(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2016 - 2017
Зимові канікули в Карпатах для школярів
Дитячий табір "Карпатська Казка"

 

         ДАТИ ЗАЇЗДІВ:

24.12 - 30.12.2016 р (7 днів) - 5230 грн

03.01 - 12.01.2017 р (10 днів) - 6650 грн

ТРАНСФЕР:
Київ - табір - Київ - 700 грн

ФІШКИ:
організований проїзд з Києва до місця табору і в зворотний бік, екскурсії, вечірні програми, відпочинок серед чистої природи Карпат в колі нових друзів, 4-х місні кімнати з усіма зручностями; КАТАННЯ на лижах; зйомка пригодницького фільму; творчі студії; чудове СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА у колі друзів

ПРОЖИВАННЯ: Закарпатська область, смт. Воловець, туристичний комплекс «Єгер»

Харчування: 4-х разове харчування

Заїзд: 7 днів/ 6 ночей і 10 днів/ 9 ночей

Вікова категорія: для дітей 6-16 років

«Карпатська Казка» - це незабутні враження від дитинства і широке коло розважальних новорічних пригод для тих, хто хоче, щоб зимові канікули 2016-2017 рр. запам'яталися назавжди.

ФІШКИ / ПЕРЕВАГИ
  ♦ 
екскурсії
  ♦ 
чудове СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА у колі друзів
  ♦  зйомка пригодницького фільму
  ♦  КАТАННЯ на лижах
  ♦  вечірні програми та творчі студії
  ♦  кімнати з усіма зручностями

ЗМІНА РЕГІОН Кількість днів у зміні ДАТИ ЗАЇЗДІВ ЦІНА
1 Закарпатська обл., смт. Воловець 7 днів 24 - 30.12.16 5230 UAH
2 Закарпатська обл., смт. Воловець 10 днів
03 - 12.01.2017
6650 UAH
Включено у вартість:
Проживання в таборі по 4 особи в кімнаті зі зручностями
4-ох разове харчування
Екскурсії згідно заїзду
Гірськолижне катання з інструктором
Пізнавально-розважальні заходи табору
Спорядження та абонементи на катання за програмою
Додаткові витрати:
Трансфер Київ - табір - Київ - 700 грн/дитини
Особисті витрати
Страхування
Сувеніри

Головні цілі, яким слідує табір "Карпатська Казка" - різноманітний і пізнавальний відпочинок. Це не просто приємний відпочинок серед Карпатських гір, а спеціально продумана і дбайливо підготовлена програма розвитку особистості: комплекс розвиваючих заходів для зростання сучасного лідера, навичок ефективного спілкування, умінь працювати в команді, дотримання законів успішності, розвиток творчого потенціалу. «Карпатська Казка» - це прекрасна можливість зміцнити здоров'я дитини; стати активним і життєрадісним; бути товариським і незалежним; приймати самостійні рішення і робити вибір; створювати творчі шедеври своїми руками; навчитися орієнтуванню на місцевості, відчути спортивний дух, доторкнутися до історії і культурі тутешнього краю.


РОЗВАГИ
Під час зміни в зимовому таборі з дітьми постійно працюють творчі вожаті, талановиті педагоги і досвідчені лижні інструктори.
На семиденній зміні (24.12 - 30.12.2016 р) - два лижних катання і незабутня екскурсія до Львова.
На десятиденній зміні (03.01 - 12.01.2017 р) - діти тричі покатаються на лижах і дві екскурсії: Різдвяний шоколадний Львів; Чарівний водоспад Шипот, до якого підвозить новорічна упряжка коней.


Катання на лижах буде проводитися під наглядом вожатих і інструкторів на схилах гірськолижного курорту Пилипець. Навички в цій справі не обов'язкові. У дітей буде можливість вперше спробувати себе в гірськолижному спорті, а так поліпшити навички катання, триматися впевненіше. Професіонали грамотно покажуть усі родзинки карпатського гірськолижного відпочинку.


«Карпатська Казка» взимку - це снігові замки, лижі, катання на санках, сніжки, рухливі ігри на свіжому повітрі. А також - це незабутні вечірні пізнавально-розважальні заходи: «Лицарський турнір», квест «Секрет Сніговичка», «Вгадай мелодію», «Флешмоб», «Парад Зірок», «Лабіринт удачі», «фотокрос», «Пошук скарбу гуцула Іванка», зйомка пригодницького фільму, де кожна дитина відчує себе справжньою кінозіркою.

