(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО ВОЛИНЬ
"ОКОНСЬКІ ДЖЕРЕЛА"

 Оконские источникаНа нашій прекрасній планеті паралельно блискавичним темпам науково-технічного прогресу зростає і проблема наявності чистої питної води. З кожним роком природних джерел питної води стає все менше і менше. А людині, яка сама на 70% складається з води, просто необхідно в ході своєї активної побутової та господарської діяльності піклуватися про свіже повітря і кристально-чистуводу.

Радує той факт, що на Землі ще є місця, де вода може зберігати свою первозданну чистоту. Одне з таких цінних місць Ви можете знайти за селищем Оконськ Маневицького району Волинської області. Тут в невеликому озері, площа якого сягає приблизно 0,5 га, б'ють два неймовірно потужних водних ключа. Вони виходять з трьохметрової глибини і на поверхні озера утворюють два пульсуючих чашеподібних купола. Саме озеро і утворилося завдяки багаторічній роботі цих двох природних водних фонтанів. Кожну секунду ці два потужних джерела дають приблизно 200 літрів кришталево чистої води.

«Волинське диво» - саме так дуже часто називають Оконські джерела, хоча місцеві жителі називають їх просто «колодязями».

Вода в цьому озері не замерзає ніколи, навіть при самих сильних морозах зберігає постійну температуру +8°С. Ще однією особливістю води з Оконських джерел є те, що вона характеризується винятковим смаком і не піддається газуванню.Оконские источники

Про чистоту води Оконських джерел говорить той факт, що місцеві жителі тут розводять таку примхливу рибу, як гірську королівську форель. У природі ці риби живуть тільки в виключно чистих гірських річках Карпат. Найменше забруднення водойми може погубити форель.

Якщо Ви бажаєте спробувати кришталево чисту природну воду і покуштувати страви з королівської форелі, обов'язково відвідайте Оконські джерела!

Автор Марина Мельниченко

Статті про Волинь > Тури на Волинь :: Стаття про Волинську область :: Озеро Світязь :: Оконські джерела :: Українська Швейцарія :: Воротнів :: Шацькі озера :: Шацький національний природний парк :: Замок Любарта :: Зимненський Святогірський монастир :: Оборонна вежа Чарторийських :: Музей Лесі Українки :: Петропавлівський костьол у Луцьку :: Олицький замок :: Збаражський замок :: Підгорецький замок :: Будинок скульптора Голованя :: Лютеранська кірха :: Дубенський замок :: Дубенський форт :: Корець :: Кременець.Фортеця на Замковій горі :: Меджибожський замок :: Козацькі могили :: Межиріцький монастир-фортеця :: Свято-Троїцький кафедральний собор :: Музей Волинської ікони :: Покровська церква в Луцьку :: Володимир-Волинський :: Успенський собор у Володимир-Волинському :: Тунель кохання :: Острог-місто-історія

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по волині, тури на волинь, тури по україні, тури в шацьк, волинь тур, оконські джерела, екскурсія на оконські джерела, цікава стаття про оконські джерела, екскурсії по волині і волинській області, тур по волині на вихідні, поїздка в україну, поїздка на волинь, що побачити на волині, цікаві тури по волині, тур по луцьку,  відпочинок на волині, тури вихідного дня на волинь.

witch.hand