(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

РІЗДВЯНИЙ АВТОБУСНИЙ ТУР З КИЄВА В ТЕРНОПІЛЬ
"НА КУТЮ ДО КОЛЯДИ"

Новый год 2013 в Каменце|Автобусный Тур на Новый Год

 • ДНІВ ТУРУ: 3 дні / 2 ночі

 • ДАТИ ТУРУ: 06.01.17 - 08.01.17
  3 екскурсійні дні

 • ПРОЖИВАННЯ: готель "Глобус", м. Тернопіль

 • ХАРЧУВАННЯ: 2 сніданки, 2 обіди
  Різдвяна вечеря сплачується окремо

 • ВАРТІСТЬ: 2995 грн./дорослі, 2545 грн./діти до 12 років
  Вартість при одномісному розміщенні 3400 грн.

  Вартість різдвяної вечері:
  300грн./дорослі, 150грн./ діти до 12 років

 • МАРШРУТ: Київ-Тернопіль-Микулинці-Теребовля-Бучач-Чортків-печера Млинки-Збараж-Вишнівець-Кременець-Київ

 • ТРАНСПОРТ: Автобус

 1 ДЕНЬ (06.01.17)

Хіба є краще рішення, ніж провести Різдво у Тернополі? От і ми вважаємо що ні! :) Тож беріть свої валізи та гайда з нами до "Файного міста"! Орієнтовний час виїзду 7:00 ранку з Південного з/д вокзалу, тож не спізнюємося на попередню реєстрацію о 6:45.

Вже приблизно о 12:30 ми познайомимося зі славетним містом-парком. Близько 14:30, після заселення до готелю та смачного обіду, ми рушимо на оглядову екскурсію, де дізнаємось безліч історій, пов’язаних з цим містом, на власні очі побачимо палац гетьмана Яна Тарнавського, замилуємось Домініканським костелом, виконаним у бароковому стилі та побачимо безліч інших цікавинок, таких як церка Різдва Христового з чудотворною іконою, королівська гімназія, пам'ятник Соломії Крушельнецькій, пам'ятники годиннику, "раптовій зустрічі" та безліч всього іншого.

 
 
 

Після екскурсії у вас буде трохи вільний час, аби насолодитися вечірнім променадом. Ви переконаєтесь, що взимку Тернопіль перетворюється на романтичну казку! Тільки уявіть…Вечоріє. Сніг виблискує діамантами у світлі ліхтарів. Ви прогулюєтесь алеями парку Шевченка, також відомими як «Тернопільські Єлисейські поля». Спускаєтесь вниз до озера, серед якого причаївся Острів закоханих…Чарівно звучить, чи не так?
 
 
 
Ні-ні, ми не забули! Звісно, яке ж Різдво без святкової вечері? :) Раді вас запросити до різдвяного столу, який буде вкрито дванадцятьма стравами. Також, під час вечері, ви будете насолоджуватися вертепом, колядками - одним словом, повністю поринете у різдвяну атмосферу!  
     

 
 2 ДЕНЬ (07.01.17)
     

Наступного дня, поснідавши та випивши вранішньої кави для бадьорості, о 8:00 ми помандруємо містечками Тернопільщини.

8:30-прибуваємо у Микулинці, де відвідаємо замок Анни Йорданової, палац баронів конопків та костел Святої Трійці.

9:00 У нас буде зупинка біля магазину, де можна буде придбати місцевий квас, гуцульські сири та микулинецьке пиво (10 сортів на вибір). Також біля магазину можна буде зазирнути до вольєрів з вовчицею та дикими кабанами.

9:15-10:00 Екскурсія по Теребовлі. Ми піднімемось на бастіони замку, а також відвідаємо Кармелітський монастир та костел Петра і Павла.

11:00-12:30 ми оглядаємо Бучач, а саме замок, ратушу, яка вважається однією з найкрасивіших в Європі, Успенський костел та Василіанський монастир.

