(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ПАМ'ЯТНИК "ФРЕГАТ" В ХЕРСОНІ

Пам’ятник ФрегатПершим визначним місцем, яке Вам порадять побачити жителі Херсона, є «Фрегат»на набережній. Пам'ятник «Фрегат» - це найбільш популярна і впізнавана пам'ятка і символ Херсона.

«Фрегат» - це широко відомий пам'ятник першим кораблебудівникам, який був побудований в 1972 році на честь перших кораблів Чорноморського флоту. Ними були 66-гарматний лінкор під назвою «Слава Катерини» і 50-гарматний фрегат з гучною назвою «Георгій Побідоносець».Зі стапелів адміралтейської верфі в Херсоні ці кораблі були спущені в 1783 році. Спуск на воду фрегата і лінкора в 1783 році приїхали спостерігати імператриця Катерина ІІ та її колега з Австрії імператор Священної Римської Імперії Йосип ІІ. Саме на честь цих глав великих держав були названі перші кораблі Чорноморського флоту.

Пам'ятник першим кораблебудівникам встановлений на високому постаменті і має вигляд величезного трищоглового парусника, висота якого досягає 15 метрів. «Фрегат» виконаний з бетону, листової міді і граніту. Над проектом і створенням цього пам'ятника трудилися такі відомі скульптори, як І. Білокур, В. Шкуропад, В. Потребенко, а також архітектори І. Сікало та Ю. Тарасов.Пам’ятник Фрегат

З бічної сторони нижньоїчастинипостаменту «Фрегата» створено рельєфне зображення офіцерів, солдатів і майстрів, з чиєю допомогою були побудовані перші кораблі Чорноморського флоту наприкінці XVIII століття. З іншого боку постаменту встановлена ??плита з рельєфним зображенням сучасних херсонських суднобудівників, інженерів і робітників. Нижню частину лицьової сторони постаменту прикрашає напис: «Тут в 1783 році побудований перший 66-гарматний лінійний корабель Чорноморського флоту «Слава Катерини»».

Пам'ятник першим кораблебудівникам - це одне з перших місць, яке потрібно відвідати в Херсоні, щоб побачити на власні очі, як величезний пам'ятник «Фрегат» увічнює колиску Чорноморського флоту. До того ж «Фрегат», завдяки своєму оригінальному змісту і композиції, дуже гармонійно поєднується з сучасними кораблями і набережною Херсона.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по україні, відпочинок в україні, відпочинок на морі в україні, тури на море, курорти україни, херсон, курорт херсон, що побачити в херсоні, визначні місця херсона, фрегат у херсоні, памятник фрегат, памятник першим корабелам у херсоні, цікава стаття про фрегат у херсоні.

witch.hand