(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Новорічний тур на Закарпаття
"НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК 2017"

Новий рік на Закарпатті

Новый год 2013 в Каменце|Автобусный Тур на Новый Год

 • ДНІВ ТУРУ: 5 днів / 4 ночі
   
 • ДАТИ ТУРУ: 30.12.16 - 03.01.17
 • ПРОЖИВАННЯ:


 • ВАРТІСТЬ ТУРУ:

 • МАРШРУТ: Мукачеве - Косонь - Берегово - с. Карпати - с. Чинадієво - Воєводино - Лумшори- Ужгород
 • ТРАНСПОРТ: з
  алізниця + автобус

ВАРТІСТЬ ТУРУ
(система раннього бронювання)

   
   

День виїзду з Києва (29.12.2016)

18:35 - виїзд з Києва потягом № 13 (Київ - Мукачеве);
Залізничні квитки можна придбати у туроператора.
- Київ - Мукачево;  Ужгород - Київ (потяг № 13):
 -Пакет купе  ____ грн/особа
- Пакет плацкарт ___ грн/особа

День 1 (30.12.2016)

08.48. Прибуття на залізничний вокзал. м. Мукачево. Зустріч з супроводжуючим.
Екскурсійна програма:
Оглядова пішохідна екскурсія "Мукачеве - місто над Латорицею": Готична каплиця Св. Мартіна XIV ст .- пам'ятник класичної готики середньовіччя; Міська Ратуша - візитна картка м. Мукачево; пам'ятник Кирилу і Мефодію; огляд унікального пам'ятнику Сажотрусу, доторкнувшись до ґудзика якого, Вас буде супроводжувати вдача; Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці.
Замок Паланок - середньовічна фортеця, побудована для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. За сказанням гора (188 м н. р. м.), на якій стоїть замок, насипана руками народу, який терпів на важкій роботі тяжкі муки. Фортеця виглядає як каскад терас з різноманітними спорудами: стінами, баштами, будинками - і складається з трьох частин. Кожна частина замку була автономною і могла оборонятися самостійно. Навколо Замкової гори ще у XVI ст. був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом - паланком . Від нього і походить сучасна назва замку.

Вільна година у місті. Час на обід.

Поселення  у готель. Вечеря. Ночівля.

День 2 (31.12.2016)

08:00 Сніданок у готелі (порційний)
Екскурсійна програма:
Переїзд у Берегівський район, с. Косонь. Купання в термальному комплексі «Косино. Термальні води». (факультативно: дорослий / 2,5год. / 250 грн). На Вас чекають: три термальних басейни (+ 41º С), один прісний з "Аква-баром" (+25°С) та один дитячий басейн (+32°); "Ванна Кнайпа" для ніг, що стимулює кровообіг за рахунок чергування гарячої та холодної води; "Королівські сауни" - поєднання 7 різноманітних саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, римська баня, хамам, угорська сауна, "крижана печера"). На території комплексу безкоштовний Wi-Fi, ресторан "Чарда" та угорський мобільний роумінг:)!
Час на обід на території термального комплексу (самостійно/за додаткову плату).

Берегівщина- край виноробства і термальних джерел, вважається по праву найбільш «угорським» містом в Україні, адже південний захід межує з Угорщиною. Основну частину населення складають етнічні угорці (75%). «Найфестивальніший» регіон Закарпаття. Щорічно у Берегівському районі проводитися до 10-ти тематичних фестивалів, серед яких найпопулярніші винні та гастрономічні (з можливістю долучиться до дегустації національних страв).
Пішохідна оглядова екскурсія по центральній частині міста Берегово.
Для поціновувачів вина рекомендуємо продегустувати закарпатські  вина у «Старому підвалі» м. Берегово (факультативно: 50 грн. / особа, 25 грн. / екскурсія без дегустації вина, дегустація виноградного соку).
Повернення в готель. Підготовка до святкування Нового Року.

З НОВИМ 2017 РОКОМ!

День 3 (01.01.2017)

11:00 - Пізній сніданок. Продовжуємо пізнавати Закарпаття;)
Екскурсійна програма:
Мисливський замок графа Шенборна (діючий Санаторій Карпати) - літня і мисливська резиденція родини Шенборнів - Бухгаймів . П'ятикутна будівля з двома кутовими вежами, за яким можна вивчати календар - у замку 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів. У палаці легко може розміститися батальйон мисливців з танковою ротою підтримки. Палац Шенборнів був побудований у 1890 році у французькому ретроспективному стилі. Замок виглядає романтично - повітряним. Так оборонятися Шенборну не було від кого, хіба що, від ведмедів з кабанами, якщо ті раптом образяться і вирішать пополювати на самого графа... У цьому замку знімали багато фільмів, у тому числі казку «Снігова Королева».
с. Чинадієво. Замок Сент-Міклош - Художник і орендар замку Йосип Бартош розповів: «Відомо, що в 1682 році відбувалося найбільше кохання, яке змінило долю не лише двох люблячих сердець, а й цілого народу. Вся Західна Європа спостерігала за цими подіями. Історія про те, що Ілона Зріні віддала руку і серце повстанцю, і за це австрійці її сильно покарали – відібрали в неї майже все, заточили у в’язницю і потім виселили за межі Австро-Угорщини, де вона й померла. Фактично з її боку це було жертвоприношенням як задля свого кохання, так і задля свого народу. Народ це зрозумів…».

