(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЛЬВІВ ТЕАТРАЛЬНИЙ

Театри ЛьвоваМальовничий, казковий Львів – столиця культури та вишуканості. Його вулиці наче перлами прикрашені різноманітними видатними пам’ятками архітектури й культури. Культурний розвиток міста завжди був на найвищому рівні, про що свідчать його культурні заклади. Велика кількість театрів гостинно запрошує на свої вистави всіх бажаючих поринути в атмосферу чуттєвості, граційності, емоційності.

Театр «Воскресіння» - це бездоганне поєднання в найрізноманітніших сучасних жанрах та формах традицій психологічного театру. Репертуар театру це світові класичні вистави. На сьогодення театр грає близько 190 вистав щороку, зважаючи на те, що 50-60 вистав представляються в інших країнах світу.

Театри ЛьвоваТеатр імені Марії Заньковецької. Відкриття театру припадає на 28 березня 1842 року. Та той момент театр займав позицію найбільшого в Європі. Головне кредо театру полягає в національному змісті та культурі світового рівня й не зважаючи на політичні негаразди пройдених років, жодного разу не було зраджене. В 2002 році театр ім.Марії Заньковецької отримав статус Національного драматичного театру. Репертуар театру на сьогодення досить великий та постійно поновлюється. В колективі працівників театру входить досить багато Заслужених і Народних артистів України. Жанрове розмаїття афіші театру ім.Марії Заньковецької конкуруюче та досить вигідно вирізняються посеред колективів подібного рівня.

Театри ЛьвоваЛьвівський драматичний театр ім. Лесі Українки (Муніципальний театр) заснований у січні 2008 року на теренах театру Західного оперативного командування. Взагалі історія даного театру розпочинається ще в 1931 році, в той час він був заснований в Києві, а нині відомий, як Львівський драматичний театр ім.. Лесі Українки. За незалежної України театр працював під назвою Театру Західного оперативного командування. Нажаль в 1996 році фінансування театру було припиненим і з 1 січня 2008 року театр іменується як Львівський Муніципальний театр і утримання передається на баланс міста Львова. В 2011 році з подання Львівської міської ради театр було перейменовано на Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки. Репертуар театру різноплановий та багатогранний й складається з класичних творів українських та зарубіжних авторів.

Театри ЛьвоваПерший український театр для дітей та юнацтва. Заснований даний театр у м. Харкові в 1920 році, але переїхав до Львова ще в 1944 році. Театр справедливо вважається найцікавішим поміж дитячих театрів України завдяки репертуару та безперечно майстерності акторів. Надзвичайно зручне облаштування й розташування залу переносить глядачів у казкові світи вистави, що відбувається на сцені. Репертуар театру складається не лише з вистав і заходів для дітей, він розрахований й на дорослих глядачів. Тут проводиться безліч концертів та святкових програм.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені С. Крушельницької – театр об’єднує в спільну працю більше 500 осіб, що трудяться над однією творчою метою. Творчий колектив даного театру невтомно дбає про відтворення та збереження української балетної та оперної класики зокрема їх сценічного життя. На сьогодення репертуар складається з 10 музично-сценічних українських творів. Важливою деталлю-фактом, являється те, що жоден з українських театрів не налічує такої великої кількості українських вистав у складі свого репертуару. Стосовно зарубіжного репертуару, то більше десяти опер презентується мовами оригіналу, а це – італійська, французька, польська, російська.Театри Львова

Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки». У 1990 році Львівське відділення Національної спілки театральних діячів України заснувало театр-студію. Головна особливість даного театру полягає в тому, що вистави проходять за участі ляльок і акторів. Діяльність театру поширює в суспільство національну народну казку й лялькове мистецтво, сприяючи естетичному вихованню й особливо духовному розвитку дітей. Театр застосовує новітню драматургію, створює вистави, котрі не залишають байдужими ні дітей, ні батьків. Театром широко практикуються виїзні вистави, гастролі, поїздки на фестивалі, творчі зустрічі й обговорення вистав з глядачами.

Театри ЛьвоваЛьвівський академічний театр ім. Леся Курбаса. Створення театру припадає на 1988 рік, з того часу театр зайняв лідируючі позиції серед найвідоміших театральних колективів України та за її кордоном. Театр розвивався і працював як оригінальний методологічний центр, розробив безліч театральних методик й тренінгів що спрямовані на психофізику, пластику, голос. Незвичайна й досить оригінальна подача вистав не залишає байдужими своїх відвідувачів.

Львівський театр ляльок заснований 1946 року 15 квітня. Візитною карткою театру ще з моменту його народження є вистава «Івасик-Телесик». Театр бере участь в багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях, конкурсах, оглядах й виступає володарем багатьох поважних нагород. 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури у львів, тури по україні, тури до львова, львів, львівські музеї, цікаві місця в львові, розважальні місця у Львові, де відпочити у львові, що побачити у львові., Театр імені Марії Заньковецької; Історія театру імені Марії Заньковецької; Львів та його театри;Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса; театр ляльок в Львові.

witch.hand