(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Ярмарковий тур в Переяслав-Хмельницький
«Переяславський ярмарок 2017»

Переяслав-Хмельницький|Одноденний тур|ЕкскурсіяПереяслав-Хмельницький|Одноденний тур|Екскурсія

Тільки один раз у році!ТІЛЬКИ 30.09.17 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МАЙСТРІВ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ!

Дати: 30.09.17
Маршрут: м. Київ – м. Борисполь – м. Переяслав - Хмельницький – м. Київ.
Вартість: 490 грн./дорослий;
                450 грн./дитячий.
     

Програма туру:

07:45 Збір групи у районі ст. м. Харківська.
Детально в рубриці ІНФОЛИСТИ.

08:00 Виїзд.

Екскурсійна програма дня:
- Борисоглібський собор (м. Бориспіль);
- Оглядова екскурсія по
м. Переяслав-Хмельницький, у тому числі
музей-заповідник
«Колегіум Григорія Сковороди»;

Екскурсія музеєм архітектури та побуту Наддніпрянщини.
Вільний час для обіду.
Можливість відвідати факультативні музеї.
18:00 Виїзд до Києва.
20.00 Орієнтовний час прибуття до столиці (кінцева зупинка - ст. м. Харківська).

 
 
О 12:00 відкриває свої двері Переяславський ярмарок 2017! Приєднуємося до святкування, частування, дегустування, танцювання і т.д. Тобто класно відпочиваємо!
 
 
Місто-музей – таке звання Переяславу-Хмельницькому присвоєно недарма, в місті близько 30 музеїв, в тому числі етнографічний музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (під відкритим небом). Але поїздка в Переяслав пов'язана не тільки з відвідуванням музеїв. Тут хочеться подивитися місто в цілому, відчути дух старовини та історії, адже місту понад 1100 років! А ті, хто втомився від шуму і метушні великих міст, насолодяться тишею вулиць і чистим повітрям містечка.
 
 
     
Переяслав-Хмельницький дивовижне місто: маленьке, дуже чисте, акуратне, можна навіть сказати - іграшкове. Можливо через велику кількість музеїв і старовинних будівель або через давнину цієї місцевості - в місті не відчуваєш, що зараз XXI століття (це складно пояснити словами).
 
 
 
У Переяславі-Хмельницькому знаходиться Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, розташований в лісопарковій зоні під відкритим небом, що нагадує Пирогове. На площі в 30 га безліч селянських дворів і будинків, церков, колодязів, всіляких предметів побуту 11-19 століть. Переяславо-Хмельницький державний історико-культурний заповідник був створений у 1979 році, в 1999 році отримав статус національного і з цього моменту називається Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав». У музеях зберігається цікава колекція козацького періоду, яка включає: одяг, керамічні вироби, військове спорядження і зброю, ікони, велику колекцію друкованих видань, етнографічні колекції: українських рушників, українського народного одягу, знарядь праці, музичних інструментів, предметів побуту і т.п. На території музею ще безліч всяких тематичних музеїв - народного транспорту, бджільництва, пошти, рушника, лікарських рослин, хліба і багато інших.

 

Входить у вартість: Можливі витрати:
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда;
  • екскурсії за програмою;
  • вхідні квитки за програмою;
  • вхідний квиток на ярмарок.

  • особисті витрати, сувеніри;
  • харчування;
  • факультативні екскурсії;
  • страхування.

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

witch.hand