(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ТУР В ГРУЗІЮ "НА МОРЕ ВСІЄЮ СІМ'ЄЮ".
14 ДНІВ НА УЗБЕРЕЖЖІ АДЖАРІЇ.

 • ТРИВАЛІСТЬ ТУРУ: 14 днів/ 13 ночей.

 • ДАТИ ТУРУ: 27.05.2017 - 09.06.2017;
  10.06.2017 - 23.06.2017;
  24.06.2017 - 07.07.2017.

 • ВАРТІСТЬ: 510 $

 • ПРОЖИВАННЯ: готель "Дельта" 3* (50 км від Батумі, на узбережжі Чорного моря).

 • ХАРЧУВАННЯ: 3-разове.

 • ТРАНСПОРТ: авіа + автобус.

 • ФІШКИ: Повний пансіон та всі екскурсії у вартості туру!


Анонс туру!
Подобається відпочивати із власною сім'єю? 14 днів в Грузії на узбережжі Чорного моря - прекрасна можливість відпочити і дорослим, і дітям. Відпочинок на унікальних пісках Урекі, творчі майстер-класи для дітей, цікаві екскурсіі вже приготували для Вас гостинні господарі готелю. А вечорами можна спокійно посидіти біля басейну з келихом домашнього вина, 
спостерігаючи за казковим Батумським заходом сонця...
 
ДЕ БУДЕМО ВІДПОЧИВАТИ:
   
Селище Урекі розташоване в 50 кілометрах на північ від Батумі. Велика кількість сосен і евкаліптів в безпосередній близькості від моря наповнює повітря абсолютно особливим п'янким ароматом, яким неможливо надихатися.
Унікальність Урекі зумовлена наявністю чорного вулканічного піску з вмістом магнетиту і природного магнітного поля низької інтенсивності. Оздоровчі властивості магнітного поля відомі з давніх часів. Їх для лікування використовували єгиптяни, греки, індійські йоги. У сучасній медицині магнітне поле широко використовується як фізіотерапевтичний метод під назвою «магнітотерапія». Основні скупчення такого піску на чорноморському березі - це Болгарія та Грузія.
Важливо знати!

Грузинські піски містять 2-3% магнетиту, але в деяких випадках вміст може досягати 70% - невеликими прошарками у верхніх шарах. Болгарські розсипи магнітного піску ширше грузинських, але максимальний вміст магнетиту в них істотно нижче. Чорні магнітні піски на пляжах Грузії - це рідкісне і унікальне явище на планеті.
   
ПРОГРАМА ВІДПОЧИНКУ:
   
 • 1 день.   Приліт в Грузію Зустріч в аеропорту Кутаїсі або Батумі. Трансфер в готель. Поселення в готель і харчування в залежності від розкладу рейсів і прибуття в готель. Відпочинок на морі. Вечеря.
 • 2 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід.
  Друга половина дня: Екскурсії "Знайомство з Аджарією" + "Вогні нічного Батумі".
  Вечеря. Повернення в готель.
 • 3 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Спортивні ігри для  дітей. "Творча майстерня" - захоплюючий майстер-клас для дітей.
  Вечеря. Вільний час в готелі.
 • 4 день.  Сніданок, обід, вечеря. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі.
 • 5 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід.
  Друга половина дня: Екскурсія в каньони Мартвілі. Вечеря.
 • 6 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід.
  Друга половина дня: "Творча майстерня" - захоплюючий майстер-клас для дітей.
  Вечеря.
 • 7 день.  Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Друга половина дня: Екскурсія "Дивовижна гірська Аджарія".
  Повернення в готель. Вечеря.
 • 8 день.  Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Друга половина дня: "Творча майстерня" - захоплюючий майстер-клас для дітей.
  Вечеря.
 • 9 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід.
  Друга половина дня: Екскурсія в Кутаїсі і околиці.
  Повернення в готель. Вечеря.
 • 10 день.  Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Спортивні ігри для дітей. Вечеря.
 • 11 день.  Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Друга половина дня: Екскурсія "Печера Прометея". Повернення в готель. Вечеря.
 • 12 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Друга половина дня: "Творча майстерня" - захоплюючий майстер-клас для дітей.
  Вечеря.
 • 13 день. Сніданок. Вільний час, відпочинок на пляжі/ в готелі. Обід. Післяобідній відпочинок.
  Друга половина дня: за бажанням, поїздка в Батумі. Вільний час в місті. Можна відвідати Дельфінарій, Аквапарк та інші розважальні заклади і місця для відпочинку.
  Повернення в готель. Вечеря.
 • 14 день. Сніданок. Вільний час в готелі.
  Виселення (в залежності від часу рейсу)
   
ПРОЖИВАННЯ:
   
Готель «Дельта» розташований в селищі Уреки в зручному красивому місці. Недалеко від центральної площі Уреки, ринку і магазинів, але, разом з тим, в тихому спокійному місці. До кромки моря - 300 метрів. 
У чистому і доглянутому дворі готелю є тенісний стіл, більярд, місця для дитячих ігор, волейбольний майданчик, басейн, лежаки, столики навколо басейну під навісом, за якими приємно посидіти.
   
