(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ВІДПОЧИНОК У КРИМУ (УКРАЇНА).
ТУРИ, ЕКСКУРСІЇ ТА ПРОЖИВАННЯ В АР КРИМ 2014.

Отдых в Крыму

 

Туры в Крым

 
Крим славиться своїми курортами, смачними винами, архітектурними пам'ятками, прекрасними палацовими ансамблями, пам'ятками культури, історії і мистецтва.
Методики лікування, які присутні на курортах Криму і є унікальними і дають можливість відновити здоров'я при таких важких недугах як захворювання сечостатевої, нервової та серцево-судинної систем, органів дихання, опорно - рухового апарату, захворювань шлунково - кишкового тракту, гінекології та шкіри і мн. інше.
Ялта, Алушта, Судак, Севастополь Євпаторія - є основними курортними зонами Криму.
Тут кожен знайде відпочинок на свій смак.

Курорт Криму: АлуштаЭкскурсии в Крыму

 Алушта поєднує в собі романтику Південно-східного узбережжя і комфорт Південного Берега Криму.
Територія Алушти простягається від сел. Партеніт до с.Привітне.
Такі південнобережні курортні селища як Партеніт, Круча і Малий Маяк поєднують в собі прекрасні пляжі і мальовничі околиці, старовинні палаци в парках і цікавий відпочинок.
Далі, на схід від Алушти знаходяться сел. Малоріченське, Рибаче, Сонячногірське, Привітне. Тут багато піщаних і дрібногальковий пляжів, красиві природні ландшафти і багато зелені.
На Алуштинському курорті лікують захворювання нервової та серцево - судинної системи, а також захворювання органів дихання і верхніх дихальних шляхів нетуберкульозного характеру.

Курорт Криму: Бахчисарайський район

До курортної зони цього району належать такі селища: Піщане, Берегове, Углове, які знаходяться на Західному узбережжі Криму. Також належать до цього району оздоровчі установи гірсько-лісової зони. Пляж - піщано-гальковий. Море - мілководне. Клімат - сухіше, ніж на Південному березі Криму.

Курорт Криму: Євпаторія

Євпаторія є бальнеологічним курортом, який максимально використовує цілющі властивості природи.
Євпаторійський курорт, як жоден інший курорт, природа щедро обдарувала цілющими властивостями: ропа солоних озер, термальні води і лікувальні грязі. У Євпаторії - цілюще повітря. Пляж - піщаний. Море - мілководне, морська вода нагрівається тут раніше, ніж у Південного берега півострова.
Євпаторія є ідеальним місцем для відпочинку з дітьми.

Курорт Криму: Керч

Керченський півострів розташований між двома морями - Чорним і Азовським, на сході Криму. Півострів є по-своєму гарним, так як тут розташовані і дивують своєю красою маленькі бухти, скелі і хаотичне нагромадження каменів, круті берегові обриви з глибокими нішами і гротами, які вражають кожного. Пляж - піщаний. На узбережжі півострова розмістилися дитячі оздоровчі табори, пансіонати, будинки та бази відпочинку.

Курорт Криму: Миколаївка

Миколаївка - курортне селище, коотрий розташований на Західному березі Криму. У селищі багато відомчих пансіонатів і баз відпочинку. Є також розвинена мережа курортного сервісу. Пляж - дрібногальковий, неширокий. Море - мілководне, знаходиться на значній відстані від берега. На території району, в гірничо - лісовій зоні розташовані та функціонують оздоровчі заклади.

Курорт Криму: Раздольненський район

Цей район є одним із самих недорогих курортів Криму. Тут м'який і теплий клімат. Купальний сезон починається тут рано - з травня, так як мілководні затоки прогріваються швидко. Пляж - великий піщаний. Район засаджений зеленими виноградниками. Цей район є ідеальним для розміщення автотуристів. Відпочинок в цьому районі, з проживанням в пансіонатах і приватному секторі, є найбільш привабливим для сімей з дітьми.

