(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Нервуєш? Шацькі заспокоять!
Оздоровчий тур на Волинь "Цілющий Світязь".
 (Шацькі озера, Біловезька пуща)
повний RELAX

 

 • ТРИВАЛІСТЬ ТУРУ: 4 активних дні
  (1 нічний переїзд).

 • ДАТИ ТУРУ: під запит.

 • МАРШРУТ: м. Київ -  Шацькі озера - с. Колодяжне - с. Зимне - м. Луцьк - м. Київ.

 • ВАРТІСТЬ: ___ грн.

 • ТРАНСПОРТ: автобусом з Києва.

 • ПРОЖИВАННЯ: пансіонат / санаторій / база відпочинку.

Повноцінний відпочинок на Шацьких озерах (оз. Світязь)
і нехай весь світ зачекає...

ПРОГРАМА
Нічний переїзд автобусом туристичного класу.

1 день - Екскурсійно-відпочинковий.

8:00-09:00 - орієнтовний час прибуття на Шацькі озера.

  

Сніданок. Поселення. Відпочинок з дороги.
В другій половині дня на Вас чекає оглядова автобусна екскурсія по Шацькому національному заповіднику (Петропавлівський монастир, оз. Пісочне, оз. Світязь, оз. Люцимер, оз. Перемут).

ФІШКА ТУРУ (ПІКНІК): Розважальна програма на березі озера  - "Заспіваймо разом".
Смачна волинська кухня, пісні, танці, розіграші, лотереї. Буде весело, по-волинськи! ^)

 

2 день - ФАКУЛЬТАТИВНА автобусна екскурсія в Біловезьку пущу на цілий день.

Велетенські дуби, багатовікові клени, величезні сосни, багатюща флора і фауна. Тут мешкають 59 видів ссавців, 258 видів птахів, 28 видів риб, 18 амфібій та рептилій, більше 15 000 безхребетних тварин. Уявіть, середній вік усіх дерев 90 років, а найстаріші досягають двухсот, трьохсот та чотирьохсотлітнього віку! Біловезька пуща єдиний у Європі лісовий масив у якому більше тисячі багатовікових дерев. Це південний-захід Білорусії. Немає більше таких лісів у Європі. Збереженню цього унікального масиву сприяло те, що у різні епохи тут займались мисливством польські, литовські, російські короновані особи, королі, царі та інші знатні особи. Це найстаріший заповідник у світі!!! Цей старий ліс настільки унікальний, що знаходиться в одному списку із московським Кремлем, Червоною площею, Єгипетськими пірамідами, і Великою Китайською Стіною.

Рішеням ЮНЕСКО Біловезька пуща увійшла до престижного переліку об'ктів всесвітньої спадщини людства! У цьому біосферному (еталонному для Європи) заповіднику, найбільші у Європі залишки реліктового пралісу і найбільша у світі популяція зубрів. Площа лісоваго масиву  велетенська, майже 142 000 гектарів. Саме на цій унікальній природній території 1991 року у одній із урядових резиденцій було підписано історичний документ за яким перестав існувати Радянський Союз.

3 день - Активний відпочинок.

Нам усім дуже часто хочеться бути поближче до природи: прийти на берег озера, або річки, послухати як журчить вода, прогулятись лісом, послухати спів солов'я, лягти на пахучу траву і просто розглядати блакитне небо... Не відмовляйте собі у задоволенні.
В цей день у Вас буде можливість набратися сил, просто відпочивши на березі озера. 
А для найактивніших є можливість факультативно замовити екскурсії:

 • "На велосипеді Велоралі" (ціна орієнтовна 200 грн./особу). Мінімальна група 5 осіб.
 • "На позашляховику Країна Озер" (ціна орієнтовна 250 грн./особу). Мінімальна група 5 осіб.
 

 

4 день - Екскурсійний.