ПЕРЕЛІК ЕКСКУРСІЙ ЗГІДНО ПРОГРАМИ ТУРУ (включені у вартість туру):
"Знайомство з Аджарією"
Батумі знаходиться на узбережжі Чорного моря і, немов дорогою оправою, обрамлений екзотичною флорою субтропіків. Пальми, кипариси, магнолії, бамбук, лимонні і апельсинові дерева пахнуть тут буквально на кожному кроці.
   
Бульвар, який тягнеться уздовж всієї берегової лінії і приковує до себе погляди туристів - це найдовший і красивий бульвар в Європі! А ще куточок Італії - площа Piazza, вежа грузинської абетки. У вільний час - повітряна подорож над містом по довгій канатній дорозі (довжина канатки 2600, висота опор від 40 до 60 метрів).
 
Гоніо - фортеця, розташована в 12 км на південь від Батумі, біля кордону з Туреччиною. Фортеця вперше згадується ще в Греко-римських літописах, але свій нинішній вигляд придбала в XVI столітті, за турків. Перша згадка про фортецю належить Плинию Молодшому
( I ст. н. е.). Крім того, могила Апостола Матвія, одного з дванадцяти апостолів, імовірно, знаходиться в фортеці Гоніо.
   
Екскурсія "Гірська Аджарія".

Це одне з найкрасивіших місць на Землі.

Найдовша річка Аджарії - Аджарісцкалі оточує гірським півкільцем всю південно-західну частину Грузії.

По дорозі ми побачимо чудові гірські ліси і, звичайно, відвідаємо арочний міст в Махунцеті.
   
   
Гірської свіжості подорожі додасть Водоспад Mахунцеті - найкрасивіший і найвищий водоспад у всій Аджарії. Температура води близько +16 градусів, так що бажаючі можуть «освіжитися» в цьому мальовничому місці!
   
Екскурсія "Вогні нічного Батумі".
Після казкового Батумського заходу сонця вам відкриється зовсім інше місто - воно не просто красиве, воно божественно красиве! Лазерне шоу танцюючих фонтанів всіляких відтінків з зображенням 3D, пальми, стилізовані під нічні ліхтарі, виблискучі вогнями будівлі і скульптури і, звичайно ж, «Батумська гігантська металева любов - Алі і Ніно» - все це настільки неймовірно, що викликає бурю емоцій в душі навіть найдосвідченіших!
   
Екскурсія "Каньйон Мартвілі і древнє місто Нокалакеві Археополіс (руїни, V століття)"
Це просто приголомшливе своєю красою і незвичністю місце знаходиться поблизу містечка Мартвілі на річці Абаша. За багато мільйонів років вода промила в вапнякових скелях запаморочливу ущелину, що глибиною досягає 40 метрів, на дні якої, власне, і протікає річка. Рівно посередині каньйон перетворюється у невелику заплаву. А ось далі починається диво: земля розступається - і з висоти води річки падають в безодню!

   
Нокалакеві - покинуте місто в північній частині сенакского району. Припинило існування в 736 році, під час навали арабського полководця Мервана. Є версія, що поселення тут існувало ще близько XIII століття до н.е. і саме воно в розумінні греків було столицею Колхіди, в яку аргонавти їздили за золотим руном. Для Грузії Археополіс - щось на зразок Трої, тільки поем про місто не складено.
   
Екскурсія "Печера Прометея"
Печера Прометея є одним з чудес природи Грузії, яка була відкрита тільки в 1984 році. Потрапивши в печеру, створюється враження, що потрапляєш в інший вимір, в темряві світяться тільки скелі, завдяки різнокольоровому підсвічуванню. З глибини чути мелодію, до якої додається звук води, що капає зверху.
У печері виявлено 17 залів. Довжина стежки печери 1050 м. Закінчується вона красивим озером. Дослідженнями доведено, що загальна довжина печери становить 20 000 м. Переміщення можливо як пішки, так і на човні. Довжина пішохідного шляху становить 1060 м, а довжина прогулянки на човні по підземному озеру становить 280 м. У Печері Прометея в будь-який час року постійна температура + 14 градусів.
   
Екскурсія "Кутаїсі"
   
Мало яке місто в Грузії може похвалитися такою старовиною: хіба що Мцхета і Каспі. Кутаїсі - одне з найдавніших міст Грузії, приблизно з п'ятірки найдавніших. Воно явно старіше Риму або Афін. Його історія могла б бути цікавою, якби про її перші тисячоліття було відомо хоч що-небудь. На жаль, навіть історія останніх століть відома погано. Навіть з історії XIX століття є великі прогалини...
   

Включено у вартість
Не включено у вартість
 • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Повне транспортне обслуговування за програмою
 • Проживання в готелі 3 * (2-х, 3-х і 4-х місні номери)
 • Триразове харчування
 • Всі екскурсії за програмою
 • Вхідні квитки до об'єктів, зазначеним у програмі
 • «Творча майстерня» - заняття з дітьми.
 • Супровід російськомовного гіда і екскурсовода.
 • Авіапереліт.
 • Страхування.
 • Особисті витрати.
 • Додаткове харчування.
   
Увага! Готель "Дельта", що в Урекі, має один нюанс - душ без піддону. Місцева вода має вміст магніту. Сантехніка швидко виходить з ладу, тому ванни/душові кабіни/піддони не ставлять. Для зручності водних процедур радимо обов'язково мати з собою резинові капці.

 

Грузія
від 420.00 грн/місце
Харчування:
Готель
Грузія
від 670.00 грн/місце
Харчування: Сніданок та Вечеря

witch.hand