(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ЕКСКУРСІЇ ПО КИЄВУ
СТАТТЯ "ПОШТОВА ПЛОЩА КИЄВА"

З усієї безлічі визначних і цікавих місць у Києві одним з найпримітніших є Поштова площа. Туристи звертають на неї увагу майже в першу чергу.

Поштова площа – одна з найдавніших у  Києві. Вона знаходиться між Боричевим і Володимирським узвозами, вулицею Петра Сагайдачного і Набережним шосе. Свій початок Пощтова площа бере ще з давніх часів, коли там зароджувалося фінансове життя міста. Район почав заселятися ще в 4 столітті, але тоді він мав іншу назву. Власне, в ті часи це було звичайнісіньке торгове поселення, а не частина якогось більшого міста. Назва площі пов'язана з поштовою станцією, яка була споруджена в середині 19 століття. До повного складу станції входили головний поштовий будинок, який, до речі, зберігся і до нашого часу, каретні ряди, стайні, готель і телеграфний флігель. Головний поштовий будинок – це пам'ятка архітектури, яка бул збудована у класицистичному стилі. Він же, власне, є найвпізнаванішою спорудою на площі

На Поштовій площі, біля вулиці Петра Сагайдачного, розташована церква Різдва. Її звів  архітектор А. І. Меленський у 1810 році. Церква знаменита тим, що в ній перебував прах Тараса Шевченка, коли його перевозили з Петербурга до Канева. Біля церкви жив всесвітньо відомий композитор А. Л. Ведель. Впродовж свого існування, церква Різдва зазнала дуже великих змін. Її неодноразово реставрували, оновлену ж церкву було перевідкрито у 2004 році.

На Поштовій площі розташовані пам'ятники морякам Дніпровської військової флотилії, та київському трамваю(власне, звідси й починався рух останнього, коли існувала ще тільки одна вітка). А у 1977-1979 роках біля площі тривало будівництво Пішоходного мосту, який слугує своєрідною естакадою для перехожих і чи не єдиною дорогою на Труханів острів – на прилеглих вулицях надто оживлений рух . Також на площі знаходиться вокзал річкового трамвайчика. В 1902 році на Поштовій площі почалось будування київського фунікулеру –  сьогодні це частина транспортної системи міста Києва.

Не зважаючи на те, що Поштову площу зараз повністю реконструюють в рамках відновлення інфраструктури Подолу, життя на ній буяє все так само, як і у давні дні.

ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ ПО КИЄВУ можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)
 

Статті про Київ і область > Софіївська площа :: Софія Київська :: Михайлівський Золотоверхий собор :: Фролівський монастир :: Володимирський Собор :: Урочище Феофанія :: Кирилівська церква :: Київ мажорний :: Видубицький монастир :: Іллінська церква :: Андріївська церква в Києві :: Археологічний заповідник Китаїв :: Караїмська кенаса у Києві :: Будинок з химерами :: Аскольдова могила :: Арка Дружби Народів :: Замок Річарда :: Пам’ятники Києва :: Пейзажна алея :: Миколаївський костел в Києві :: Київська фортеця :: Невідомий Київський замок :: Золоті Ворота :: Постамент Батьківщина :: Архітектура Печерську :: Фунікулер :: Київський Печерськ :: Поштова площа Києва :: Андріївський узвіз :: Маріїнський парк :: Контрактова Площа :: Світ козаків-Мамаєва Слобода :: Пуща Водиця :: Старовинний район Києва-Поділ :: Гідропарк :: Труханів острів :: Голосіївський парк :: Парк Слави :: Музей Однієї Вулиці :: Дельфінарій Немо в Києві :: Музей Експериментаніум :: Міжнародний музей вишивки :: Музей іграшки :: Музей книги :: Художній музей :: Музей воскових фігур :: Музей води у Києві :: Музей Булгакова Київ :: Музей Тараса Шевченка :: Світ козаків-Мамаєва Слобода :: Храмовий комплекс Буки :: Українське село :: Олександрія :: Контакти

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

поштова площа києва, екскурсії по поштовій площі, цікава інформація про поштову площу, цікава інформація про поділ, архітектура київського подолу, прогулянка по подолу та поштовій площі, замовити екскурсію по києву, екскурсійні обєкти києва.

witch.hand