(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АВТОБУСНИЙ ТУР НА РІЗДВО 2015
"РІЗДВЯНИЙ ВОЯЖ: ЗАКАРПАТТЯ + ЛЬВІВ"
Екскурсійна СПА-програма (№ 931)

 • ДНІВ ТУРУ: 6 днів / 5 ночей (повних чотири екскурсійних днів)
   
 • ДАТИ ТУРУ: 03.01.15 - 08.01.15
 • ПРОЖИВАННЯ: Гостинний двір "У КЛАРИ" (Берегівський район)
   
 • ВАРТІСТЬ ТУРУ: 2665 грн / особа

 • МАРШРУТ: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Берегово - Чинадієво - Мукачеве - Ужгород - Лумшори - Санаторій Карпати - Львів - Рівне - Житомир - Київ
 • ТРАНСПОРТ: Автобус з Києва

 

ДАТИ БРОНЮВАННЯ ПРОЖИВАННЯ ГОСТИННИЙ ДВІР "У КЛАРИ"
Після 01.12.2014 2665  грн. / доросла особа
2199 грн. / дитина 6-12 років
1533 грн. / дитина 2-6 років
 750 грн. / доплата за одномісне розміщення

1 день (03.01.2015)

21:00 Виїзд Автобусом з Києва (Південний залізничний вокзал).
Переїзд за маршрутом: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Стрий - Берегово.
Кожні 2 години т
ехнічні зупинки

2 день (04.01.2015)

Вас вітає Закарпаття! Прибуття в Берегівський район.
09:30 - Поселення в затишному Гостиному дворі Клари". Комфортабельні і 3х місні номери з усіма зручностями в номері.
Сніданок. Відпочинок з дороги.
Екскурсійна СПА-програма дня:
Берегівщина - край виноробства і термальних джерел, вважається по праву найбільш «угорським» містом в Україні, адже південний захід межує з Угорщиною. Основну частину населення складають етнічні угорці (75%). «Найфестивальніший» регіон Закарпаття. Щорічно у Берегівському районі проводитися до 10-ти тематичних фестивалів, серед яких найпопулярніші винні та гастрономічні (з можливістю долучиться до дегустації національних страв).
Оглядова
пішохідна екскурсія по м. Берегово. Вільний час на обід, горнятко кави, прогулянку по місту.
Рекомендуємо відвідати факультативно на вибір:
- Дегустація закарпатських вин у "Старому підвалі" (факультативно: 45 грн. / особа, 20 грн. / екскурсія без дегустації вина, дегустація виноградного соку).
- Купання в Берегівському термальному басейні (факультативно: дорослий / 2 год. / 70 грн.; дитина до 6-ти років / 2 год. / 30 грн.)
Повернення у гостинний двір «У Клари». Вечеря, яка складається з угорських страв, пригощають домашнім вином! Ночівля.

3 день (05.01.2015)

9:00 - Сніданок.
Екскурсійна програма:
Переїзд у с. Чинадієво. Замок кохання «Сент-Міклош» Художник і орендар замку Йосип Бартош розповів: «Відомо, що в 1682 році відбувалося найбільше кохання, яке змінило долю не лише двох люблячих сердець, а й цілого народу. Вся Західна Європа спостерігала за цими подіями. Історія про те, що Ілона Зріні віддала руку і серце повстанцю, і за це австрійці її сильно покарали – відібрали в неї майже все, заточили у в’язницю і потім виселили за межі Австро-Угорщини, де вона й померла. Фактично з її боку це було жертвоприношенням як задля свого кохання, так і задля свого народу. Народ це зрозумів…».
Переїзд у м. Мукачево. «Замок Паланок» - середньовічна фортеця, побудована для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. За сказанням гора (188 м н. р. м.), на якій стоїть замок, насипана руками народу, який терпів на важкій роботі тяжкі муки. Фортеця виглядає як каскад терас з різноманітними спорудами: стінами, баштами, будинками - і складається з трьох частин. Кожна частина замку була автономною і могла оборонятися самостійно. Навколо Замкової гори ще у XVI ст. був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом - паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.


