(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ОЗЕРА КАРПАТ

Озера КарпатКарпати зібрали в собі безліч прекрасних дарів природи. Величні гори, кришталево чисті дзюркотливі річки з мальовничими водоспадами і, звичайно ж, небесно блакитні озера. Саме озера, місцеві жителі називають настільки оригінально - «морські очі». На щастя не всі гірські озера розташовані на великих висотах і доступні не тільки тренованим туристам. Розташування їх знаходиться в діапазоні 1400-1800 метрів від рівня моря, а виникнення бере витоки ще з часів льодовикового періоду.

Прекрасне озеро під назвою Апшинец утворилося на Свидовецькому масиві має площу 1,2 гектара, а його глибина становить біліше 3-х метрів.

Синевир - озеро карпатських гір, що розташоване у Закарпатській області Межигірському районі. Від районного центру потрібно буде проїхати 32 кілометри. Це озеро знаходиться на досить великій висоті, але дістатися майже до самого водоймища можна на автомобілі при цьому насолодитися чудовими видами незрівнянних Карпат. Вчені встановили, що озеро Синевир утворилося близько 10 тисяч років тому (після льодовикового періоду).Озера Карпат Внаслідок зсуву земної кори на шляху потоку встали гірські породи, утворивши греблю і загородивши воду, але сильний напір води все ж пробив шляхи виходу, завдяки чому озеро стало проточним. Загальна площа озера становить 7 гектарів при його максимальній глибині цілих 22 метри. Синевир ділиться на дві ванни - південну (більш глибоку) і північну. Вода в озері має досить специфічний смак - в ній відсутні хлориди. Температура води в озері, навіть у саму жарку пору, прогрівається лише до 22 градусів. У дзеркальній воді Синевира відображаються фігури Сині і Вира, їх створили скульптори Михайло Санич і Іван Бровді в 1984 році. Щоб насолодиться казковим видом озера Синевир необхідно піднятися на гору Озерну.

Зовсім неподалік від Синевира знаходиться водосховище, розташоване на річці Теребля. Хоча це і не природне озеро, а рукотворний об'єкт, все ж воно чудове! Найчастіше сюди приїжджають туристи і любителі наметового відпочинку.Озера Карпат

Хащованське озеро не широко відоме в масах, але з його красою і мальовничістю досить мало озер стоять на нарівні. Проїзд до озера Хащованське складний, адже щоб дістатися до нього, доведеться подолати щебеневий грейдер або вододільний хребет розташований з боку села Славське. У нагороду ви отримаєте божественні види на полонину Боржаву, яка зустрінеться на шляху до Хащованське.

Несамовите - озеро доступне лише для максимально екстремальних джиперів, або для піших туристів, оснащених рюкзаками з усім необхідним для гірського туризму.

Поблизу селища з назвою Шешори, розташувалося озеро Лебедин, воно облюбоване туристами, хоча шлях до нього тільки доступний для пішого туриста. Лебедин розкинувся в дикі природній місцині. Для купання воно зовсім не підходить, оскільки заросло очеретом, а поверхню його покриває опале листя. Подивившись з відстані здається, що вода тут має чорний колір, але набравши в долоні розумієш - вона кристально чиста! Мальовничі пейзажі озера і його околиць відомі далеко за межами країни. Кілька років тому китайські кінематографісти знімали в цих місцях художній фільм.Озера Карпат

Існує дуже гарна легенда, про яку неодмінно повідають місцеві жителі. Мальовничий вид, запах соснової хвої, степових трав наповнять вас новими силами і враженнями. Навколишні місця поблизу озера, немов спеціально пристосовані для відпочинку. Віковічні дуби, саламандри, кришталева, солодкувата на смак вода і тиша, яка вводить у стан релаксу, це та атмосфера в яку ви поринете відвідавши озеро Лебедин.

Прекрасне озеро Бребенекул найвище по своєму розташуванню озеро в Українських Карпатах, знаходиться в каре Чорногірського хребта. Тінь високих сосен, які покрили гори, а зверху небесна блакить розливається в прозорих водах Бребенекула. Свою назву озеро отримало неспроста, адже в перекладі з румунської означає «барвінок». Ніби магнітом притягує воно безліч туристів своїми прохолодними водами, а поруч з озером проходить велика кількість маршрутів.

Солотвинські озера.

Озера КарпатУ Солотвині природа створила озера, які не тільки є безмежно красивими, але і мають цілющі властивості. Грязі цього озера лікувальні, які за своїм впливом не поступаються грязям Мертвого моря. Озера утворилися зовсім недавно в 1902 році. У цей час тут запускали соляну шахту, але вона провалилася і утворила котлован. На тому місці утворилося перше озеро Кунігуда, а слідом за ним з'являлися й інші. Це озера з різноманітним складом води: солоним, прісним, йодованим. Озера, що містять сіль, корисні для всіх своїх відвідувачів, а от озера, склад води яких містить йод навпаки, і навіть більше того, перед купанням в такій воді потрібно отримати консультацію фахівця.

Води карпатських озер дарують здоров'я і силу, наповнюють позитивом і теплом, а переконатися у всіх принадах ви зможете лише, коли приїдете в Карпати!

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Тури до озера Синевир; тури по Закарпаттю; тури з відвідуванням карпатських озер; як дістатися до озера Лебедин; тури вихідного дня озера; цікава інформація про карпатські озера; легенди карпатських озер; екскурсії в Солотвино і його озера; цілющі властивості карпатських озер.

witch.hand