(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ АДЖАРІЇ

Національний музей АджаріїДруга столиця Грузії - це прекрасне місто, в якому є величезна кількість пам'яток різних періодів історії країни, різного значення і створені з різними цілями. Серед історичних пам'яток музейного типу особливе місце займає Національний музей Аджарії. Розташований він у самому центру міста Батумі за адресою: вулиця Зураба Горгіладзе, 8.

Національний музей Аджарії був створений не так давно, всього лише наприкінці ХХ сторіччя. На місці нинішнього Національного музею у радянський час розташовувався Музей революції. Сама будівля музею була побудована в 1949 році згідно з проектом відомого грузинського архітектора К. Джавахашвілі.

На сьогоднішній день Національний музей Аджарії є одним з найважливіших центрів грузинської культури. Для всієї грузинської нації цей музей є основним щаблем у розвитку культурного мистецтва місцевого народу.

Після відкриття в кінці минулого століття Національного музею мистецтв Аджарії в Батумі, подія викликала величезний вибух емоцій не тільки серед гостей міста і країни, а й серед усіх місцевих жителів, які були вражені кількістю і пишністю побачених національних культурних експонатів.

Національний музей АджаріїНаціональний музей АджаріїНаціональний музей Аджарії

Національний музей Аджарії складається з п'яти залів, які оповідають нам про історію та культуру різних народів у різні історичні періоди, які свого часу тісно перетиналися з історією та культурою грузинського народу. Це наступні зали: древньогрузинський, східний, західноєвропейський, російський і радянський. У цьому ж Музеї зберігаються чудові роботи відомих грузинських художників, які прославилися далеко за межами своєї країни: тут знаходяться полотна пензлів геніального художника Грузії Ніко Піросмані, картини Ладо Гудіашвілі та багатьох інших видатних представників грузинського образотворчого мистецтва.

Особливий інтерес серед туристів і відвідувачів Національного музею Аджарії викликає колекція картин російських реалістів ХХ століття, зокрема роботи мариністів. Розділ древньогрузинського мистецтва привертає до себе увагу в першу чергу емалями Хахульского триптиха з центральною іконою Божої Матері.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур в грузію, тури в грузію, подорож в грузію, екскурсія в грузію, в грузію на травневі свята, тури та екскурсії в грузію, грузія тур, туроператор по грузії, туркомпанія в грузію, тур з києва в грузію, грузія екскурсії, тури в Грузію на травневі свята, тур по Грузії, батумі, визначні місця батумі, музеї в батумі, національний музей аджарії, цікава інформація про музей аджарії в батумі, екскурсія в національний музей аджарії

witch.hand