(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО СЛОВАЧЧИНУ
"КУРОРТНЕ МІСТО - ПОПРАД"

Попрад - один з найвідоміших курортних міст Словаччини. Розташувалося це курортне містечко на півночі Словаччини, в долині між Низькими і Високими Татрами, на берегах однойменної річки. Місто ще прийнято називати брамою в Високі Татри. Попрад, СловаччинаВін був заснований в XIII столітті і підкорявся саксонській громаді. Тепер же це сучасний добре розвинений промисловий центр. Тут відмінно розвинена інфраструктура. Аеропорт - «Попрад - Татри», що виконує функції основних повітряних воріт регіону, які доступні для літаків, що слідують з різних пунктів континенту. Цей аеропорт розташований на висоті, щоперевищує 700 м над рівнем моря,і завдяки цьому вважається самим високогірним у всій Європі. Авто- і залізничний вокзали, за допомогою яких місто має налагоджене сполучення з усіма регіонами Словаччини і з найближчими країнами .

Перші згадки про Попрад приписують до 1256 року, в той час велика частина населення була німецькою. За великі борги, ще на початку ХІІІ століття, з цілим списком інших Спішських міст і поселень, Попрад перейшов у володіння Польщі й під її заступництвом проіснував більше чотирьох століть. У регіоні в 1871 році була прокладена залізниця, після цього місто почало невгамовно перетворюватися і зростати. Вже будучи частиною Словацького регіону, місто досяглосвого пікового розквіту і на сьогоднішній день вважається одним з найбільш успішних і сприятливих міст Прешовського краю.

Чисельність населення в Попраді трохи більш ніж 55 тис.осіб при незначній території, яка припадає під його володіння , всього 63 кв.км. Тутешній час трохи відстає від Київського - влітку на 1 годину, а взимку на 2.Попрад, Словаччина

Туристи відвідують Попрад взимку і влітку, так як Високі Татри гарні в будь-який час року. Клімат тут помірний, радує теплим літом і м'якою зимою зі снігопадами. У середньому температура повітря близько 0 градусів, хоча час від часу бувають і низькі температури. У літній час ртутний стовпчик коливається в діапазоні + 18-+24 градуси. Основна маса опадів припадає на червень-серпень.

Не дивлячись на насичену різними подіями і досить давню історію, Попрад не може похвалитися великою кулькістю надзвичайних культурних пам'яток або ж видатними архітектурними спорудами. Швидше завдяки зручному географічному розташуванню він користується настільки високим інтересом серед туристів. Адже в близькості від міста знаходяться національні парки високі Татри і Словацький рай, вони є символами місцевої природного гами, і широко відомі у всій Словаччині як гірськолижні курорти: Татранська Ломніца, Штребське Плесо, Старий Смоковець, ущелини річки Дунаєць (знаменитий центр водного туризму) та інші туристичні центри.Готельна індустрія розвинена на високому рівні і стане будь-кому до смаку. Тут представлені як дорогі готелі з усіма зручностями і примхами, так і банальні економні хостели. Населення, сформоване в місті не за одне століття, представлено європейцями,включаючи не тільки словаків, а й іммігрантів з Німеччини, Польщі, Чехії, України, Росії. Католицизм є основною релігією в даному регіоні. Державною мовою вважається словацька, хоча широко розповсюджена циганська.

Попрад, СловаччинаЧудове словацьке місто Попрад - це древні замки,що підносяться на пагорбах Високих Татр, термальні джерела, крижані печери і дуже смачна національна кухня. Тут прокладена 600 кілометрова, прекрасно маркована мережа для пішохідних маршрутів, які пов'язують всі альпійські долини і безліч піків.

Найвищою частиною в ланцюзі Карпатських гір прийнято вважати Високі Татри, цей гірський масив розташований в північній частині Словаччини і знаходиться на кордоні з Польщею. У цього гірського масиву своєрідний альпійський характер, хоча довжина його головного кряжу становить тільки 26 км. Високі Татри ще носять ім'я самих маленьких гір серед найбільших вершин світу. Найвищою вершиною Високих Татр є Герлаховський Штит, його висота становить 2655 м. Що стосується інших вершин цього кряжу, то їх висота не перевищує 2500 м.

