(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КУРОРТНЕ МІСТЕЧКО СКАДОВСЬК

СкадовськУ південній частині України, а особливо на побережжяхЧорного моря розташувалося дуже багато курортних міст - великих і маленьких, дорогих і дешевих. Загалом, кожен відпочиваючий може підібрати для себе тут ідеальне місце для відпочинку. Ми ж, у свою чергу, постараємося допомогти Вам у виборі. Наприклад, ідеальним місцем для відпочинку дітей або сім'ям з дітьми стане сонячне курортне містечко Скадовськ.

Скадовськ- це невелике, але дуже затишне і привітне містечко, яке знаходиться в південній частині Херсонської області, на березі затоки Джарилчаг, що в Чорному морі. Абсолютно кожна людина, яка потрапляє в цей прекрасний містечко, відразу ж відзначає, як діє на нього навколишня атмосфера. Скадовськ - це чудове курортне місто, в якому розум в мить забуває про всі проблеми, а душа знаходить заспокоєння.

Територію, на якій знаходиться зараз Скадовськ, в стародавні часи заселяли представники різних національностей. Під час проведення археологічних розкопок в урочищах Морських Кошар і Цукури, були виявлені кілька курганів, в яких були поховані скіфи, сармати і кочівники IX-XIII століть.Скадовськ

Місто Скадовськ було засноване в кінці XIX століття (в 1894 році) молодим та ініціативним місцевим поміщиком Сергієм Скадовським. Початковою метою заснування цього міста було створення морського порту для відправки до європейських країн вовни, каракулю, пшениці та іншої сільськогосподарської продукції. Скадовськ заснований на місці невеликого татарського рибальського селища під назвою Алі-Агок, який перекладається як «тиха пристань». У нове місто почали активно переселятися мешканці Очакова, Олешок і Херсона. Поступово кількість жителів збільшувалася, і вже до кінця ХХ століття в Скадовську проживало більше двох з половиною тисяч жителів, які переважно займалися торгівлею, ремеслом і трошки землеробством.

Дослідження, які були проведені в кінці XIX століття, показали, що морська вода в затоці Джарилчаг відрізняється постійною прозорістю, її температура не схильна до високих коливань, а до складу води входить величезна кількість різних сполук йоду. Саме ці фактори, а також унікальний і сприятливий клімат, чиста берегова лінія вплинули на розвиток Скадовська не тільки, як морський порт, але і як популярне курортне місто. Чутки про цілющі властивості води в Джарилчагській затоці і новому курорті на її березі рознеслися дуже швидко далеко за межами цього міста. Вже на початку ХХ століття тут були побудовані морські ванни, купальні, готель з пансіоном, курзал. Спочатку відпочинок у Скадовську був доступний лише заможним людям, оскільки оренда квартири на літній сезон складала тоді приблизно 300 рублів.

З 1920 року Скадовськ почав розвиватися в іншому напрямку - як дитячий курорт. У цьому ж році першими відпочиваючими в Скадовську стали 1000 дівчаток і хлопчиків з Донбасу та Миколаєва. Тут також був відкритий санаторій для відпочинку матерів з маленькими дітьми. У 1935 році цей санаторій, на жаль, закрили, але пізніше він був реорганізований в дитячий протитуберкульозний санаторій.Скадовськ

Під час Громадянської війни, Великої Вітчизняної війни Скадовськ дуже сильно постраждав, був практично перетворений на руїни. Але незмінна любов, працьовитість і завзятість місцевих жителів щоразу відновлювали місто. Активний розвиток Скадовська знову почалося з 1980-х років минулого століття. В останні роки це місто планують перетворити на аналог кримської Ялти, відкривши тут стільки ж готелів і розважальних місць.

Сучасний Скадовськ- це зелене, затишне і добре сплановане курортне містечко, що має багату інфраструктуру, парки, розваги і величезну кількість пансіонів, готелів і баз відпочинку. Кількість населення в цьому місті становить приблизно 20 000 жителів. Але під час літнього сезону сюди щорічно приїжджає більше 60 тисяч відпочиваючих не тільки з усієї України, а й з країн ближнього зарубіжжя. Жителі Скадовська проживають в основному в приватному секторі (тут практично немає квартирних будинків). Будинки в приватному секторі розташовані кварталами, і це дуже зручно тим людям, які вирушають на відпочинок на власному автомобілі, оскільки в Скадовську вони завжди зможуть орендувати житло з паркуванням у внутрішньому дворі.

На території Скадовська працюють приблизно 80 оздоровчих закладів, більшість з яких призначені для дітей. У курортній зоні Скадовська також розташовуються і готелі, які пропонують своїм відвідувачам комфортні умови проживання і великий комплекс додаткових послуг. У місцевих пансіонатах туристам пропонується не тільки комфортне проживання, а й комплексне харчування. На територіях пансіонатів і баз відпочинку Скадовська для дітей створені хороші спортивні та розважальні майданчики.Скадовськ

Скадовські бази відпочинку, в основному, розташовані на прибережній зоні. У готелях і пансіонатах природні лікувальні фактори мають широке застосування: туристи можуть насолодитися сонячними і морськими ваннами, цілющими грязями і мінеральними водами. Абсолютно в кожному пансіонаті відпочиваючі знайдуть хороші умови проживання, демократичні ціни, і, звичайно ж, їх зустрінуть там гостинні господарі. Для цінителів розкішного життя в Скадовську є багато готелів, найпопулярнішою з яких є «Адмірал Нельсон» в центрі міста. Найдешевшим варіантом відпочинку у Скадовську є оренда житла в приватному секторі, де місцеві жителі підкажуть туристам всілякі варіанти.