Також, у Бучачі є магазин від місцевого коньячного заводу, до якого ми можемо завітати при вашому бажанні.

12:30-13:15 комплексний обід у місцевому ресторані.

14:10-14:40 екскурсія по місту Чортків, відомому завдяки костелу Святого Станіслава та ратуші.

16:00 Родзинкою сьогоднішнього дня стане візит до печери «Млинки»! Ви зможете пройти, а навіть іноді й проповзти на животі лабіринтом підземель, відчувши себе справжніми спелеологами. Запевняємо, такі враження та емоції неможливо описати словами. Їх просто необхідно відчути самому!

По завершенню екскурсійного дня, приблизно о 20:00 ми повертаємося до готелю та відпочиваємо.

 
   
 
   
 
     
 3 ДЕНЬ (08.01.17)

Сьогодні останній день нашої подорожі. Тож о 9 годині снідаємо, о 10 - виселяємось і вирушаємо знайомитися з палацами Тернопільщини.

Спершу ми відправляємось до міста Збараж, де матимемо змогу піднятися на бастіони Збарзького замку та прогулятися теріторією.

Потім завітаємо до міста Вишнівець, який стане наступною нашою зупинкою.Там ми зможемо оглянути розкішний Вишнівецький палац та Замкову церкву.

 Збарзький замок побудований у стилі ренесансу та являє собою “palazzo in fortezza”, тобто палац у фортеці, а навколо нього розташувався прекрасний парк. Архітектура ж Вишнівецького палацового комплексу поєднує у собі стилі пізнього бароко та класицизму, а паркова територія має площу 8 гектарів дивовижних алей та переплетінь.


Останньою нашою зупинкою стане стародавнє місто Кременець, розташоване серед Кременецьких гір. Ми матимемо змогу відчути та побачити усю його красу, зійти до руїн замку на горі Бона, з якої відкривається така панорама, що просто перехоплює подих!

До 17:30 у вас буде трохи вільного часу, щоб повечеряти, а також відкрити для себе усі куточки міста Кременець перед поверненням додому.

 
     

ЗАБРОНЮВАТИ  РІЗДВЯНИЙ ТЕРНОПІЛЬ

У вартість різдвяного туру включено:
Сплачується окремо:
 • Проїзд автобусом Київ-Тернопіль-Київ
 • Повний транспортний супровід по екскурсійному маршруту туру
 • Проживання в готелі "ГЛОБУС"
 • Харчування: 2 сніданки, 2 обіди
 • Повний екскурсійний супровід по програмі туру
 • Адміністративний супровід
 • Страхування
 • Майстер-клас різдвяної іграшки 120 грн.
 • Вхідні квитки Збаразький замок
  25 грн./ дорослі, 10 грн./діти
 • Вхідні квитки Вишнівецький палац 20 грн./ дорослі, 10 грн./ діти
 • Вхідний квиток до замку у Теребовлі 10 грн.
 • Різдвяна вечеря
 • Екскурсія печерою "Млинки" 150 грн.
 • Особисті витрати
 • Дадаткове харчування

База відпочинку
Тернопільська область
від 175.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Тернопільська область
від 150.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Тернопільська область
від 200.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Тернопільська область
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Почаїв
від 70.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Почаїв
від 135.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Почаїв
від 248.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Примітки !!! Програма туру і вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та / або доповнення програми в залежності від часу прибуття, організованості екскурсантів на маршруті і т.д . Винятковими обставинами є ті, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи у вище названих об'єктів (закриття проїздів у зв'язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об'єктів і т.д.)

різдвяний тур в Тернопіль 2017, автобусний тур з києва, автобусні тури з києва на різдво, різдвяний тур автобусом з києва, туроператор по Україні на різдво 2017, різдвяна програма Тернопіль 2017, тур в Тернопіль на різдво 2017, різдвяна вечеря 2017, відпочинок на різдво в Україні, куди поїхати на різдво 2017, екскурсії в тернопіль на різдво, різдвяне свято в тернополі

witch.hand