(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

В МРІЯХ ЛИНУЛА ДУША В САДИ РАЮ (ОЛЕКСАНДРІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ)

Тур в Олександрію Біла Церква|тури вихідного дня

Парк Олександрія, м. Біла Церква, Київська область.

Тур в Олександрію|Біла Церква|тури вихідного дня

Уявімо, що в нас з вами статки. І не якісь там собі, а таки непристойно хороші. Коли є все і, здавалося б, чого ще хотіти? Хіба лише самого Раю під боком...

А чому б, власне, ні? Обрати благодатне місце і облаштувати там райський куточок, не пошкодувавши на те сил і коштів? Зібрати в ньому десятки й сотні рідкісних рослин зі всього світу.

Як, наприклад, найдревніший вид, котрий дійшов до нашого часу і пам'ятає ще пору динозаврів, за що, певно, його й прозвали Драконовим деревом на Далекому Сході. Через своє оригінальне листя, напочатку восьмипале, що згодом зростається до двох лопаток і нагадує формою серце, його ще називають Деревом кохання. В науці воно відоме під назвою Гінкго Білоба. З плодів Гінкго добувають омолоджуючий еліксир. Та й саме дерево - рідкісний довгожитель, може сягати віку до 2000 років.

Парк Олександрія - Біла Церква|Тур вихідного дня в Олександрію

Чи тюльпанове дерево, що чарує розкішною красою квітучих жовтих бутонів та оригінальністю розлогих листків у формі ліри, за що й отримало свою наукову назву - Ліріодендрон.

Талант садівничого здатен створювати з насаджень справжні пейзажні полотна, що не поступаються красою художнім, але, на відміну від робіт художника, пейзажі садівника живі і здатні змінюватись в ритмі руху неспішної прогулянки.

Парк Олександрія - Біла Церква|Тур вихідного дня в ОлександріюКрасу природи можна підкреслити й доповнити малими архітектурними і скульптурними формами: легка, майже невагома альтанка-пагода з усміхненим китайським мудрецем та витонченою красунею при сходах; бездоганна вишуканість античної архітектури в поєднанні з фантазією майстерного архітектора здатні творити дива з акустикою (колонада "Луна"), з часом і простором (мальовничі "Руїни").

Красиві боги і вродливі богині вітатимуть відвідувачів на паркових терасах і галявинах, в озерах милуватимуться на свою вроду благородні лебеді, а в сплетених кронах зелених паркових велетів лунатимуть небесні пташині співи...

Парк Олександрія - Біла Церква|Тур вихідного дня в ОлександріюВсе це – на берегах мальовничої ріки зі звивистим руслом і спокійно-замріяними водами, що нагадують про плинність земного і живописно віддзеркалюють високу небесну блакить в широких річкових заплавах.

Тут, серед цих доріжок і галявин, серед природної краси, доповненої людським талантом і дбайливою працею, ведеться легко і спокійно, з'являється відчуття гармонії, цілісності, райської безтурботності.

Можливо, в Раю краще...
Можливо, буде нагода перевірити...
І коли вдасться такою нагодою скористатись, хто знає, можливо, прийде на згадку краса і затишок чарівної Олександрії...

Автор Олександр Пилипчук
Спеціально для "Anga Travel"

Парк Олександрія - Біла Церква|Тур вихідного дня в Олександрію

Найпопулярніші тури та екскурсія в парк Олександрія в м. Біла Церква:

 

Одноденну екскурсію автобусом з Києва
в парк Олександрія
можна замовити за Контактами

2012 (С) Будь-яке копіювання матеріалу без відкритих посилань на angatravel.com.ua спричинить за собою безглузді жертви!

witch.hand