(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Новий Рік в Європі

Новий Рік у Європі

Новий Рік в Європі

         Новий рік - це один з найулюбленіших і по-справжньому незабутніх свят, яке можна згадувати потім цілий рік. А зробити це свято ще більш особливим можна, організувавши новорічний тур до Європи.

         Крім усього іншого, це чудова можливість замінити вечір, що став буденним, по-справжньому незабутнім відпочинком, морем вражень, а також відкрити для себе щось нове в цьому чарівному святі. Болгарія, Італія, Польща - кожна з цих країн може подарувати Вам незабутній досвід новорічного вечора, унікальний і неповторний.

Новий Рік у Європі

         Так, наприклад, болгари традиційно зустрічають Новий рік вдома, у колі своїх близьких, що ріднить культурну традицію цього народу з нашою. Хоча Болгарія і є православною країною, Різдво там святкують згідно із грегоріанським календарем, а тому і свято Нового року у них припадає на колядки. Саме тому виспівування колядок має місце в країні майже в кожному місті і містечку.

         Болгарія дарує можливість зустріти Новий рік як серед міських вогнів і веселощів, так і на березі одного з численних морських курортів, якими багата ця країна.

Новий Рік в Болгарії         Також, Новий рік в Болгарії - це можливість покуштувати баницю – пиріг з листового тіста, з сиром, який є в цій країні народною стравою.

         В Італії ж Новий рік носить негласну назву "вечеря святого Сильвестра" або ж Каподанно, що перекладається як "голова року". Навідміну від Болгарії, тут це свято прийнято відзначати на вулиці, де італійці проводять народні нічні гуляння.

         П'ють італійці, як правило, пиво або шампанське. У цю ніч вони випивають за щастя в наступному році і за рік, що настав, причому роблять вони це прямо із горла, після чого за традицією розбивають пляшку на апостаменті пам'ятника. На Пьяцца дель Пополо, яка є народною площею, влаштовуються вистави під відкритим небом за участю акробатів з феєрверками.

         Багато хто також прагнуть у святкові дні покинути місто і відправитися в гори, якими серед іншого славиться Італія. Гірськолижні курорти Італії - це найкраща можливість для любителів екстриму зустріти Новий рік так, як вони мріють.

Новий Рік в Італії        Святкуючи Новий рік в Італії, слід також пам'ятати, що у святкові дні ресторани, бари і подібні заклади закриваються дещо раніше, ніж зазвичай.

         І, нарешті, якщо мова йде про зустріч Нового року в Польщі, то ніщо так не прикрасить це свято, як знаменитий Краківський джаз. 

         Що може бути романтичніше й вишуканіше, ніж Новий рік, що супроводжується звуками найгарнішої музики під нічним небом, світіння феєрверків, серед близьких і друзів...?

         Крім того, Польща, як і Італія, Болгарія, може подарувати Вам чудову можливість покататися на своїх гірськолижних курортах, які знамениті в усьому світі.

Новий Рік в Європі         Новий рік можна зустріти у багатьох місцях, але саме Європа подарує Вам справжній дух цього свята, яке залишиться з Вами на все життя. 

Автор Олександр Уваров

         Якщо Ви все ще в пошуках місця для проведення Новорічного або Різдвяного відпочинку, ми з радістю запропонуємо Вам найкращі варіанти зимового відпочинку, як ЗА КОРДОНОМ так і в УКРАЇНІ -  НОВОРІЧНІ ТУРИ , Блок. Новий Рік 2013, Італія, Борміо , Зимовий відпочинок в Болгарії, Зимовий відпочинок в Польщі.

 

witch.hand