Курорт Криму: Саки

Місто Саки є грязьовим приморським курортом. Розташований на Західного берегу Криму. Тут розташовані здравниці міста Саки та Сакського району. Цей район являє собою рівнину з пологим морським берегом. Пляж - широкий і піщаний. Море - мілководне, знаходиться на значній відстані від берега. Клімат тут поєднує риси морського та степового. Місто Саки розташований в 6 км від моря на північно-східному березі солоного Сакського озера. Курорт є бальнеологічним за рахунок чудодійної лікувальної грязі унікального Сакського озера, рапи озера (високомінералізований розсіл) і мінеральної води. Санаторії Сак орієнтовані на лікування дорослих. У Саках лікують нервові захворювання, кісткові, суглобові, гінекологічні, шкірні та наслідки травм.

Курорт Криму: Севастополь

Севастополь - місто морської слави. Розташований на древній землі, де кожен камінь є історією. Особливу красу і красу місту додає море. Воно тут скрізь і ні на хвилину не дає забути, що ви перебуваєте в приморському місті. У Севастополі багато широких пляжів, які знаходяться в різних бухтах міста.

Курорт Криму: Судак

Судак - сучасний курорт, який розвивається з кожним роком. Є приморським містом. Влітку в Судаку переважає сонячна погода, багато жарких і сухих днів. Лікувальними факторами курорту є клімат і море. Тут лікують хвороби органів дихання нетуберкульозного характеру, захворювання серцево-судинної і нервової систем. Пляж - широкий мелкогалечний. Море - дно піщане, що поступово знижується. Селище Новий Світ розташований на відстані 6 км від Судака. Відпочиваючих сюди приваблюють чисте морське повітря, мальовничі заповідні ландшафти і м'який клімат.

Курорт Криму: Феодосія

Феодосія - рідкісні шторми і стійка сонячна погода. У Феодісіі відносно дешеві продукти. Цей фактор приваблює сюди з кожним роком все більше число відпочиваючих і туристів. Пляж - піщаний, який тягнеться уздовж затоки Феодосії на 15 км. Феодосія багата цілющим кліматом, мінеральної води та лікувальними грязями. Тут лікують захворювання обміну речовин, органів дихання і травлення. Одним із найпопулярніших загальнотерапевтичний курортів є селище Коктебель, який розташований в 20 км від Феодосії. Мікроклімат селища формується під впливом недалекого степу, теплого моря і невисоких гір. Пляжі Коктебельської бухти - пісок і дрібна галька.

Курорт Криму: Черноморський район

Район
розташований на території півострова Тарханкут. Курорти Чорноморського району розташовані недалеко від моря і знаходяться в оточенні парків. Тут на організм людини сприятливо впливає рясна кількість сонячного світла, клімат і підвищена іонізація повітря. Пляж - з тонко перетертих раковин. Ропа і грязі солоних озер, які розташовані в цьому районі, є придатними для застосування в лікувальних цілях. Море в мілководних бухтах швидко прогрівається сонцем - тому купальний сезон починається рано, з травня.


 Курорт Криму: Ялта
 Місто Ялта є одним з найбільш цікавих і мальовничих міст Криму. Ялта - кліматичний курорт. Район розташований уздовж Південного Берега Криму і простягається вузькою смугою від Гурзуфа до Фороса. Включає більше 30 населених пунктів. У Ялті цілюще повітря, чарівна середземноморська рослинність і величезна кількість історичних місць. Ялтинський клімат теплий і сухий. Від Ялти до Алупки майже безперервно слідують селища і санаторії. Курортні селища Ялти щільно оточені горами і скелями. Лікувальними факторами в Ялті служать поєднання цілющого повітря гірських лісів з морським повітрям узбережжя, а також гарні ландшафти. Купальний сезон - з кінця травня і до жовтня. Пляж - не широкий. Море - глибоке вже біля берега.

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Крим відпочинок, лікування в Криму, оздоровлення в Криму, курорт Ялта, Севастополь, Судак, Чорноморський район Криму, Феодосія, Саки, Роздольненський район Криму, Євпаторія, Миколаївка, Керч, Бахчисарайський район, Курорт Криму Алушта, відпочинок з дітьми, море, пляж піщаний, пляж галька, селище Нове Світло, Тарханкутський півострів, термальні води, лікувальні грязі, солоні озера, бальнеологічні курорти криму, крим для автотуристів, санаторії криму, готелі криму, екскурсії по криму, статті про Крим, проживання в криму, де відпочити в криму , де краще відпочивати в криму, лікування сечостатевої, нервової та серцево-судинної систем, органів дихання, опорно - рухового апарату, захворювань шлунково - кишкового тракту, гінекології та шкіри і мн. інше.

witch.hand