(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

МІЛЕНІУМ ПАРК

Міленіум паркЛітньою угорською столицею вважається озеро Балатон, на узбережжі якого знаходиться кілька курортних містечок. Одним з них є місто Шиофок. Шиофок розташований в 115 км від столиці Угорщини - Будапешта.

Діловий центр цього маленького містечка прикрашає красивий парк, з не менш красивою назвою - «Міленіум». Цей зелений шматочок природи, немов райський куточок розташувався в центрі Шиофока: з одного боку парку проходить головна вулиця міста із жвавим рухом, з іншого розташований автовокзал, а з третього - залізничний вокзал. Міленіум парк манить всіх перехожих своєю красою, затишком і тишею трошки відволіктися від повсякденних турбот, проблем і суєти буденних днів і насолодитися приємним відпочинком в тихому куточку природи, сховавшись в прохолодній тіні біля фонтану.

Міленіум парк займає територію площею 1,6 га. Вперше він був відкритий в 1920 році. Лише в 1994 році була проведена реконструкція цього парку, яка повернула йому колишню славу і красу.

Міленіум паркМіленіум паркМіленіум парк

Безсумнівно, парк «Міленіум» є улюбленим місцем проведення часу, як для місцевих жителів, так і для відпочиваючих. Парк має кілька своїх визначних пам'яток, головна з яких - фонтан «Народження Венери».Міленіум парк

Місто Шиофок - це батьківщина всесвітньо відомого угорського композитора Імре Кальмана, на честь якого в парку створено спеціальний музичний павільйон, в центрі якого встановлена скульптура Кальмана (автор Імре Варга). Як дань традиціям в Міленіум парку дуже часто проводяться музичні вечори.

Міленіум парк - це величезна паркова зона, на території якої висаджені тисячі чагарників і дерев, створені штучні водойми, газони, прекрасні квіткові клумби, що прикрашають парк і радують відвідувачів своєю колірною палітрою. Міленіум парк - це ідеальне місце для піших прогулянок, романтичних вечорів, незабутніх концертів у вечірній час.

 

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

шиофок, угорське місто шиофок, визначні місця шиофока, екскурсії в шиофок, відпочинок в шиофоці, що побачити в шиофоці, тури в шиофок, тури в шифоок з києва, міленум парк, міленум парк в шиофоці, цікава інформація про міленум парк.

witch.hand