(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КУРОРТНЕ МІСТО ШАРВАР

Курортне місто ШарварУ північно-західній частині Угорщини, в медьє Ваш, на березі річки Раба розташувалося невелике, але дуже затишне курортне містечко - Шарвар. Це місто дуже популярне серед туристів з Австрії. Незважаючи на досить демократичні ціни на відпочинок в місті Шарвар, якість сервісу тут на високому рівні. Шарвар - це місто двох джерел, термальна вода з яких має унікальні цілющі властивості.

Завдяки близькості до австрійського кордону, мальовничій природі, ідеально чистому і свіжому повітрю, величезній кількості визначних місць, унікальним термальним джерелам, це старосвітське містечко стало історичним і культурним центром медьє, і, звичайно ж, прекрасним місцем для лікування та відпочинку туристів з різних країн світу.

Історія цього міста почалася дуже давно, коли на болотах між ріками Раба і Дьєндеш була побудована невелика фортеця. Назва майбутнього міста походить від оточуючих його ландшафтів - боліт, оскільки слово «грязь» угорською мовою звучить як «шар». В епоху Середньовіччя, коли Угорське королівство страждало від постійних воєн з турецькими військами, в Шарвар почали укріплювати фортецю. З часом невеликаспоруда перетворилася на величезний замок-фортецю. На той час місто розташовувалося на перехресті важливих європейських військових доріг. Навколо замку поступово почали розширюватися житлові території, що незабаром перетворило цей населений пункт в місто.Курортне місто Шарвар

Але сучасна історія Шарвар, як міста з двома цілющими джерелами, почалася в 1960-х роках, коли на його території проводилися пошуки нафти, замість якої знайшли два термальних джерела. З тих пір місто отримало статус угорського курорту, а також статус Королівського термального курорту Європи.

Найпопулярнішимі найвідомішим термальним джерелом в Шарвар є джерело Рабашемьєн. Лікувальна вода з нього надходить з глибини 2000 м і має температуру 83 °С. Вода з цього джерела насичена величезною кількістю біологічно активних речовин. Але головними її складовими, визначаючимицілющі властивості, є натрій хлорид, йод, фтор, бром і гідрокарбонат.

Лікувальна купальня розташована в 500 метрах від центру Шарвар, в дуже красивій лісопарковій зоні. Під час купання в джерелі Рабашемьєн, елементи, що володіють цілющими властивостями, проникають через шкіру людини, а через кровоносні і лімфатичні судини - у його кровоносну систему. Вода з цього джерела дуже корисна при лікуванні гінекологічних захворювань, проблем з хребтом, артрозу, ревматизму, склерозу.

Курортне місто ШарварВода з другого джерела в місті Шарвар надходить з глибини 1200 м, а її температура складає 43°С. Ця термальна вода відноситься до числа лужно-гідрокарбонатних цілющих вод. Цілющі властивості даної термальної води визначають такі елементи як гідрокарбонат, натрію хлорид, а також інші важкі елементи. Завдяки цьому складу дана вода підходить для лікування хронічних запальних захворювань опорно-рухового апарату, розтягувань м'язів і суглобів, спазмів і судом, реабілітації після аварій, нещасних випадків і спортивних травм, лікування хронічних і дегенеративних захворювань суглобів і хребта, хронічних захворювань дихальних шляхів, реабілітації після лікування гострого запалення легенів, невралгії та реабілітації після нейрохірургічних операцій, лікування хронічних жіночих запальних захворювань і деяких форм безпліддя, а також для реабілітації після ревматичних і ортопедичних операцій.

Існують також і протипоказання для купання в термальних джерелах Шарвар:

 • Інконтиненція,
 • Злоякісні пухлини,дихальна недостатність,
 • Важкі захворювання серця і кровообігу,
 • Туберкульоз,
 • Захворювання вен, тромбоз,
 • Вагітність,
 • Гострі запальні захворювання.

Лікувальний і Wellnes-комплекс в Шарвар

Лікувальний і велнес-комплекс в місті Шарвар кілька років тому був оновлений і на сьогоднішній день він повністю відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам. Кожен бажаючий може відпочити, підбадьоритися і підлікуватися в термальних купальнях Шарвар. Територія лікувального комплексу займає площу в 55 тис. кв. м, де розташовані 2 лікувальних басейни, дитячий басейн, басейн з ефектами, величезна кількість відновлювальних та оздоровчих процедур, різні види масажу, повітряна терапія, групові та індивідуальні рухливі програми, процедури електро-і гідротерапії і багато іншого.