Відстань від Попрада до гірськолижних курортів становить 12 км. Завдяки залізниці час проїзду, наприклад до Старого Смоковця, становить близько 30 хвилин.

Попрад, СловаччинаПопрад - це столиця Високих Татр, він є чудовим місцем для відпочинку туристів. Тут можна прогулятися по центральній пішохідній вулиці, заскочити на чашечку смачної кави до місцевого кафетерію, заглянути в затишний бар, де вас почастують чудовим словацьким пивом або словацьким токаєм, і поласувати штруделем. Фірмові магазини та супермаркети нададуть можливість придбати подарунки, сувеніри. Якщо до вечора ще залишилося багато сил - вас чекають нічні клуби і дискотеки, або можна чудово провести час в кегельбанах, пограти в більярд чи вибити парочку страйків в боулінг .

AQUACITY - найбільший аквапарк у Високих Татрах, він підходить для всіх вікових категорій любителів водних процедур і користується популярністю як у місцевих жителів, так і у туристів. Чудовий 50 метровий басейн відкритого типу, фітнес, обладнаний за новітніми технологіями, безліч атракціонів, дитячі майданчики подарують можливість провести цікавий активний відпочинок. Для комфортного переміщення із зони в зону, відвідувачам аквапарку одягається на руку непромокальний браслет з чіпом, за допомогою цього браслета, можна проводити оплату бажаних послуг на території комплексу. Попрад, СловаччинаТут все продумано до дрібниць, на випадок коли ви зголодніли-великий вибірресторанів, кафе, фастфудів, буфетів візьмуть вас на вищому рівні і зроблять відпочинок ще приємнішим. AQUACITY - це казковий світ, де погода на вулиці не має ніякого впливу, тут завжди світло, свіжо і весело.

У підніжжя Високих Татр розташований водний центр, в якому використовується геотермальна енергія, Попрадські свердловини. Завдяки зовнішнім термальним джерелам, температура води яких коливається від 36 до 38°С, організувати відпочинок тут можна в будь-який час року. Для любителів релаксу є прекрасні пропозиції від комплексу саун, вибір дуже широкий: сольва, фінська, парна, букет квітів, ментолові. Тут також працює велнес-центр,в якому є інгаляційні кабінети.

Словаччина > Термальні курорти Словаччини :: Загальна інформація про Словакію :: Бардеєевскі купелі :: Бойніце :: Курортне місто-Попрад :: Вишні Ружбахи :: Пієштяни :: Аквапарк Татраландія :: Віза в Словаччину :: Шенген в Словаччину :: Печери Словаччини :: Чому Словаччина? :: Гірськолижні курорти Словаччини :: Низькі Татри :: Високі Татри :: Гірськолижний курорт Ясна :: Липтовський Микулаш :: Деменівська Долина :: Татранська Ломніца :: Гірськолижний курорт Смоковці :: Штребське Плесо :: Дитячий табір в Словаччині :: Чудеса Братислави :: Прешов :: Кошице :: Замки Словаччини :: Екскурсійний тур до Словаччини :: Автобусний гірськолижний тур до Словаччи :: Тур на Різдво до Словаччини :: Новий рік в Бардєєвських Купелях :: Новий рік в Смоковці :: Новий рік на курорті Вишні Ружбахи :: Трансфер в Словаччину

тури в словаччину, тури в попрад, відпочинок в словаччині, гірськолижні курорти словаччини, термальні курорти словаччини, визначні місця словаччини, попрад, аквапарки словаччини, міста словаччини, курорті словаччини, тури на курорти словаччини, зимовий відпочинок в словаччині, екскурсії в попрад, екскурсії по словаччині, цікава стаття про попрад, гірськолижний курорт попрад, де відпочити в словаччині, тури в словаччину з києва, тури в словаччину з україни, тури в попрад з києва, тури в попрад з україни. 

witch.hand