У програмі дня:
- Музей-садиба Л. Українки
(с. Колодяжне). Геніальна, високоосвідчена жінка, інтелектуалка, філософ, публіцист, людина надзвичайної сили волі написала на Волині близько 80 творів, які дорогоцінними перлинами увійшли до скарбниці української і світової літератури. На екскурсії Ви дізнаєтесь про життєвий і творчий шлях цієї видатної жінки.
- Зимненський жіночий монастир
(с. Зимне). Один з найдавніших монастирів на Волині, є свідком славних діянь і подвигів христителя України-Русі князя Володимира. Тут природа зачаровує своєю красою, храми монастиря доглянуті й затишні, а монахині – привітні і гостинні. Складається враження, що невидимий купол, зітканий з позитивної енергії, розкинувся над цим місцем. У Зимненському монастирі знаходиться ікона Божої Матері, яку називають «сімейною». Вона приносить сім’ям мир та злагоду, допомагає бездітним, лікує хвороби очей і навіть зцілює при онкологічних захворюваннях.

     

- Замок Любарта (м. Луцьк). Мандруючи Україною кожен подорожній та й наткнеться на руїни, що приховують події сивої давнини. Історична спадщина нашого краю дуже тісно пов'язана з будівництвом обронних укріплень котрі зводились упродовж століть. Наукові джерела засвідчують, що свого часу на території нашої держави було споруджено понад 5 000 найрізноманітніших фортифікацій. І лише 160 твердинь, більшість з яких зруйновані, зберглись донині. Луцький замок один іх них. Цей замок без перебільшеня бачив кожен українець, навіть якщо ніколи не був у Луцьку. Адже зображення його 28 метрової вхідної вежі розташоване на українських грошах, а саме на купюрі номіналом 200грн на зворотньому боці.

- Тунель кохання - найромантичніше місце в Україні. Здається, що тут попрацював ландшафтний дизайнер - так ювелірно зведено зелені стіни. Відвідавши його Ви переконаєтесь, що найкращий архітектор - це природа! Україна вражає!

23:00 - орієнтовний час повернення до Києва.

У вартість включено: Можливі витрати:
   

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Для перетину кордону з Білорусією закордонний паспорт не обов'язковий але УВАГА його навність пришвидчує реєстрацію!

 • Для дорослих - закордонний паспорт або внутрішній український з усіма фотографіями.

 • Для дітей - свідоцтво про народження та проїзний документ (дитячий закордонний паспорт).

 • Якщо проїзного документа немає - дитина має бути вписаною у паспорт одного з батьків.
 • У випадку якщо когось із батьків поруч немає - при собі необхідно мати нотаріально завірену довіренність на те, що відсутній батько чи мати дозволяють вивозити дитину за кордон.

Пансіонат
Світязь
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
База відпочинку
Світязь
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
База відпочинку
Волинська область
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Приватний сектор
Волинська область
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Луцьк
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Луцьк
від 180.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Струмівка
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Волинська область
від 300.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Волинська область
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість

 

Тури на Волинь > Регулярний автобусний тур Дорога кохання :: Цілющий Світязь :: Тур на Шацькі озера :: Стаття про Волинську область :: Озеро Світязь :: Оконські джерела :: Українська Швейцарія :: Воротнів :: Шацькі озера :: Шацький національний природний парк :: Замок Любарта :: Зимненський Святогірський монастир :: Оборонна вежа Чарторийських :: Музей Лесі Українки :: Петропавлівський костьол у Луцьку :: Олицький замок :: Збаражський замок :: Підгорецький замок :: Будинок скульптора Голованя :: Лютеранська кірха :: Дубенський замок :: Дубенський форт :: Корець :: Кременець.Фортеця на Замковій горі :: Меджибожський замок :: Козацькі могили :: Межиріцький монастир-фортеця :: Свято-Троїцький кафедральний собор :: Музей Волинської ікони :: Покровська церква в Луцьку :: Володимир-Волинський :: Успенський собор у Володимир-Волинському :: Тунель кохання :: Острог-місто-історія

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур по украине, туры по украине, тур в украине, туры в украине, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

witch.hand