(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ОДЕСЬКИЙ ДЕЛЬФІНАРІЙ "НЕМО"

Одеський дельфінарій НемоБезсумнівно, місто Одеса є одним з кращих курортів України. Ми вже говорили про багато чудових визначних місцях цього міста, історичних культурних, розважальних, і швидше за все, говорити про них ми не перестанемо. Наступне місце, яке варто обов'язково відвідати в Одесі, - це всім відомий Одеський дельфінарій «Немо».

Дельфінарієм «Немо» одесити пишаються з багатьох причин, про які далі і піде мова. На території найбільших міст України, Білорусі та Росії розташовані представництва Міжнародної співдружності дельфінаріїв «Немо», і саме Одеський дельфінарій є першою «ластівкою» цієї співдружності. Крім того Одеський дельфінарій «Немо» входить до п'ятірки кращих дельфінаріїв всієї Європи.

На сьогоднішній день Одеський дельфінарій входить до складу культурно-освітнього комплексу «Немо». Знаходиться він на популярній і красивій одеської набережній в районі старого пляжу «Ланжерон». Тут затишно розташувалися кілька ресторанчиків, готель, океанаріум, центр дельфінотерапії і, природно, сам дельфінарій.Одеський дельфінарій Немо

Діяльність Одеського дельфінарію «Немо» має еколого-освітній характер. Він створений з метою пропаганди природоохоронних ідей, популяризації знань про морських ссавців, розвитку екологічної культури серед населення. Під час вистав у дельфінарії «Немо» відвідувачам розповідають про характер і фізіології дельфінів, особливості їхньої поведінки та необхідності дбайливого ставлення не тільки до дельфінів, а й до всієї навколишнього нас природі.

Історія створення Одеського дельфінарію «Немо»

У 2003 році керівництво двох провідних компаній «Одеський дельфінарій» і «Нерум» прийняли рішення об'єднати своїх ентузіастів і фахівців у галузі вивчення, утримання, і виховання морських ссавців, з метою створення в Одесі величезного стаціонарного дельфінарію, який працюватиме цілий рік.Навесні 2014 вже були готові всі необхідні проекти, технічні завдання, оформлені всі узгодження і дозволи, і почалося будівництво. Урочисте відкриття Одеського дельфінарію «Немо» відбулося 1 червня 2005 року в Міжнародний День захисту дітей. Цього подія була значущим не тільки для Одеси, а й для всієї країни в цілому.

Одеський дельфінарій НемоПроект і споруда Одеського дельфінарію, а також принципи утримання морських ссавців відповідають всім міжнародним стандартам, затвердженим вимогам і конвенціям. Про те, що в Одеському дельфінарії працюють справжні професіонали своєї справи, що тут створені прекрасні умови для утримання морських тварин, говорить той факт, серед всіх дельфінаріїв на території України вперше за 10 років саме в Одесі народився дельфінятко. Варто відзначити також, що за час існування Міжнародної співдружності дельфінаріїв «Немо» народилося всього 16 дельфінят. Ця подія привернула увагу ЗМІ не лише державного, а й міжнародного рівня.

У літній час Одеський дельфінарій може розмістити близько 1000 відвідувачів, а в зимовий час під його куполом - близько 500.

Дельфінарій «Немо» в Одесі вражає кожного відвідувача не тільки своєю красивою і сучасною архітектурою, а й дивовижною шоу-програмою, яка вважається однією з кращих в Європі. У програмі задіяні чорноморські та тихоокеанські дельфіни, а також багато інших морськихтварин, які демонструють дуже складні і унікальні номери. Їх готують кращі фахівці в області тренування і виховання морських ссавців.Одеський дельфінарій Немо

До послуг відвідувачів Одеського дельфінарію «Немо» - захоплюючі щоденні вистави (за винятком понеділка), святкові та недільні шоу, романтичні нічні шоу-програми по суботах. Крім того, на території Одеського культурно-освітнього комплексу «Немо» щодня відкритий і океанаріум, в якому можна побачити яскравих океанічних, морських і прісноводних мешканців, а також безліч інших екзотичних представників тваринного світу.

Відвідувачі дельфінарію «Немо» можуть сфотографуватися з дельфінами, поплавати з ними, ознайомитися завдяки дайвінгу з їх підводним світом. Крім того, тут можна пройти і спеціальний курс дельфінотерапії, який сприяє релаксації, оздоровлення людей, які страждають хронічними стресами, та реабілітації дітей з психофізіологічними порушеннями в розвитку.

Кожен відвідувач Одеського дельфінарію «Немо» має прекрасну можливість доторкнутися в таємничий світ цих розумних, цікавих, грайливих тварин, які ще з незапам'ятних часів полонили людей. Ви обов'язково отримаєте тут масу позитивних емоцій та незабутніх вражень!

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

тури по україні, відпочинок в україні, відпочинок на морі в україні, тури на море, курорти україни, одеса, курорт одеса, що побачити в одесі та одеській області, визначні місця одеси. цікаві місця в одесі, розважальні центри в одесі, розважальні центри в одеській області, дельфінарій в одесі, дельфінарій немо, де відпочити з дітьми в одесі, одеський дельфінарій немо.

witch.hand