(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО УКРАЇНУ
"МУЗЕЙ ШОКОЛАДУ У ЛЬВОВІ"

Музей шоколаду у ЛьвовіЛьвів ще з давніх часів славився вишуканим смаком справжнього шоколаду, який найвибагливіші гурмани з найтоншим європейським смаком їдять і п'ють, насолоджуються його неперевершеним смаковими якостями, ходять з ним на побачення, дарують гостям, друзям, родичам, зізнаються в коханні і навіть використовують його як хабар!Музей шоколаду у Львові

У повітрі Львова панує приголомшливий кавовий і шоколадний дух. Практично на кожній вулиці цього міста є магазинчики з достатком шоколадних виробів. Але також в цьому місті, в самому його центрі, в Італійському дворику на площі Ринок, є місце, де перед Вами відкривається таїнство створення шоколаду - Львівська майстерня шоколаду або Музей шоколаду. Музей шоколаду у ЛьвовіЙого творцем є компанія «АВК». Раніше ця компанія організовувала пересувні шоколадні експозиції. За два роки інтерес до них більше 300 000 відвідувачів з Росії і України настільки зріс, що компанія «АВК» прийняла рішення відкрити свій перший стаціонарний музей шоколадних виробів. Завдяки вже давно присвоєному званню «Шоколадної столиці України» вибір місця для створення цього музею припав саме на Львів, місто, в якому культура споживання солодощів дуже висока, а принцип індивідуального підходу застосовується навіть до приготування «звичайної» чашечки кави.Музей шоколаду у Львові

Спеціально для львівського Музею шоколаду виготовлена унікальна шоколадна колекція відомих архітектурних споруд Європи та України: Колізей, Ейфелева вежа, Англійський парламент, Донбас-Арена, Андріївська церква і т.д. Також тут представлені і безліч інших виробів з шоколаду: різні тварини, спортивний інвентар, елементи одягу і взуття, колекція рідкісних моделей автомобілів, квіти, фрукти і багато іншого.

Музей шоколаду у ЛьвовіУ зв'язку з тим, що всі експонати, представлені в Музеї, мають певний термін придатності, експозицію постійно оновлюють новими шоколадними творіннями.

Екскурсовод музею розповість Вам історію створення шоколаду, улюбленого «напою богів», відкриє деякі рецепти і таємниці сучасного приготування шоколаду. Музей шоколаду у ЛьвовіЗаглянувши в цей заклад, ніхто не піде звідси з порожніми руками, тому що професійні шоколатьє зможуть знайти індивідуальний підхід навіть до самих вибагливих і розпещених сучасних покупців і приготувати для них оригінальний шоколадний виріб з іменними підписами і побажаннями, упакувавши ці ласощі в красиву коробочку і фірмовий пакет.

Кожна подорож до цього міста має включати в себе захоплюючу екскурсію до Львівської майстерню шоколаду, яка доповнить приголомшливими емоціями Ваше враження про Львів!

Автор Марина Мельниченко

тури у львів, тури по україні, тури до львова, львів, львівські музеї, музей шоколаду у львові, цікава стаття про музей шоколаду у львові, тури та екскурсії у львів, відпочинок у львові, львівська майстерня шоколаду, екскурся у музей шоколаду, що подивитись у львові.

witch.hand