Повернення у м. Мукачево.
Для ласунчиків пропонуємо найсолодшу екскурсію до першого в Україні дегустаційного залу «Медовий дім» (факультативно: дорослі - 60 грн./особа; дитина без дегустації алкогольних напоїв - 40 грн./особа) Під час цікавих розповідей про життя та роботу бджіл та про застосування продукції бджільництва, Ви будете мати чудову можливість продегустувати 3 сорти карпатського меду, квітковий пилок, два види медовухи, медовий бальзам.
Повернення до готелю. Вечеря. Ночівля.

День 4 (02.01.2017)

08:00 Сніданок у готелі.
Екскурсійна програма:
Воєводино - відпочинок на будь-який смак в екологічно чистому та мальовничому куточку Закарпаття. Серед затишного лона карпатських гір  розташовані 17 га різноманітних атракцій: для рибаків - форелеве господарство, для екстрималів Zip Line (трос, натягнутий між горами протяжністю 800 метрів, який складається з 5 станцій, висота 15-30 метрів), для малюків - дитячий клуб, для прогулянок на свіжому гірському повітрі - парк Шенборна, для лижників та сноубордистів - гірськолижний спуск довжиною 900 м та багато іншого.
Відпочинок на території туристичного комплексу Воєводино (орієнтовно 4 години).

Переїзд у с. Лумшори. СПА-процедури та купання в Лумшорських чанах. (факультативно: 300 грн. / чан / до 5 осіб)
«Лумшори- зелений рай Закарпаття». Унікальні природно-кліматичні умови, аромат хвойних дерев, дзижчання гірських потічків, багатюща рослинність. Ви забудете про клопоти та проблеми і поринете в казкову атмосферу божественного дару природи. Купання в чанах з сірководнем та контрастне омивання в гірському струмку - допоможе оздоровити не тільки душу але й тіло.
Повернення у м. Мукачево. Вечеря у готелі. Ночівля.

День 5 (03.01.2017)

08:00 Сніданок у готелі. Виселення з номерів.
Екскурсійна програма:
Переїзд до м. Ужгород. Оглядова екскурсія по Ужгороду - прогулянка по найдовшій липовій алеї у Європі, будівля філармонії, театральна площа, Кафедральна церква Воздвиження Чесного Хреста, Михайлівська церква, університетська бібліотека та багато іншого.

Ужгородський замок - «замок на річці». Зовні має вигляд могутньої оборонного споруди у формі неправильного чотирикутника (трапеції), у кожному куті якого розміщені бастіони староіталійського типу. До XVIII століття замок був оточений п'ятиярусним садом, засадженим рідкісними квітами, кущами і деревами. Сад прикрашали статуї і фонтани. Краєзнавчий музей - унікальна колекція бронзових виробів (XIII-XII ст. до н.е.); холодна і вогнепальна зброя XIV-XIX ст. Закарпатський музей архітектури та побуту - музей під відкритим небом.
Вільний час на прогулянки по місту та сувеніри. Обід (самостійно/за додаткову плату).
Трансфер на залізничний вокзал.

 18:28 Виїзд до Києва  (потяг №13)

 

Готель
Мукачево
від 300.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Мукачево
від 300.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Мукачево
від 300.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 270.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

У вартість входить: У вартість не входить:
 • Транспортний супровід по маршруту (автобус)
 • Екскурсійний супровід
 • Адміністративне супроводження
 • Проживання
 • Харчування 4 сніданки і 3 вечері
 • 7 екскурсій:
  - оглядова пішохідна екскурсія по м. Мукачеве;
  - оглядова пішохідна екскурсія по м. Берегово,
  - оглядова пішохідна екскурсія по м. Ужгороду;
  - екскурсія по замку Паланок;
  - екскурсія по Ужгородському замку;
  - екскурсія по замку Сент-Міклош
  - екскурсія по замку Шенборна
 • Трансфер до термального комплексу "Косино"
 • Трансфер до ТК "Воєводино"
 • Трансфер до с. Лумшори
 • Страхування від нещасного випадку на період туру.
 • Залізничні квитки Київ-Мукачево, Ужгород-Київ
 • Додаткове харчування (обіди)
 • Вхідні квитки в музеї, замки, туристичній місця
 • Купання у термальному комплексі "Косино"
 • Купання в Лумшорських чанах
 • Дегустація вин, меду, трав'яних настоянок
 • Новорічні гуляння (програма, банкет)
 • Розважальні послуги у ТК "Воєводино"
 • Особисті витрати

* Вартість додаткових витрат (вхідних квитків):

 • Ужгородський замок - 25грн. / дорослий; 10 грн. / дитячий
 • Дегустація вина у м. Берегово - 50 грн. / дорослий; 25 грн. / особа, яка відвідує екскурсію без дегустації вина, пригощають виноградним соком
 • Термальний комплекс "Косино. Термальні води" - 250грн. / 3 год. / дорослий; 150 грн. / 3 год. / дитина зростом до 150 см (деталі тут)
 • Купання в Лумшорських чанах - 350 грн. / 1 чан / до 5 осіб
 • Замок Паланок - 15 грн. / дорослий; 5 грн. / дитячий

Примітки!!! Програма туру та вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.
Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

новорічний тур на закарпатті 2017, тури на новий рік та різдво по закарпаттю 2017 новорічні тури вихідного дня у західній україні 2017, святкові тури у закарпатті 2017, тур у лумшори на новий рік, новорічні екскурсії 2017, екскурсія в ужгороді на новий рік, замки закарпаття, святкування нового року у закарпатській області, найкращі новорічні тури по закарпатській області,

witch.hand