Оглядова
пішохідна екскурсія
"Мукачево - місто над латорицею" -
Готична каплиця Св. Мартіна XIV ст .- пам'ятник класичної готики середньовіччя; Міська Ратуша - візитна картка м. Мукачево; пам'ятник Кирилу і Мефодію; огляд
унікального пам'ятнику Сажотрусу, доторкнувшись до ґудзика якого, Вас буде супроводжувати вдача; Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці.
Вільний час в місті на прогулянку по місту, обід (самостійно / за дод. вартість).
Для ласунчиків пропонуємо найсолодшу екскурсію до першого в Україні дегустаційного залу «Медовий дім» (факультативно: дорослі - 60 грн./особа; дитина без дегустації алкогольних напоїв - 40 грн./особа) Під час цікавих розповідей про життя та роботу бджіл та про застосування продукції бджільництва, Ви будете мати чудову можливість продегустувати 3 сорти карпатського меду, квітковий пилок, два види медовухи, медовий бальзам.
20:30 Повернення в гостинний двір. Вечеря. Ночівля

4 день (06.01.2015)

Сніданок.
Екскурсійна СПА-програма дня:
Виїзд у м. Ужгород. Екскурсія в Ужгородський замок - «замок на річці». Зовні має вигляд могутньої оборонного споруди у формі неправильного чотирикутника (трапеції), у кожному куті якого розміщені бастіони староіталійського типу. До XVIII століття замок був оточений п'ятиярусним садом, засадженим рідкісними квітами, кущами і деревами. Сад прикрашали статуї і фонтани. Краєзнавчий музей - унікальна колекція бронзових виробів (XIII-XII ст. До н.е.); холодна і вогнепальна зброя XIV-XIX ст. Закарпатський музей архітектури та побуту - музей під відкритим небом.
Оглядова пішохідна екскурсія по місту Ужгород - прогулянка по найдовшій липовій алеї у Європі, будівля філармонії, театральна площа, Ужгородський Хрестовоздвиженський кафедральний греко-католицький собор, Михайлівська церква, університетська бібліотека та багато іншого.

Вільний час. Рекомендуємо відвідати (факультативно):
- Дегустація вина у винному залі "Шардоне", м Ужгород (45 грн. / особа)
- Село Лумшори. Купання в гарячих чанах і гірській річці (60 грн. / особа) унікальні природно-кліматичні умови, аромат хвойних дерев, дзижчання гірських потічків, багатюща рослинність. Ви забудете про клопоти та проблеми і поринете в казкову атмосферу божественного дару природи. Купання в чанах з сірководнем та контрастне омивання в гірському струмку - допоможе оздоровити не тільки душу, але й тіло.
Повернення до місця проживання на Різдвяну вечерю. Спеціально для Вас гостинні угорці влаштують різдвяну атмосферу, приготують 12 страв та виступ хору «Купаж». Ночівля.

5 день (07.01.2015)

8:00 - Сніданок. Виселення з номерів.
Екскурсійна програма:
Переїзд до санаторію "Карпати". Мисливський замок графа Шенборна - літня і мисливська резиденція родини Шенборнів - Бухгаймів . П'ятикутна будівля з двома кутовими вежами, за яким можна вивчати календар - у замку 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів. У палаці легко може розміститися батальйон мисливців з танковою ротою підтримки. Палац Шенборнів був побудований у 1890 році у французькому ретроспективному стилі. Замок виглядає романтично - повітряним. Так оборонятися Шенборну не було від кого, хіба що, від ведмедів з кабанами, якщо ті раптом образяться і вирішать пополювати на самого графа... У цьому замку знімали багато фільмів, у тому числі казку «Снігова Королева».
Переїзд у м. Львів.
Обідо - вечеря в ресторані «Старгород».
Пішохідна екскурсія по різдвяному Львову. Вільний час на філіжанку кави.
22:00 - Виїзд до Києва.

6 день (08.01.2015)

7:00 - Орієнтовний час прибуття в Київ.

ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ТУРУ
ЗА ДОДАТКОВУ ВАРТІСТЬ
 • Проїзд автобусом Київ - Закарпаття - Львів - Київ
 • Транспортний супровід по всьому маршруту
 • Проживання у гостинному дворі 3 ночі (зручності у номері)
 • Харчування: 4 сніданки  2 вечері 1 обід-вечеря
 • Святкова різдвяна вечеря 06.01.2014
 • Супроводження адміністратора
 • Екскурсійне супроводження по Закарпаттю та у Львові
 • 8 екскурсій: оглядові екскурсії по Мукачево, Берегово, Ужгороду; екскурсії по замках: Паланок, Унгвар, Шенборна, Сент-Міклош
 • Трансфер до с. Лумшори
 • Страхування на період туру
 • Вхідні квитки в замки та музеї
 • Дегустація марочних вин та меду
 • Купання у термальному басейні м. Берегово
 • Купання у Лумшорських чанах
 • Додаткове харчування
 • Особисті витрати

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Примітки!!! Програма туру та вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.
Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

новорічний тур на закарпатті 2015, тури на новий рік та різдво по закарпаттю 2015, новорічні тури вихідного дня у західній україні 2015, святкові тури у закарпатті 2015, тур у лумшори на новий рік, новорічні екскурсії 2015, екскурсія в ужгороді на новий рік, замки закарпаття, святкування нового року у закарпатській області, найкращі новорічні тури по закарпатській області,

witch.hand