(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

РОЗВАГИ В МІСТІ ЛЕВА

Чудовий, казковий Львів уособлює не тільки віковічне місто-музей, але є одним із найцікавіших міст, в котрому скупчилася ціла низка сучасних розваг на будь-який навіть найвибагливіший смак.

Широчезний список Львівських розваг представлений:

Львівська філармонія. Прекрасний концертний зал, в котрому виконуються сольні, камерні, симфонічні, джазові й безліч інших концертів. Львівська філармонія - величний культурний осередок, що має надзвичайно давню історію, традиції котрі доповнюють культуру України. У фойє філармонії розташована галерея під назвою «ФілАрт» на її теренах проводяться фотографічні та художні виставки.

Розваги в місті Лева

Львівський державний цирк заснований в 1963 році. Функціональність цирку вражає своєю універсальністю: циркові програми різноманітного характеру, зірки естради та обладнаний майданчик для організації акцій спортивного напрямку. Манеж Львівського цирку приймав безліч знаменитостей.

Розваги в місті ЛеваБудинок органної та камерної музики був заснований в період 1960-х років, точніше пристосували під органний зал консерваторії імені М.Лисенка. Історія даної будівлі надзвичайно насичена і цікава. Дана будівля була побудована в період 1600-12 років за межею міського укріплення. У 1754-58 роках костел був перебудований, його значно розширили, добудували вежі, змінили фасади. Сучасний вигляд костел отримав у 1879 році. А в радянський період його використовували як спортзал. З настанням 1998 року тут проходять римо-католицькі богослужіння. На даний момент Будинок органної та камерної музики займається проведенням різножанрової концертної діяльності.

Надзвичайно поширеним і популярним у Львові є активний відпочинок зокрема «бойовий». До цього списку належить лазертег, страйкбол,стендова стрільба, пейнтбол. Безліч спеціалізованих компаній даної сфери діяльності запропонують вам якісний активний відпочинок.

Розваги в місті ЛеваДо активного відпочинку у місті Лева також відноситься водний відпочинок. Клуб підводного плавання «Скуба Лев», клуб підводного полювання і дайвінгу «Немо», Центр рафтингу подарують неперевершені емоції та відчуття. А разом з авіаційно-спортивним львівським клубом, клубом аерошуту та надзвичайно популярним і розвиненим в даній місцевості кінним спортом у вас не залишиться і хвилини на нудьгу! Адже велика кількість кінних клубів, таких як: «Бухта вікінгів», «Кайзервальд», «Срібна підкова», «Вікторія», а також Львівський іподром беззаперечно нададуть вам послуги на найвищому професійному рівні.

Безумовно Львів зустріне безліччю затишних ресторанчиків різної тематики і багатим на вибір меню, котрі гостинно чекатимуть на вас. Місто Львів – це прекрасно розвинене місто, котре зберегло свій стародавній характер і завдяки своїй неповторності та колориту надзвичайно приваблює безліч гостей. В своєму запасі розваг місто Лева має безліч послуг, що задовольнять найвибагливіших гостей. 

тури у львів, тури по україні, тури до львова, львів, львівські музеї, цікаві місця в львові, будинок органної музики, львівська філармонія, львівський державний цирк, розважальні місця у Львові, іподром у львові, кафе і ресторани у львові, де відпочити у львові, що побачити у львові.

witch.hand