(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Автобусний тур "Дорогою кохання"
(Музей бурштину, замок Радомисль, Корецький монастир, Дубенський замок)

 

 • ДНІВ ТУРУ: 2 дні / 1 ніч
 • ДАТИ ТУРУ: кожні 2 тижні

 • ТРАНСПОРТ: Автобусом з Києва
 • МАРШРУТ: м. Київ - м. Радомишль - м. Житомир - м. Дубно - м. Рівне - м. Корець

 • ПРОЖИВАННЯ:  комплекс "Софія"
 • ХАРЧУВАННЯ: 1 сніданок, 2 обіди

 • ВАРТІСТЬ ТУРУ:
  - 1650 грн дорослий
  - 1480 грн діти до 12 років
  - 1940 грн при одномісному розміщенні

Для тих, хто любить Україну такою яка вона є!

Дати регулярних та святкових турів на 2017 рік:
 Квітень:  22-23.04
 Серпень:  12-13.08; 26-27.08
 Травень:  06-07.05; 20-21.05
 Вересень:  09-10.09; 23-24.09
 Червень:  03-04.06; 17-18.06  Жовтень:
 07-08.10; 21-22.10
 Липень:  01-02.07*; 15-16.07; 29-30.07  Листопад:
 04-05.11; 18-19.11

*01-02.07 - проживання в ГК "Айвенго"

1 день

08:00 Виїзд з Києва автобусом туристичного класу. Деталі по виїзду (місце та час зустрічі) подаються у рубриці ІНФОЛИСТИ за два дні до виїзду.
Екскурсійна програма дня:
- Екскурсія по замку "Радомисль" - романтичне місце, облюблене місцевою молоддю. Адже це не лише музей, а й шикарний готель для заможних відвідувачів. Особливість такого місця - це поєднання комфорту та заглиблення у історію. Комплекс є дуже вдолою трансформацію, адже на місці замка колись був старий млин. Сьогодні це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. Після проведеної реставрації «Замок-музей Радомисль» являє собою повністю відновлену середньовічну фортифікаційну споруду з відтворенням автентичних інтер’єрів XVII-XIX ст. Тут розташований єдиний у світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України».

 
     

- Оглядова екскурсія містом Житомир. Ми покажемо вам найцікавіші об'єкти міста.
Комплексний обід у кафе. Переїзд до м. Дубно.

- Екскурсія по Дубенському замку – одному із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами. На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.

 
     

20:30 Поселення у готель "Софія". Номери із зручностями. У номерах є рушники (2 для рук, 2 для тіла, 1 для ніг), мило та шампунь у дозаторах, туалетний папір, одноразові зубні щітки з пастою, фени (у всіх номерах, окрім трьох). Відпочинок.

 


2 день

Сніданок у готелі. Звільняємо номери і продовжуємо нашу подорож. У програмі дня:

- Оглядова екскурсія містом Рівне з відвідуванням музею бурштину.
Здавна люди вірили у магічні властивості цього каменя, вважали талісманом щастя. Використовували як оберіг, прикрасу і навіть як горошову одиницю. Намисто із нешліфованого бурштину є лікувальним - лікує щитовидну залозу. Окрасою музею є бурштинова корона та єдиний у світі вишитий Кобзар. Раз на рік у Рівному проводять одноіменний конкурс краси. За право приміряти прикрасу на собі знагаються по дві учасниці з кожної області.
При музеї є крамниця у якій навіть найвибагливіша леді зможе обрати собі прикрасу.
Серед експонатів музею шматочки бурштину віком до 40 мільйонів років, які були знайдені в Рівненській області. Крім самих каменів, ви можете побачити прикраси, виготовлені з його використанням. Серед колекції — диск-амулет віком 2 тисячі 500 років, який є найдавнішою бурштиновою прикрасою в Україні.

 

- Оглядова екскурсія містом Острог та екскурсія першим вищий навчальним закладом у Східній Європі - Острозька академія. Це найстаріша українська науково-освітня установа.
У 1576 році князь Острозький Костянтин-Василь заснував слов’яно-греко-латинську академію в Острозі. Огляд замку князів Острозьких.
Комплексний обід в кафе міста.

- Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир.
22:00 орієнтовний час прибуття до столиці.

Подорожуйте Україною!
Любіть Україну і вона відповість Вам взаємністю.


Включено у вартість
Не включено у вартість
 • Транспортне забезпечення по програмі;
 • Проживання у готелі "Софія" 1 ніч;
 • Харчування: 1 день - обід; 2 день - сніданок/обід;
 • Адміністрування туру;
 • Екскурсії: оглядова м. Житомир та м. Рівне, замок Дубенський, замок князів Острозьких, Острозька академія, музей бурштину
 • Вхідні квитки:
  - замок "Радомисль" 120 грн;
  - замок Дубенський 10 грн;
  - замок князів Острозьких 15 грн;
  - Острозька академія 15 грн;
  - музей бурштину 7 грн.
 • Додаткове харчування;
 • Особисті витрати
 • Страхування

Готель
Рівненська область
від 200.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Рівненська область
від 200.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість


ЗАМОВИТИ ТУР можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

тур по украине, туры по украине, тур в украине, туры в украине, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

witch.hand