(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

 ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО УКРАЇНУ
"МУЗЕЙ ПИВОВАРІННЯ У ЛЬВОВІ"

Музей пивоваріння у ЛьвовіЗавдяки великій кількості різноманітних за своєю тематикою, але неймовірно красивих, цікавих, багатих музеїв Львів здобув свою славу не лише на території України, а й далеко за її межами. Одним з найцікавіших серед усіх музеїв міста є Музей пивоваріння. Створений в недалекому 2005 році на честь святкування у Львові 290-ї річниці найстарішої в Україні броварні.

Це перший і поки що єдиний Музей пива в Україні. Він розташувався у напівпідвалі Львівської пивоварні, яка на сьогодні є найстарішим українським виробником цього чудового хмільного напою. Пиво тут почали розливати майже 300 років тому в 1715 році. Як відомо, рік заснування броварні дав назву одному з видів пива, що його тут виготовляють.Музей пива у Львові

Ще з давніх часів львівські майстри знали найкращі рецепти приготування бурштинового напою і залюбки пригощали ним гостей свого міста. Саме тут, у Львові, найкраще збереглись традиції пивоваріння. І саме львівське пиво є справжньою живою легендою цього міста вже на протязі декількох століть.

Відправившись до музею пивоваріння, що знаходиться на території «Львівської броварні», Ви немов поринаєте у захоплюючу подорож сторінками історії виготовлення та споживання хмільного напою.

Музей пива у ЛьвовіЕксклюзивні експонати Музею відкривають перед відвідувачами історію виготовлення пива, а колекції старовинних пивних пляшок з витісненими на склі фірмовими марками, давніх пивних кухлів, які виготовлені у різних стилях та привезені з різних куточків Європи, спеціальних бочок для перевезення пива, рецептурних книг ще з кінця XIXст.., макетів та справжніх знарядь праці пивоварів різних часів – справжня гордість Музею пива. Вони немов мовчазні свідки запрошують гостей міста поринути у чарівний і легендарний світ, де панують хміль, вода і солод. Це три головні складові частини пива, котрі присутні в ньому. Вода символізує кров пива, хміль – його душу, а солод – тіло пива, тобто основну його масу.

Також гості Музею прекрасну можливість подивитись фільм про «Львівську пивоварню», завітати до сувенірної крамнички, а особи, старше 18 років можуть взяти участь у дегустації різних видів пива, скуштувати чудовий бурштиновий напій.Музей пивоваріння у Львові

Прямо з Музею є перехід до затишного пивного ресторанчику «Хмільний дім Роберта Домса», куди теж варто завітати.

Основна ідея Музею пива– показати відвідувачам традиції пивоваріння Львівщини через музейні пам’ятки та ще раз підтвердити, що пивоваріння у Львові має давні традиції, що дає право назвати місто українською пивною столицею.

Запрошуємо справжніх цінителів пива до єдиного в Україні Музею пивоваріння!

Автор Марина Мельниченко

тури у львів, тури по україні, тури до львова, львів, львівські музеї, музей пива у львові, цікава стаття про музей пива у львові, тури та екскурсії у львів, відпочинок у львові, львівська приватна броварня, екскурся у музей пива, що подивитись у львові.

witch.hand