Курортне місто ШарварКурортне місто ШарварКурортне місто Шарвар

Для максимального досягнення позитивних результатів у лікуванні фахівці лікувального та велнес-комплексу «Шарвар» складають індивідуальні комплекси процедур, тривалість яких складає приблизно 1-3 тижні. В один комплекс найчастіше входить приблизно 15 процедур. Крім того в цьому курортному комплексі є також можливість використовувати й інші послуги велнес - веллнес-бар, салон краси, басейн Кнейпа, світ саун, фітнес- центр.

Шарварський кристал

 Курортне місто ШарварЗ джерела Рабашемьєн, вода з якого має високий вміст солі, шляхом дистиляції видобувають сіль - відомий у всьому світі Шарварський кристал. В Угорщині його дуже часто використовують при купанні. Соляні ванни з Шарварським кристалом дуже корисні при лікуванні шкірних, гінекологічних та опорно-рухових захворювань. Також корисні властивості Шарварского кристала благотворно впливають при запальних жіночих захворюваннях, болях в нижній частині живота, в деяких випадках безпліддя.

Шарварська купальня пропонує своїм відвідувачам ще одну послугу - соляну печеру. Завдяки спеціальному мікроклімату процедури в соляній печері сприятливо впливають на лікування різних захворювань дихальної системи.

Визначні місця містаШарвар

Відпочинок і лікування в курортному місті Шарвар можна доповнити також і захоплюючими екскурсіями по визначних пам'ятках міста та його околицях. Основними серед них є:

 • Замок Надаші епохи Середньовіччя,
 • Неоготична каплиця Кальварія,
 • Місто Сомбатхей і пам'ятки його історичного центру,
 • Дендрарій з рідкісними рослинами,
 • Гоночна траса Pannonia Ring.

Міста Шарвар, крім відомих цілющих джерел, має також і багате історичне минуле, оскільки місто довгий час перебувалона перетині найважливіших військових і торгових доріг Європи. Головною визначною пам'яткою Шарвар є замок-фортеця Надаші, побудований в епоху Середньовіччя в популярному на той час стилі ренесанс. Сьогодні ця будівля виконує виключно мирні функції. Замок Надаші є частиною величезноїнаціональної спадщини Угорщини. У стінах цього замку розташовуються зараз старовинна бібліотека Ференца Надаші; музей, у виставкових залах якого представлені загальній увазі рідкісні цінності історії та культури угорського народу; будинок мистецтва, в якому зібрана цінна колекція предметів образотворчого і прикладного мистецтва.Курортне місто Шарвар

Поруч із замком Надаші на території площею 16 га розташувався чудовий дендрарій, справжній рай, в якому зібрана величезна колекція рідкісних видів рослин, а також дивовижна колекція рододендронів.

Багато гарних і дуже цікавих пам'яток знаходиться в місті Сомбатхей, яке розташоване недалеко від Шарвар. У цьому місті можна побачити Папську палату в стилі бароко (Ішеум), останки шляху Бороштянке (пам'ятники великої Римської імперії), Вашський Музей-село, Камонський дендраріум, який знаходиться недалеко від Собору.

Ще дві цікаві угорські пам'ятки знаходяться поблизу від міста Сомбатхей - церква Чемческопан, побудована за часів Римської імперії, і відома якська церква ХІІІ століття. У містечку Шитко можна побачити відому каплицю Кальварія, побудовану в неготичномустилі, і замок Фелшобукі Надь, який на сьогоднішній день працює як замок-готель.Курортне місто Шарвар

На кордоні Шарвар розташована гора Шаг, яка утворилася з колишнього вулкана. Її територія сьогодні є заповідним краєм, який за площею своєїтериторії вважається найменшим в Угорщині. Неподалік від гори Шаг знаходиться Шагхедьський геолого-історичний музей.

У 6 км від Шарвар розташовується всесвітньо відома гоночна траса Pannonia Ring, на якій регулярно проводяться різні заходи, гоночні змагання міжнародного рівня на мотоциклах та автомобілях.

Місто Шарвар також славиться і постійним активним і веселим життям. Для туристів та гостей міста, які приїхали сюди відпочити і підлікуватися, в Шарвар регулярно проводяться культурні заходи, історичні програми, щорічний фестиваль фольклору, приурочений до святкування збору виноградного урожаю. Кульмінацією останнього свята традиційно є грандіозний парад-карнавал.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

шарвар, курортне місто шарвар, відпочинок в Шарвар, лікування в Шарвар, пам'ятки міста шарвар і його околиць, тури в шарвар, тур в шарвар з києва, курорти венгрии, термальний курорт шарвар.

witch.hand