(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ЕКСКУРСІЇ ПО КИЄВУ
СТАТТЯ ПРО КИЇВСЬКИЙ МУЗЕЙ ВОДИ

екскурсії в києві
екскурсії в києві, музеї києва
 • Розташування музею:
  Маріїнський парк, біля будівлі лялькового театру.
 • Режим роботи:
  Середа, Четвер, П'ятниця - з 10-00 до 17-00
  Субота, неділя - з 10-00 до 18-00
  Санітарні дні - понеділок, вівторок. Вхід останньої групи - за 60 хвилин до закриття.
 • Вартість вхідних квитків:
  Дорослий: 25 грн.
  Дитячий: 20 грн.

Хоч музей води і не є однією із візитівок Києва, він, безумовно, вартує відвідин. Надто якщо у Вас є діти 6-10 років. Розташований у надзвичайно антуражному місці, він пропонує всім відвідувачам чудову і практично унікальну можливість поспостерігати за кругообігом води в природі від А до Я не виходячи з однієї будівлі. А тепер про все по порядку.екскурсії в києві, музеї києва

Отже, перший плюс полягає в тому, що сам музей розташований у будівлі старої водонапірної башти в Міському саду (кол. Царський сад), яка сама по собі є пам’яткою архітектури. Окрім прекрасного і єдиного у своєму роді (більше подібних башт у Києві немає) екстер’єру, музей може похвалитись і експозицією, адаптованою спеціально для максимального інтерактиву з відвідувачами. Якщо Ви чули про музей практичної науки «Експериментріум» , знайте – музей води пропонує практично такий самий рівень взаємодії з експонатами. Доходить навіть до того, що відвідувачі можуть спробувати ловити рибу голими руками.

Старшим відвідувачам музей запропонує можливість прогулятися старими колекторами і дренажними системами аж до очисних споруд Бортницької аераційної станції і наочно познайомитися з роботою київської дренажної системи. Є також куди глобальніші експонати, які дають уявлення про водні маси землі в цілому. Хочете побачити танення льодовика десять тисяч років тому – будь ласка, щоправда, у зменшеному варіанті. Завжди хотіли побачити зблизька ,як у хмарах народжується дощ або як починається виверження гейзера – музей до ваших послуг. У ньому є експонати ,які екскурсії в києві, музеї києваможуть дати відповідь на всі питання стосовно води.

Діти, безумовно, теж знайдуть собі заняття до смаку. Кому з них припаде до душі можливість погратися стихіями, змінюючи, хай навіть у мініатюрі, русло річок і викликаючи грозу? Окрім того, атракціон з мильними бульбашками, який дозволяє побачити це явище зсередини. Для декого можливість залізти в мильну бульбашку може означати навіть здійснення мрії. Музей, звісно, позиціонує свою основну мету як акцент на екологічних проблемах, пов'язаних з водою, але на практиці все виглядає анітрохи не нудно. По-перше, там відсутні голі факти і кожне слово екскурсовода ілюструють експонати. По-друге, експозиція цього музею не схожа на жодну іншу, тому є майже стовідсоткова гарантія того, що подібного ви раніше не бачили. А це для будь-якого музею надзвичайно важливо.

Автор: Остап Українець

Статті про Київ і область > Софіївська площа :: Софія Київська :: Михайлівський Золотоверхий собор :: Фролівський монастир :: Володимирський Собор :: Урочище Феофанія :: Кирилівська церква :: Київ мажорний :: Видубицький монастир :: Іллінська церква :: Андріївська церква в Києві :: Археологічний заповідник Китаїв :: Караїмська кенаса у Києві :: Будинок з химерами :: Аскольдова могила :: Арка Дружби Народів :: Замок Річарда :: Пам’ятники Києва :: Пейзажна алея :: Миколаївський костел в Києві :: Київська фортеця :: Невідомий Київський замок :: Золоті Ворота :: Постамент Батьківщина :: Архітектура Печерську :: Фунікулер :: Київський Печерськ :: Поштова площа Києва :: Андріївський узвіз :: Маріїнський парк :: Контрактова Площа :: Світ козаків-Мамаєва Слобода :: Пуща Водиця :: Старовинний район Києва-Поділ :: Гідропарк :: Труханів острів :: Голосіївський парк :: Парк Слави :: Музей Однієї Вулиці :: Дельфінарій Немо в Києві :: Музей Експериментаніум :: Міжнародний музей вишивки :: Музей іграшки :: Музей книги :: Художній музей :: Музей воскових фігур :: Музей води у Києві :: Музей Булгакова Київ :: Музей Тараса Шевченка :: Світ козаків-Мамаєва Слобода :: Храмовий комплекс Буки :: Українське село :: Олександрія :: Контакти

музеї києва для дітей, цікаві місця києва, екскурсії для дітей та школярів по києву, музей води в києві, тури в київ, екскурсія до музею води, тури по києву для дітей, цікаві музеї києва, що показати дітям у києві, куди повести дитину в києві.

witch.hand