Вранці, поки голова свіжа і готова креативнічати, дідей захоплять творчі студії, де навіть самий невгамовний зможе створити своїми руками ексклюзивну новорічну іграшку, виготовити ароматний шматочок мила, зробити оригінальний різдвяний подарунок з солоного тіста для друзів і батьків, навчитися забавним танців у хореографа.
Після вечері і продуктивного дня, можна і розслабитися. Дітей чекають настільні ігри, караоке, тематичні дискотеки, кінопокази.
Чи не можемо так само упустити ще одна перевага: Зустріч Різдва в компанії Діда Мороза, Снігуроньки, казкових персонажів колоритного Закарпатського Вертепу і безлічі друзів, взяти участь в різних конкурсах і змаганнях, а найактивніших чекають призи, подарунки, грамоти.
«Карпатська Казка» - це незабутні враження дитячої дружби і широке коло розважальних новорічних пригод для тих, хто хоче, щоб зимові канікули 2016-2017 рр. запам'яталися назавжди.

 
РОЗТАШУВАННЯ

Воловець, Закарпатська область, 500 м від центру селища, на відстані 1 км. від гірськолижного курорту Подобець. Саме тут Ваших дітей чекає чисте гірське повітря і колорит Карпатського духу, створюють відмінні умови для повноцінного відпочинку Ваших дітей. На огородженій території знаходяться два корпуси, в яких проживають діти.
 
     
 
     
РОЗМІЩЕННЯ

У таборі діти живуть по 4 дитини в кімнаті. Кімнати з усіма зручностями: шафа, телевізор, санвузол. У корпусі постійно є гаряча вода. Вихователі і вожаті живуть в тому ж корпусі, що і діти, і цілодобово перебувають і стежать за ними. На території табору постійно знаходиться лікар, який при необхідності завжди зможе надати дітям медичну допомогу. Цілий день діти зайняті корисними і розвиваючими заняттями, і знаходяться під постійним наглядом педегогіческого складу. У таборі дітям забезпечують умови для прання та сушіння речей.
 
     
 

ХАРЧУВАННЯ

4-х разове збалансоване харчування з елементами української, європейської та карпатської кухні. Діти харчуються в ресторані табору "Карпатська Казка", де збалансоване харчування приємно доповнює оздоровлення та відпочинок дітей на зимових канікулах.

 
     

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Трансфер Київ - Дитячий табір «Карпатська Казка» - Київ - 700 грн/ дитини
Організацією та проведенням трансферу дітей Київ - Дитячий табір «Карпатська Казка» і в зворотному напрямку займаються вожаті та вихователі (педагогічний склад) дитячого табору «Карпатська Казка». Дітям також забезпечується трансфер до гірськолижного курорту Пилипець для катання. На звороньому шляху табір - Київ усі діти отримують сухпай.
Необхідні документи для заїзду в табір:
   -  Свідоцтво про народження: оригінал для трансферу, і копія для табору;
   -  Довідка про епідемічний стан;
   -  Довідка про щеплення.
Страхування не включено у вартість путівки ! Рекомендуємо забеспечити свою дитину гірськолижним страхуванням.

ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ В ДИТЯЧИЙ ТАБІР В КАРПАТАХ можно
КОНАКТИ або ОНЛАЙН ЗАЯВКА

путівки в дитячий табір, поїхати в дитячий табір на Закарпатті, закарпатські дитячі табори, ціни на путівки в дитячий табір 2017, дитячий відпочинок Карпати, Путівки, Карпати табір, ціни на дитячий відпочинок, відпочинок в Карпатах для дітей, дитячі табори, дитячий центр Карпатська казка, табір Карпатська казка в Карпатах, Карпати 2017 програма відпочинку, дитячий відпочинок Карпати, табір для школярів в Карпатах, путівка в табір Карпати, дитячий відпочинок, літні канікули куди поїхати, літні табори 2016, Карпати для дітей 2017, дитячі табори в Карпатах, табір Карпати, відпочинок школярам на літо, купити путівку в табір, літні табори 2017 карпатах, Дитячі оздоровчі табори. табору на літо, дитячий відпочинок, ціна на відпочинок в Карпатах, де дитині відпочити в Карпатах, поїхати в Карпати влітку, ціна 2017 на дитячий табір в Карпатах, дитячий табір, Карпатська казка, поїхати дитині

witch.hand