(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КУРОРТНЕ МІСТО ЗАЛАКАРОШ

Залакарош Залакарош - це наймолодший, але на сьогоднішній день один з найпопулярніших бальнеологічних термальних курортів Угорщини, який розташований на висоті 150 метрів над рівнем моря, на південний захід у 30 км від Балатону і 200 км від столиці. Вперше термальні джерела в цьому місці були відкриті в 1965 році під час проведення нафторозвідувальнихробіт. Тоді на поверхню пробилася гаряча вода (температура її становила 96 °С) з глибини 2000 м.

Після того як повністю були визначені цілющі властивості води з цих джерел, тут було відкрито термальну купальню під відкритим небом. Через деякий час (у 1975 році) тут побудували і криту купальню, яка працювала протягом усього року. У 1978 році ця купальня отримала статус «Лікувальної».Залакарош

Сам населений пункт Залакарош має 800-річну історію. Але до відкриття термальних джерел не бувнічим відомим. За кілька десятків років існування термальною лікарні, Залакарош став одним з найвідоміших курортних містечок в Угорщині. Разом з тим Залакарош - це найменше місто країни. Тут проживає 1600 жителів, але щороку його відвідують приблизно 735 тисяч туристів, 60% яких є іноземці. Найчастіше Залакарош відвідують жителі Словаччини, Чехії та Польщі.

Зараз купальня в Залакарош працює цілий рік, закривається тільки на Різдво. У 90-х роках ХХ століття була проведена комплексна модернізація курорту, яка знаменувалася також відкриттям величезного Центру здоров'я «GRANІТ MEDICAL». На сьогоднішній день водний центр в Залакарош вважається одним з найсучасніших у світі.

Скарб Залакароша

Величина запасів і унікальний склад лікувальної води надабали для Залакарошської купальні статус однієї з найбільш значущих на територій не тільки Угорщини, а й усієї Європи. Вода з цих джерел відноситься до гідрокарбонатної, лужно-хлоридноїгрупи. У ній присутній оптимальний вміст брому, йоду, фтору і сірководню. За вмістом останніх елементів вода в Залакароші займає перше місце в Угорщині. Подібного складу води в Європі більше немає.Залакарош

У Залакарошіцілюща вода на поверхню надходить з декількох джерел. Її максимальна температура досягає 96 °С, середня температура коливається в проміжку- 85-89 °С.

Відвідування Залакарошської купальні і проходження 2-3 тижневого курсу лікування рекомендується людям зі слабкою і виснаженою нервовою системою, для лікування різних гінекологічних захворювань, хвороб опорно-рухового апарату, а також у період післяопераційної реабілітації. Високий вміст фтору у водах Залакароша благотворно впливає на лікування запалення ясен,пародонтозу.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ:

 • Захворювання хребетних суглобів;
 • Захворювання суглобівкінцівок,
 • Різні запальні та хронічні захворювання суглобів,
 • Найчастіші захворювання кісткової системи,
 • Легкі форми ревматизму,
 • Атрофія м'язів,
 • Периферійне звуження суглобів,
 • Захворювання обміну речовин, які пов'язані з суглобами,
 • Реабілітація після нещасних випадків, невралгічних, ортопедичних і опорно- рухових захворювань,
 • Хронічні жіночі запальні захворювання,
 • Первинне і вторинне безпліддя,
 • Деякі шкірні захворювання.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАННЯ :

 • Важкі серцеві захворювання,
 • Захворювання судинної системи,
 • Гострі запальні захворювання,
 • Злоякісні пухлини,
 • Висока температура,
 • Вагітність.

ЗАЛАКАРОШСЬКИЙ ТЕРМАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «GRANІТ MEDICAL»

Завдяки останніймодернізації лікувальна купальня в Залакароші істотно видозмінилася і стала величезним термальним комплексом, площа котрого становить 4000 кв.м. Тут були оновлені басейни термального пляжу, розширено басейн з ефектами, сауни, криті купальні, вдосконалено лікувальне відділення.Залакарош

У цьому термальному комплексі створені прекрасні умови для ефективного лікування та незабутнього відпочинку людей всіх вікових категорій. Тут є 12 різних басейнів: дитячі басейни , басейни з ефектами, з хвилями, спортивний басейн, басейн з гідромасажем, лікувальні басейни, температура води в яких 32-36 °С, термальні басейни з температурою води 28-33 °С. Для молоді тут постійно проводяться дискотеки і різні музичні програми. Крім того, на курорті Залакарош створені прекрасні умови для комфортного і результативного лікування та відпочинку інвалідів, у тому числі і для тих людей, які пересуваються на інвалідних візках. Спеціальне обладнання дає можливість їм проходитибагато процедур самостійно, без застосування допомоги персоналу або супроводжуючих їх осіб.

Визначні місцяі розваги в Залакароші і його околицях

Відпочиваючі в Залакарош найчастіше приїжджають сюди на 2-3 неділі. Крім лікування, відпочиваючі мають можливість взяти участь у різних культурних заходах, побувати на різних екскурсіях. Найулюбленіші свята серед відпочиваючих і туристів в Залакароші - це винні свята (Карошські винні дні і свято Святого Орбана), історичні турніри та змагання лучників, серія заходів під назвою «Карошське літо».Залакарош

Любителі спілкування з природою можуть відвідати Балатонський Національний парк. Тут можна здійснити як піші, так і кінні прогулянки по мальовничих місцях парку, взяти кілька корисних уроків з верхової їзди, або ж порибалити в одному з навколишніх озер. Крім того, в Балатонському Національному парку є заповідник буйволів і невелика степова каплиця.

По сусідству з Залакарошем розташоване невелике містечко Зала, в якому можна також подивитися багато цікавих історичних пам'яток (собори на площах, різні художні цінності, Каніжськафортеця, музей ТюріДьєрдя).

Між містами Галамбок і Залакарош розташований степ Бехіак, де також є школа верхової їзди і зоопарк з місцевими та екзотичними тваринами і рослинами. У Галамбоці варто також подивитися і Крайовий будинок.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

залакарош, курортне місто залакарош, відпочинок в залакарош, лікування в залакарош, пам'ятки міста залакароші його околиць, тури в залакарош, тур в залакарошз києва, курорти угорщини, термальний курорт залакарош.

witch.hand