(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ТОК "Пересип". Кирилівка

Готель
Курортна Кирилівка включає в себе три географічних об'єкта для повноцінного літнього відпочинку - косу Пересип, косу Федотова і так званий Центр. Кожен з них має ряд своїх особливостей, які по-своєму приваблюють туристів. Туристично-оздоровчий комплекс "Пересип" розташований в спокійній і тихій частині коси Пересип, на березі Азовського моря.
Номери
Номерний фонд ТОК "Пересип" налічує 88 номерів різних категорій. Сучасні двоповерхові корпуси ТОК "Пересип", мають комфортабельні номерами класу "Апартаменти", "Люкс плюс", "Люкс", "Студія" і " Сімейний": - Апартаменти. Великі ( 72 м2) трикімнатні мебльовані номери з вітальнею, двома спальнями, коридором, кухнею, баром, двома санвузлами. У номерах цілодобове гаряче та холодне водопостачання, кондиціонери, TV, праска, фен; на кухні - мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, повний комплект посуду; - Люкс плюс. Великі ( 36 м2) мебльовані двокімнатні номери, з двома спальнями, коридором і санвузлом. У номерах цілодобове гаряче та холодне водопостачання , кондиціонери, багатоканальне супутникове TV, праска, фен, електрочайник, холодильник, комплект посуду; - Люкс. Великі (36 м2) мебльовані двокімнатні номери, з вітальнею, спальнею, коридором і санвузлом. У номерах цілодобове гаряче та холодне водопостачання, кондиціонери, багатоканальне супутникове TV, праска, фен, електрочайник, холодильник, комплект посуду; - Сімейний номер. Великі (36 м2) мебльовані номери з двома спальнями на чотири місця, коридором, санвузлом. У номерах цілодобове гаряче та холодне водопостачання, кондиціонери, багатоканальне супутникове TV (2 телевізора), праска, електрочайник, холодильник, комплект посуду; - Студія . Великі (36 м2) однокімнатні мебльовані номери з коридором, кухнею, баром, санвузлом. У номерах до Ваших послуг - цілодобове гаряче та холодне водопостачання, кондиціонери, багатоканальне супутникове TV, праска, фен; на кухні - мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, комплект посуду; - Суміжний. Мебльовані номери із загальним коридором і санвузлом на 2 номери. У кожному номері цілодобове гаряче та холодне водопостачання, кондиціонери, багатоканальне супутникове TV, праска, електрочайник, холодильник, комплект посуду.
Зручності
У номері
Харчування
Спорт і розваги
Дитячий відпочинок
Є дитячий кінотеатр та служба анімації
Реєстрація виїзду
Час заїзду 14.00 Час виїзду - до 12. 00
 
 
Харчування
Сніданок, Обід, Вечеря
 
Спорт та розваги
басейн, походи, екскурсії
 
Для дітей
ігрова кімната, дитячий майданчик, ігровий інвентар
 
Мобільне покриття
МТС, Київстар, Укртелеком
 
Інтернет
WiFi на території (бесплатно)
 
Додаткові послуги
кафе/ресторан, паркінг, охорона, конференц зал
 
Мови
Українська, Россійська
Кирилівка
Розміщення
Запорізька обл, Акімівський р-н, смт Кирилівка, Коса Пересип, 156
оловний орієнтир - м. Мелітополь. Через нього проходять траси: Харків-Сімферополь (Е105) і Одеса-Ростов (Е58). З Мелітополя Ви виїжджаєте на південний напрямок Харків-Сімферополь (Е105). Приблизно через 25 км покажчик на Кирилівку (поворот наліво). Орієнтиром служить постамент, з встановленим на ньому оленем. Ще 40 км і Ви під'їжджаєте до смт. Кирилівка. Тим, хто подорожує машиною, ми рекомендуємо об'їзну дорогу на косу Пересип (поворот наліво) перед смт Кирилівка.
Контакти готелю
+ 38 068 943-49-42
Ціна місця
від
350.00
грн/день
witch.hand