Скадовськ має унікальний клімат, який дуже схожий на клімат середземноморських курортів і обумовлений поєднанням теплих вологих повітряних мас з Джарилчагської затоки з степовим повітрям. Під час курортного періоду вода прогрівається до 28-30 ° С. Повітря в Скадовську насичене йодом, бромом і озоном, тому сюди дуже часто приїжджають відпочивати люди, у яких є серцеві і легеневі захворювання.

Чим саме цей курорт зручний для відпочинку з дітьми, так це не тільки сприятливим морським кліматом, цілющими мінеральними джерелами, а й чистими мілководними пляжами. У середньому на відстані 50 метрів від берега глибина моря ледь перетинає позначку 1 метр. Тому діти можуть вдосталь наплескаться у воді.

Пляжі в Скадовську дуже чисті, і дуже часто їх порівнюють з кращими пляжами світу.

СкадовськГоловною визначною пам'яткою Скадовська є острів Джарилчаг. Назва цього острова з тюркської мови перекладається як «обпалені дерева». Джарилчаг - це чудове місце, в якому збереглася дівоча краса природи. Про цей острів у своїх творах згадували і античні автори, серед яких були Птолемей і Геродот. Острів Джарилчаг залишив свою частинку в історії античності, яка пов'язана з давньогрецькими міфами про Ахілла і Геракла.

Також для туристів на острові Джарилчаг є прекрасна можливість насолодитися тишею і самотою на чудесних облаштованих пляжах, куди можна дістатися на теплоходах, які регулярно курсують зі Скадовська. В недалекому майбутньому Джарилчаг хочуть присвоїти статус Національного природного парку України.

Якщо порівнювати Скадовськ з іншими курортними містами Херсонської області, то це місто вважається найбільшим і найцивілізованішим. Оскільки Скадовськ є не тільки районним центром, але й примітним історичним містечком, в якому можна провести свій відпочинок весело і захоплююче, а також пізнавально. Тут є діючий морський порт, звідки часто ходить пором в Стамбул (Туреччина).

Найголовнішою пам'яткою в самому Скадовську є історико-краєзнавчий музей, кількість експонатів якого налічує більше 70 000. Знаходиться цей музей в «Будинку з колонами» - це єдиний збережений дореволюційний будинок, який було побудовано в 1910 році на замовлення професора Меттельштейна. Після того, як професор переїхав з Одеського технічного інституту, дивовижна краса тутешніх місць закохала його в себе, і Меттельштейн став одним із кількох засновників Скадовська.

У «Будинку з колонами» постійно звучить невгамовний шум хвиль, тим самим просочуючи атмосферу залів музею чарівністю історії.Скадовськ

Всі експонати Скадовського краєзнавчого музею знаходяться в шести великих залах. Вони розповідають про різні періоди розвитку та життя Скадовська, розкривають його етнографічні та національні традиції. Наприклад, це такі експозиції - «Економічний розвиток краю», «Козацтво», «Історія Великої Вітчизняної війни». Але найцікавішою і найпопулярнішою серед відвідувачів музею є колекція експонатів, яка присвячена засновникові цього міста - СергіюСкадовському. У цій колекції представлені особисті речі Скадовського і його сім'ї, речі, грамоти, які були подаровані дворянину Таврійської губернії.

Також особливий інтерес представляє художній зал і галерея, які присвячені флорі і фауні цього краю. У літній час тут проводяться виставки з фондів інших музеїв або ж з приватних колекцій. Кілька років тому колекцію Скадовського історико-краєзнавчого музею поповнила одна рідкісна колекція експонатів - артефакти, які зміг добути місцевий житель. Він присвятив більше 25 років свого життя археології і дістав із старовинних курганів і глибоких надр землі приголомшливі речі, які відносяться до різних історичних епох.

Двір Скадовського історико-краєзнавчого музею прикрашає трактор, який стоїть на тлі панно з соняшників, а входу в саму будівлю музею - мальовничі стенди в стилізованих рамках.

Кожна людина завжди хоче провести свою відпустку, відпочинок на морі весело, цікаво, в комфортних умовах, пізнавально і, найголовніше, недорого! Курортне місто Скадовськ на березі Чорного моря - відмінний варіант для недорогого і комфортабельного сімейного відпочинку на морі в Україні.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по Україні, тури в скадовськ, відпочинок у Скадовську, відпочинок на морі в Україні, відпустка у Скадовську, проживання в Скадовську, курорт Скадовськ, пам'ятки Скадовська, що подивитися в Скадовську, куди поїхати на море в Україні 2014, скадовськ, готелі у Скадовську , проживання в Скадовську, розваги в Скадовську, дешеві тури в скадовськ, цікава інформація про скадовськ.

witch.hand