(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ ТУРИ В ОДЕСУ
СТАТТЯ: ГОТЕЛЬ "ПАСАЖ"

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

У перекладі з французької мови «пасаж» означає «перехід». В дійсності, слово «пасаж» має п'ять значень, одне з них «коридор, по обидва боки якого розташовані магазини». Саме це значення і розглянемо далі на прикладі чудового одеського Пасажу, добре відомому кожному одеситу і багатьом приїжджим.

Готель «Пасаж» - це одна з головних і найгостинніших пам'яток прекрасної Одеси. «Пасаж» - це унікальний комплекс, що розташувався в самому центрі історичної частини Одеси і є одним з основних пам'яток архітектури міста. Але крім всього цього він старанно виконує функції, які спочатку були покладені на нього - бути захоплюючим і найкрасивішим торговим центром, а також розкішним і затишним будинком для гостей міста.

У 1898-1899 роках завдяки непосильній праці відомого архітектора Л.Влодека в центрі Одеси було побудовано витончену будівлю готелю «Пасаж», яка збереглася до сьогоднішнього дня практично в первозданному вигляді, лише кілька деталей історії не вдалося зберегти. Але незабаром планується реконструкція готелю «Пасаж». Архітектори збираються відновити втрачену ліпнину і вежу над входом в будівлю з боку вулиці Преображенської, що згоріла в 1901 році. Також вони планують, без порушення оригінального вигляду «Пасажу», перетворити його дах в кращу оглядову площадку міста, звідки можна буде споглядати основні визначні пам'ятки Одеси.

Пасаж має два входи, над якими підносяться дві статуї-хранителі цієї будівлі - з боку вулиці Дерибасівської статуя Фортуни сидить на кораблі, а з боку Преображенської вулиці статуя Меркурія на паровозі.
Пасаж своєю появою на вулицях Одеси зобов'язаний купцю першої гільдії М.Я.Менделевічу, який придбав будинки, що колись стояли тут, і на їх місці почав величезне будівництво, що призначалося стати масштабним торгово-готельним комплексом. Довгий час його називали «Пасажем Менделевича». Архітекторові Влодеку вдалося побудувати цей будинок в найкоротші терміни, він зробив його настільки розкішним, витонченим, повітряним, що жителі міста почали говорити, ніби він побудував для купця «величезне тістечко з кремом».
Влодеку вдалося об'єднати в одній споруді кращі архітектурні традиції світу і унікальні особливості споконвічно одеськоїархітектури. Пасаж поєднує в собі канони пишного стилю бароко, пластичного модерну, витонченої класики. Це одна з найкращих архітектурних споруд, виконана в стилі типово одеської еклектики.
Готель «Пасаж» сьогодні має 137 номерів різних класів. Приємним сюрпризом для будь-якого гостя Південної Пальміри стане те, що проживання в такому чудовому будинку оцінюється за досить демократичною ціною.
Пасаж має свою унікальну особливість - це критий атріум зі скляним дахом. Атріум - це внутрішній світловий дворик, який в Пасажі служить торговельним комплексом. Краса фасадної сторони цієї будівлі просто ріже око, а от внутрішнє убрання його атріуму - це справжній архітектурний шедевр, який вражає всіх своєю розкішшю, достатком прекрасної ліпнини, скульптур. Тут можна побачити античні фігури напівоголених людей, які залучені в різноманітні цікаві сюжети або просто покірно виконують своє призначення утримувати склепіння атланти, постаті українських, російських казахів, китайців, драконів, заворожливих візерунків і орнаментів, морський тризуб, фігурки черепашок, бичків, що нагадують про спокійне, але темпераментне Чорне море. Атріум «Пасажу» - це справжній музей скульптур.

Порівняти красу одеського Пасажу можна тільки з величним Версалем, адже у кожного, хто хоча б раз у житті відвідав це дивне місце в Одесі, створюється враження, ніби він потрапив у справжній королівський палац.
Відпочинок в Одесі для всіх його гостей нерозривно пов'язаний з торгово-готельним комплексом «Пасаж». Навіть якщо вони зупиняються в інших готелях, неодмінно поспішають побачити ще одну візитну картку Одеси - Пасаж.

Статті про Одесу та Одеську область > Тури в Одесу :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури в Одесу, тури по Україні, статьb про одессу, пам'ятки одеси, чому варто поїхати до Одеси, екскурсія в одессу, тур до Одеси з києва, готелі Одеси, Пасаж в Одесі, опис одеси, опис готелю, цікава інформація про готелі Пасаж, відомі готелі одеси, історія пасажу.

witch.hand