(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ВІДПОЧИНОК В ОЧАКОВІ

Серед усіх курортних міст на Чорноморському узбережжі є дуже багато місць, де можна провести незабутній літній відпочинок. Одним з таких чудових місць є курортне містечко Очаків, береги якого омивають води Чорного моря та Дніпро-Бузького лиману.

Очаків

Відпочинок в Очакові Миколаївської області - це відмінний варіант насиченого і недорого відпочинку на березі моря. Особливо відпочинок в Очакові підходить сім'ям з дітьми, оскільки в цьому місті зовсім немає промисловості, немає заводів і фабрик, які забруднюють навколишнє середовище. До того ж, Очаків - це невелике місто, в якому проживає всього лише 17000 чоловік. В основному інфраструктура міста спрямована на туризм і створення сприятливої ??атмосфери і умов для відмінного літнього відпочинку.

Запитаєте, в чому ж переваги відпочинку в Очакові? І що може зробити його незабутнім? По-перше, відпочиваючи в Очакові можна не тільки від душі накупатися в морі, але і прийняти цілющі грязьові ванни в околицях міста. По-друге, тут дуже чисті пляжі, прозоре, тепле і неглибоке море, що дуже важливо для відпочинку з дітьми. Повітря в Очакові насичене йодистими випарами морських водоростей настільки, що здається, його можна тут їсти ложками! Йодоване морське повітря у поєднанні з ароматом степових трав створює унікальний клімат, який забезпечує не тільки хороший відпочинок, але і допомагає в оздоровленні організму.

ОчаківНа сьогоднішній день Очаків є досить невеликим курортним містом, і гортаючи сторінки його історії, стає дивно, що колись тут вирувало життя і, як мовиться, било на всю ключем. Все це пов'язано було зі зручним місцем розташуванням Очакова, в якому знаходився торговий порт і вихід в море. Ще з часів Київської Русі тут проходили військові битви з іншими народами за вигідний вихід в море. Якраз по території сьогоднішнього Очакова багато століть тому проходила південна межа великої Київської Русі. В XIII столітті ця територія була захоплена монголо-татарським ігом, після чого вона увійшла до складу Золотої Орди. Пізніше тут була побудована литовським князем величезна фортеця Дашів. В XV столітті на місці фортеці Дашів кримський хан побудував фортецю «Кара-Кермен» («Чорна фортеця»). Швидше за все як раз будівельні роботи турок на березі Чорного моря і привернули увагу черкаських козаків, предводителем яких був Богдан Глинський. Практично через рік після завершення будівництва даної фортеці козаки захопили її в свої руки. Після цього за Очаків і прилеглі території було ще багато боїв між козаками і османами, між російськими військами і Туреччиною. І тільки в кінці XVIII століття після одного з блискучих боїв під керівництвом О. Суворова Російська імперія змогла відвоювати цей шматочок території, який став її південним форпостом. В цьому бою серед турків загинуло більше 5000 воїнів, при цьому в російських військах загинуло тільки 18 осіб, і 67 було поранено.

Відпочинок на морі в Очакові можливий у період з початку травня і до кінця вересня, тому можна сміливо сказати, що тутешній клімат сприяє тривалій чорноморської ейфорії.

ОчаківВ радянський період Очаків був другорозрядною профспілковою оздоровницею для селян і робітників, а також був «закритим» курортним містом для іноземців. В той час влітку в Очакові відпочивало приблизно 300 000 чоловік.

В останні роки в Очакові багато чого змінилося. Оскільки туризм - це основний напрямок інфраструктури міста, тут з'явилося дуже багато нових комфортабельних приватних готелів, пансіонатів, санаторіїв. Їх будують на березі моря. Багато баз відпочинку і пансіонатів, побудовані в Очакові набагато раніше, зараз реконструюються і ремонтуються з метою створення більш комфортних і поліпшених умов відпочинку.

На сьогоднішній день кількість пансіонатів, санаторіїв, курортів, баз відпочинку і готелів в Очакові налічується приблизно 60. В них можуть розміститися приблизно 17000 відпочиваючих одночасно.

При виборі місця відпочинку в Очакові необхідно пам'ятати, що тут він ділиться на дві зони:

1) «Очаків»- у цій зоні відпочинку крім баз відпочинку і готелів, знаходиться і самемісто разом з його інфраструктурою (магазини, клуби, пам'ятники, музеї, ринок і т.д.);

2) «Чорноморка»- у цій зоні відпочинку розташовані тільки пансіонати, курорти, бази відпочинку, санаторії.

