(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

РИБАЛЬСЬКИЙ БАСТІОН В БУДАПЕШТІ

Рибальський БастіонУ самому центрі столиці Угорщини, в старовинному районі Будапешта Vаr, на вершинах будайських гір затишно розташувалася одна з найвідоміших визначних пам'яток міста - Рибальський Бастіон. Неймовірна краса цієї архітектурної споруди, яка виконана із білого каменю, вже багато років привертає до себе як місцевих жителів, так і туристів зі всіх країн світу. Галереї Рибальського бастіону відкривають чудову і незабутню панораму на Пештську частину міста, Угорський парламент і мальовничий вид Дунаю.

Рибальський бастіон був побудований на місці старих, практично зруйнованих стін Королівського палацу. Будівництво бастіону проходило в 1897-1905 рр.. під керівництвом архітектора Фрідьєш Шулека. Спочатку відкриття Рибальського бастіону планувалося провести в день святкування Тисячоліття Угорщини, але до того часу будівельні роботи ще не були завершені. Урочисте відкриття Рибальського бастіону відбулося 9 жовтня 1905 року.

За часів Середньовіччя на місці нинішнього Рибальського бастіону знаходився рибний ринок. У воєнний час рибалки зобов'язані були захищати цю територію, що згодом, послужило підставою, для того щоб назвати нову споруду Рибальським бастіоном.

Рибальський БастіонРибальський БастіонРибальський Бастіон

Насправді, Рибальський бастіон ніколи не використовувався у військових цілях. Він до цих пір виконує свою первісну роль - є гарним декоративним елементом стіни фортеці і прекрасним архітектурним тлом для церкви Святого Матяша.

Рибальський бастіон виконаний у неоромантичному стилі. Тут можна побачити аркади, балюстради, башточки, оглядові майданчики, звідки проглядається вражаючий вид на старе місто. Рибальський бастіон побудований у формі площі, яку оточує галерея. У центрі цієї площі встановлена кінна статуя короля Іштвана Святого, першого угорського правителя. Статуя виконана за проектом відомого угорського скульптора Лайоша Штробля.Рибальський Бастіон

Бастіон має сім веж, кожна з яких позначає одне з семи угорських племен, які об'єдналися в 896 році і заснували Угорщину. Між собою ці вежі з'єднані віадуками. Під стінами Рибальського бастіону і Королівського палацу розташовані підземні тунелі, загальна довжина яких становить більше 4 км.

Біля підніжжя одних зі сходів встановлено копію скульптури Святого Георгія, який вбиває дракона. Оригінал цієї скульптури знаходиться в Празі. Ці сходи, до речі, за первинним проектом архітектора повинна була вести прямо до берега Дунаю.

Друга світова війна завдала величезної шкоди будівлі Рибальського бастіону. Він був практично зруйнований. Реконструкцію Рибальського бастіону проводив син архітектора Янош Шулек.

З 1987 року Будайська фортеця і Рибальський бастіон увійшли до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

будапешт, тури в будапешт, екскурсії в будапешті, цікаві місця будапешта, музеї в будапешті, рибальський бастіон, екскурсія в рибальський бастіон, цікава інформація про рибальський бастіон, визначні місця будапешта.

witch.hand