хвойними лісами на самому початку Сидовецького гірського масиву завоювали популярність серед лижників та сноубордистів. Найближчі гірські вершини: Стіг (1705 м.), Жандарми (1800 м.), Близниця (1884 м.). Справжній рай, як для екстремалів, так і для початківців в зимових видах спорту та відпочинку.

На Драгобраті є вибір з 2 зелених, 4 червоних і 3 чорних трас. Підйом на схили забезпечують 8 бугельних підйомників.

Гірськолижні витяги у підніжжя гори Стіг:

  1. «Вершина Карпат» - крісельний, 1250 м., ретрак.
  2. «Зорепад» - крісельний, 1500 м., ретрак.
  3. «Вершина Карпат» - бугельний, 800 м., ретрак.
  4. «Драгобрат – 1» - бугельний, 1000 м., ретрак.
  5. «Драгобрат – 2» - бугельний, 800 м.ретрак.
  6. «Оаза» - бугельний, 800 м.ретрак.
  7. «Вершина Карпат», «Оаза»«Драгобрат» - для початківців.

Сидовецький хребет створив неповторні умови, що дозволяють зберігати стабільний сніговий покрив протягом значного періоду листопад-квітень. В деяких гостей цієї полонини вдається покататися навіть в травні. Саме через це, гірськолижний курорт Драгобрат інколи називають - «Карпатська Сибір».

База по проживанню на Драгобраті представлена ??типовим асортиментом, що є присутнім на будь-якому середньому гірськолижному курорті: котеджі, готелі категорії від 1 * до 3 ***, турбази, приватні садиби, міні-готелі, спортивні бази.

Крім стандартних пунктів прокату гірськолижного спорядження, так само все це можна орендувати у господарів приватних садиб, деколи навіть дешевше.

 

Для повного релаксу та справжнього задоволення Ви також можете скористатися додатковими послугами:

Зимові тури, Драгобрат

Оренда лазні  - 150грн/ год*;
Прокат снігохода  - 350грн/ год*;
Прокат квадроцикла  - 350грн/ год*;
Прокат велосипеда  - 70грн/ год*;
Оренда лиж, сноубордів, санчат - від 80грн/ год*.

* - вказані ціни орієнтовні


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ

 

тури на Драгобрат, тур на Буковель, де зустріти Новий рік, як відсвяткувати новий рік 2015, поїздки в Карпати, Львів новий рік, Драгобрат на Новий рік, тур в Буковель, тури в Драгобрат, Новий рік у Львові, катання на Драгобраті, проживання на Драгобраті, траси Драгобрат

witch.hand