Різниця між цими зонами відпочинку полягає в тому, що вони знаходяться на різній висоті над рівнем моря. Так в «Чорноморці» всі будівлі знаходяться на одному рівні з морем, тоді як в зоні відпочинку «Очаків» вдома розміщуються на висоті 9-10 метрів. Тому, щоб дістатися до моря з зони відпочинку «Очаків», відпочиваючим потрібно подолати спуск, висотою 40-60 метрів. І якщо Вас не лякає цей спуск-підйом по кілька разів на день, то Вам потрібно зупинятися в зоні відпочинку «Очаків», оскільки тут відпочинок буде набагато веселішим. Ну а в «Чорноморці», відповідно, Вас чекає більш спокійний і умиротворений відпочинок.

Відпочинок в Очакові може бути доповнений і безліччю захоплюючих і недорогих розваг: водні мотоцикли, гірки, лижі, банани, квадроцикли, парашути та багато іншого. На головному пляжі серед відпочиваючих дуже популярний морський масаж. Крім того в Очакові є велика кількість кафе і барів, спортивних та дитячих майданчиків. А для тих, хто любить нічні розваги, в Очакові варто відвідати такі нічні клуби як «Пілігрим» і «Очаків», в яких популярні ді-джеї з Криму, Миколаєва та Одеси допоможуть прекрасно провести час.Очаків

Рибалкам-любителям відпочинок в Очакові можна урізноманітнити невибагливою?? і недорогою морською риболовлею на знаменитого «Чорноморського бичка», яка принесе кожному рибалці масу задоволення і насолоди від заняттям улюбленою справою або хоббі.

Напевно, багатьомвідпочиваючим відомо, що Очаків - це ще й один з популярних країв виноробства на березі Чорного моря. В Очакові вирощується дуже багато різних сортів винограду, що дозволяє місцевим жителям приготувати хороші вина. Столові сорти очаківських вин у величезній кількості продаються на ринку, а серед винних сортів жителі Очакова роблять дуже хороше і недороге вино. Тому багато відпочиваючі, як згадку про відпочинок в Очакові, привозять з собою домашнє вино.

Очаків знаходиться на відстані всього лише 60 км від Миколаєва і 135 км від Одеси, тому приємний відпочинок на морі гріх не розбавити захоплюючими екскурсіями по історичних місцях і пам'ятках цих міст та околиць. Відпочиваючі можуть відправитися на археологічні розкопки в древнє місто Ольвія, прогулятися на острів Березань або острів Первомайський, насолодитися дайвінгом на острові Тендра, відвідати історичні пам'ятки в Одесі (Дерибасівська, Приморський бульвар, Міський сад, палаци Одеси, Оперний театр, Молдаванка, Катакомби і багато інше). У Миколаєві і в Одесі є прекрасні аквапарки, провести час в яких буде цікаво як дітям, так і дорослим. Недалеко від Очакова знаходяться Тендрівська та Кінбурнська коса, остання знаменита тим, що тут «Суворов з турками бився». На Кінбурнській косі відпочиваючі зможуть зануритися в неповторний світ дикої природи, яка збереглася тут практично в первозданному вигляді, оздоровити свій організм купанням в лікувальних солоних озерах і в морі, яке на Кінбурнській косі набагато чистіше, ніж на знаменитих кримських і болгарських пляжах.

Величезна кількість санаторіїв, курортів, приватних готелів, баз відпочинку та інше свідчить про те, що відпочинок в Очакові може бути не тільки захоплюючим, різноманітним, незабутнім, але і доступним для сімей з різним фінансовим достатком. Ціни на проживання в Очакові на порядок нижче, ніж на знаменитих курортах Криму чи в Одесі, але тут є ще і свої переваги - це дуже тепле море і акуратні, чисті і просторі пляжі, де можна без проблем влаштуватися і великою компанією.

Як дістатися до Очакова?

Доїхати до Очакова зовсім не складно. Якщо Ви вирушаєте на відпочинок в Очаків не на своєму власному транспорті, то Вам необхідно приїхати в Миколаїв чи Одесу. З Одеси два раз на день (вранці та ввечері) від центрального автовокзалу і від привозу відправляються маршрутки і автобуси. З Миколаєва транспорт в Очаків ходить набагато частіше. А в самий розпал туристичного сезону маршрутні таксі та автобуси з Миколаєва відправляються кожні 30-50 хвилин по заповненню.

Запрошуємо Вас провести приємний літній відпочинок на курорті в Очакові.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по Україні, тури в очаків, відпочинок в Очакові, відпочинок на морі в Україні, відпустку в Очакові, проживання в Очакові, курорт очаков, визначні місця Очакова, що подивитися в Очакові, куди поїхати на море в Україні 2014, очаков, готелі в Очакові, проживання в Очакові, розваги в Очакові, дешеві тури в очаків, цікава інформація про очаків.

witch.hand