(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Нетанія і Ейлат

 

 

Знайомтесь: Нетанія і Ейлат

Нетанія - місто в Ізраїлі, найбільший курорт середземноморського узбережжя країни. Нетанія розтяглася уздовж моря і по довжині пляжної зони перевершує інші міста Ізраїлю, навіть Тель-Авів. Недалеко від Нетанії розташований парк Утопія, що ідеально підходить для проведення родинного дозвілля.

«Утопія», ідеальний світ орхідей і природи, розташований в кібуці Баха в долині Хефер, на території в 40,000 кв. метрів. Парк «Утопія» є унікальним ботанічним/екологічним садом міжнародного рівня, робота його базується на вирощуванні орхідей. У парку орхідей, дощовому лісі, виростають 20,000 орхідей десятків різних видів, деякі з них дуже рідкісні.

Водоспади, басейни, риби, птиці різних видів, а також десятки тисяч тропічних рослин (серед них і хижі рослини) створюють ідеальнеприродне середовище для вирощування орхідей.

Недалеко від Нетанії, в кібуці Кфар Гес, розташована ферма папуг і домашніх тварин. На фермі можна помилуватися папугами самих різних видів, розмірів і забарвлень, а також ігуанами, страусами, павичами ... Можна навіть покататися на поні.

Ейлат

Ще з часів легендарної зустрічі царя Соломона і цариці Савської Ейлат був особливим місцем, таким,щоприваблює любителів сонця і розваг, молодіта просто молодих душею, поодинці і цілими сім'ями. І кожному з них Ейлат пропонував і пропонує багато цікавого і примітного. Ейлат - унікальне місто на Мертвому морі. Один з найбільших туристичних центрів Ізраїлю, Ейлат, цілий рік привертає величезну кількість туристів. Місто знаходиться на узбережжі Червоного моря, і тут дуже популярно підводне плавання.

Ейлат надає найрізноманітніші розваги для дітей:

Підводна обсерваторія - це місце дивовижної краси,де можна спостерігати морське дно в його природному вигляді з найрізноманітнішими видами риб у величезних акваріумах, а для повелителів водних просторів: гігантських черепах, електричних скатів і акул, створені спеціальні морські ділянки. Виставка екзотичних риб Амазонки.

Дельфінарій

Єдине місце в Ізраїлі, де існує можливість для відвідувачів спостерігати за розвитком дельфінів в природних умовах. Дельфінарій запрошує відвідувачів в «природний дім» цих морських тварин. До ваших послуг побудовані плавучі майданчики, пункти спостереження за тренування дельфінів.

Парк атракціонів KINGS CITY

Новий в Ейлаті. Парк атракціонів, сюжети яких засновані на біблійних оповідях. На території парку 4 центральних атракціони. Тут можна плавати на старовинних човнах між сімома печерами, в кожній з яких представленатачи іншаважлива подія в житті Царя Соломона, а можна спуститися на глибину 60 метрів і побачити сцени зі Старого Завіту. Є зал Ейнштейна, в якому представлені різні чудеса фізики, є 3-тривимірнийкінотеатр з різними спецефектами.

3D кінотеатр IMAX

Унікальний тривимірний кінотеатр за системою IMAX з 20-метровим екраном. Будівля у формі блакитноїпіраміди, вдало розташована- навпроти аеропорту, біля центральної площі, в декількох хвилинах прогулянкивід готельного центру. У піраміді зал на 300 глядачів, з комфортними кріслами, кожне - з максимально зручною точкою огляду.

ISROTEL WOW SHOW

Вистава для всієї родини.Півтори години розваг, гумору, екстравагантних костюмів і візуальних ефектів, свято звуків, кольорів і руху. Виставапроводиться в театрі Isrotel в готелі Isrotel Royal Garden в Ейлаті.

Підводне плавання.

СКУБА. Ейлат славиться цим видом спорту. Вода тут тепла, з хорошою видимістю весь рік. Це ідеальний вид спорту для будь-якого віку. Вступний курс може пройти кожен, включаючи дітей старше 7 років.

СНУБА. Це вид підводного спорту, при якому балони з повітрям знаходяться на човні і плаваючий засіб пов'язаний з ними спеціальноютрубкою. Човен при цьому не стоїмо на місці, а слідуєза плавцем усі250 метрів від Дельфінарію уздовж Коралового рифу. Цей вид спорту підходить для всіх, включаючи дітей старше 10 років.

Подорож на яхті з прозорим дном.

Прогулянка на судні-обсерваторії з прозорим дном, через яке можна милуватися підводним світом Червоного моря. Яхта здійснюєплавання вздовж берегів в околицях Ейлата і дає можливість оглянути кораловий заповідник. Незабутнядвогодиннаподорож відкриє Вам морське дно Червоного моря в його природному вигляді з міріадами риб.

Круїз по ейлатськійзатоці.

4-годинна морська прогулянка. Огляд Йорданського узбережжя, Саудівської Аравії та кордону з Єгиптом. Можливість купання у відкритому морі з яхти навпроти готелю «Princess».

Ми пропонуємо тури в Ізраїль на будь-який смак.
Телефонуйте нашим менеджерам Наші Контакти
або надсилайте ваші замовлення на адресу info@angatravel.com.ua

witch.hand