(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Святковий автобусний тур до Кременцю
"Різдвяні дзвоники"

Новый год 2013 в Каменце|Автобусный Тур на Новый Год


 • ДНІВ ТУРУ: 2 дні / 1 ніч
 • ДАТИ ТУРУ: 06.01.2017 - 07.01.2017
 • ПРОЖИВАННЯ: Готель "Панорама", м. Кременець
  ХАРЧУВАННЯ:1 сніданок, 1 обід, різдвяна вечеря
 • ВАРТІСТЬ:
  - 2100 грн.
  / дорослі
  - 1680 грн./ діти до 12 років
  - 2400 грн. вартість при одномісному розміщенні (у вартість включено різдвяну вечерю)
 • МАРШРУТ: Київ-Житомир-Новоград-Волинський-Рівне-Дубно-Кременець-Почаїв-Онишківці-Київ
 • ТРАНСПОРТ: автобус

Переваги туру:

- Різдвяна вечеря з вертепом та колядками (включено до вартості туру).
- Огляд Почаївської Лаври та монастиря Праведної Анни (релігійні центри України).
- Комфортне проживання (теплий готель, смачна їжа).
- Театралізована екскурсія у замку Дубно!

  1 день (6 січня)

Уся країна готується до Різдва. Господині починають приготування 12-ти страв, дітлахи вчать колядки і майструють різдвяні зірки, а ви матимете змогу насолодитися цим святом без усієї цієї підготовки, та ще й відвідати одні з найголовніших святинь нашої країни! А для любителів біль активних розваг, у Кременці є єдина в Українні санна траса! Ну то що, поїхали?:)

Збір групи відбудеться о 7:45 на ст.м. Житомирська, і вже о 8:00 ми поїдемо на зустріч Різдву до міста кременю.

 
 

Близько 14 години, по приїзду до Кременцю, після поселення до готелю та комплексного обіду, ми з вами рушимо на оглядову по екскурсію. Цьому місту дійсно є що розповісти. Чого лише варта оповита легендами Бона…Але не будемо одразу розкривати секрети. Ви самі все дізнаєтеся під час туру.

Після екскурсії у вас буде вільний час. Ви можете прогулятися містом, або ж просто відпочити у готелі перед вечерею.

 
     
Ось і настав Святвечір. Запрошуємо вас на різдвяну вечерю. Стіл буде накрито традиційними дванадцятьма стравами, але це ще не все! Також, під час вечері, ви матимете змогу насолодитися різдвяним вертепом та святковими колядками!

 
2 день (7 січня)

Так як Різдво - велике релігійне свято, сьогодні ми з вами будемо оглядати святині нашої неньки-України.
О 8:00 ранку снідаємо у готелі, о 9:00 виселяємось та виїжджаємо за нашим екскурсійним маршрутом.

Першою ми відвідаємо Почаївську Лавру. Тут нас очікує пішохідна екскурсія по території Лаври, відвідування печери преподобного Іова Почаївського. Обід буде проходити у «Трапезній» Почаївської Лаври.

Свято-Успенська Почаївська лавра, за переказами, заснували як монастир (тепер тут лаврський Свято-Духівський скит) на межі XII-XIII ст. преподобний Мефодій (помер у 1228р.) та грецький чернець з Афону. Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

 
     

Наступною нашою зупинкою буде монастир Праведної Анни, відомий своїм джерелом. Помолившись біля святого образу та омившись водою з джерела Святої Анни, кожен відчує на собі благодатність та особливість цього святого місця.

 

Але це ще не все! Найцікавіше попереду! :)
По дорозі додому ми заїдемо до замку в Дубно, де вас чекає...Театралізована вистава-екскурсія зі смолоскипами! (включено до вартості туру).
Ми з вами побачимо усю історію на власні очі, повністю поринемо в атмосферу середньовіччя та станемо учасниками цього дійства...

Ви лишитесь в захваті, ми гарантуємо :)

Дубенський замок – один із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами. На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.

 
     
 
 

А ось тепер вже можна рушати додому, аби розповісти своїм близьким та друзям про свою різдвяну пригоду.
Дякую, що були з нами!

Орієнтовний час повернення до Києва 23:00.

     
ВКЛЮЧЕНО ДО ВАРТОСТІ ТУРУ: СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО:
 • Проїзд автобусом з Києва, повне транспортне супроводження по маршруту туру
 • Проживання: готель "ПАНОРАМА"
 • Харчування: 1 сніданок, 1 обід, різдвяна вечеря
 • Екскурсійний супровід по програмі туру
 • Адміністративний супровід
 • Страхування
 • Театралізована екскурсія у замку Дубно

 • Додаткове харчування
 • Особисті витрати
 • Благодійні внески

Примітки !!! Програма туру і вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та / або доповнення програми в залежності від часу прибуття, організованості екскурсантів на маршруті і т.д . Винятковими обставинами є ті, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи у вище названих об'єктів (закриття проїздів у зв'язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об'єктів і т.д.)

різдвяний тур в Кременець 2017, автобусний тур з києва, автобусні тури з києва на різдво, різдвяний тур автобусом з києва, туроператор по Україні на різдво 2017, ряздво в Кременці 2017, тур в кременець на різдво 2017, різдво 2017, відпочинок на різдво в Україні, куди поїхати на різдво 2017, екскурсії в кременець на різдво

&

witch.hand