(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 


Макаді-Бей


Тури до Єгипту, зазвичай, включають молодий курорт Макаді-Бей, що представляє із себе новий перспективний туристичний район, що розташований на березі Червоного моря в 20 км на південь від Хургади. Адміністративно, побудовані готелі, поки що відносяться до Хургади, але в найближчі 5-10 років ця курортна ділянка узбережжя перейде в окремий курорт Єгипту з власною інфраструктурою. Разом зі своїм сусідом, курортом Сома-Бей, він складе курортну зону Абу-Макаді. Курорт Макаді-Бей вважається одним із найбільш респектабельних на узбережжі Єгипту і пропонує тури з відпочинкому готелях категорії 4-5*, зазначено, що досить пристойного рівня, і не тільки за мірками щодо курортів Єгипту. Основна система харчування, при купівлі турів до Єгипту, восновномуприсутняна цьому курорті - «все включено».

Орієнтується курорт на відокремлений, спокійний відпочинок, а також відпочинок з дітьми. Молодь, яка купуєпутівки в Єгипет, тут може здатися нуднувато: всі бари, ресторани, дискотеки і все інше сконцентровано лише на території готелів. Переліт до Хургади, далі трансфер 30-40 хвилин.

У Макаді Бей є два коралових рифа. Один знаходиться в 70 метрах від берега, прямо навпроти пляжу, до іншого можна дійти по косі, що йде в море.

Кожному готелю належить своявласнаділянкапляжу. Пляжі піщані. Вхід в море майже скрізь піщаний, і лише на пляжах готелів Iberotel Makadi Oasis, Iberotel Makadi Beach і Iberotel Makadi Saray Resort для входу у воду потрібно спеціальне взуття.

witch.hand