(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КУРОРТНЕ МІСТО - ХЕВІЗ

Хевіз Хевіз - прекрасне курортне містечко, що знаходиться на березі озера з такою ж назвою. Населення міста складає всього 5 тисяч жителів. Але його жителі роблять відпочинок та оздоровлення максимально приємним і повноцінним. Тут є клініка реабілітації та ревматології, фітнес-куби, спа і велнес-комплекси і звичайно ж ресторани, нічні клуби, бари кондитерські, комфортабельні готелі.

Озеро, на березі якого розміщений курорт, має унікальні цілющі властивості. Поверхня цього озера становить 47500 м², а максимальна глибина 36,5 метра. Вода в цій водоймі термальна (тепла), її температура складає в літній період плюс 34-36 ?С, а в зимовий – плюс 22-24 ?С. Вона потрапляє в озеро з підземних джерел, які знаходяться в кратері на глибині більше 38 метрів. Щодня джерело поставляє до 86 мільйонів літрів термальної води. Завдяки інтенсивній циркуляції вода в джерелі оновлюється кожні 28 годин. Воду з озера облюбували не лише туристи багатьох країн, а й рожеві латаття, їх привезли сюди з Індії та Єгипту. Латаття стало символом міста і навіть зображено на гербі Хевиза. А ще озеро розташоване серед заповідного лісу, площа якого становить 50 гектарів і балує своїх гостей незайманою природою прекрасної Угорщини.Хевіз

Першовідкривачами унікальних цілющих властивостей води в озері Хевіз, були римляни. Про це свідчать стародавні монети, які були знайдені в озері, але як курорт - відомий з 1795 року. Саме тоді Дердь Фештетич (граф) - власник земель, на яких розташоване озеро, спорудив тут перші купальні. Курорт процвітав за часів життя графа, але з його смертю його популярність знизилася. З приходом до влади Дердя Фештетича II в 1868 році, курорт відродився і з новими купальнями, які почав будувати граф, та з новими силами набирав все більше і більше обертів популярності серед гостей.

З приходом 1905 змінився власник цілющого курорту. Ним став Рейхль Венцел, він правив цим «царством оздоровлення та молодості» протягом 35 років. Саме завдяки Рейхелю курорт Хевіз досяг піку популярності серед курортів в Угорщини. За його керівництва будувалися комфортабельні готелі, нові будівлі курорту з процедурними кімнатами, ресторани.

Першими активними лікувальними процедурами тут була гімнастика, яку практикував лікар Вілмош Шульхов, що використовував рентген для встановлення діагнозу. Його помічником був брат Еден, якого він запросив з Будапешта. Брати Шульхов в компанії з доктором Кароєм Молом, заснували на курорті унікальну терапевтичну базу, яка надала ще більшого розвитку курорту.Хевіз

У роки Другої Світової Війни курортні приміщення використовувалися як лікарні. У 1948 році Хевіз був переданий у розпорядження держави. У 1970-ті роки провели реконструкцію купальних озер, головним матеріалом використовували деревину, привезену з Австрії. Та на превеликий жаль під час пожежі в березні 1986 року основні споруди на озері Хевіз - згоріли. Тільки через три роки (в 1989 році) відновлювальні роботи купалень були завершені.

Лікування

Озеро Хевіз вважається найбільшим цілющим озером у всій Європі, яке заповнює термальна вода, а дно складається з торфу. Хевіз Головним лікувальним ефектом є температура води, газ і грязі, які містяться в ній. Їх шар складається з різних неорганічних речовин на 80%, а саме: сірки, радону, калію, магнію, хлориду, брому, фтору. У воді плавають частинки лікувальних грязей, їх називають «хевізська лупа», вони забезпечують мікромасаж епідермісу. Вода в озері дуже унікальна, здоровим людям можна знаходиться в ній не більше 1,5 години, а хворим - всього 30 хвилин. У воді для максимального ефекту рекомендується займати вертикальне положення, адже газоподібні речовини під виглядом бульбашок, осідають на шкірі і проникають крізь пори в організм, а при русі тіла бульбашки не затримуються - скочуються з тіла. Завдяки унікальним властивостям, вода ефективно використовується при лікуванні різних ревматичних захворюваннях.

Показання

 • посттравматичний період, переломи, деякі форми захворювань епідермісу;
 • гормональні збої у дівчат і жінок, безпліддя, ожиріння;
 • запальні процеси після операцій;
 • наслідки гнійного апендициту;
 • деякі анатомічні зміни, спайкові процеси;
 • хронічні запальні процеси.

Протипоказання

 • виразки;
 • хронічний алкоголізм;
 • ниркова недостатність, ниркові камені;
 • захворювання кровоносної системи, серцеві захворювання;
 • астма;
 • хронічні і гострі інфекційні захворювання;
 • злоякісні пухлини.

Активний відпочинок

На курорті Хевіз головний девіз - «оздоровлення», виходячи з цього, тут існує безліч способів подбати про організм. Лікування цілющою водою можна урізноманітнити активним відпочинком. Хевіз Ця місцевість дозволяє здійснювати піші прогулянки, їздити на велосипеді, ходити в турпоходи і займатись верховою їздою. Все це є на території курорту, і Ви зможете отримати максимальний заряд позитивних емоцій та енергії. Любителям водних видів спорту прекрасно підійде озеро Балатон. Озеро розташоване всього в 5 кілометрах від курорту Хевіз. Любителі вітрильного спорту, водних лиж і серфінгу отримають справжнє роздолля для своїх захоплень.

Екскурсії

Перебуваючи на курорті Хевіз, слід відвідати містечко Кестхей, його іменують «столицею» Балатон. Місто люб'язно відкриє двері музеїв для своїх гостей: Ляльковий музей, Музей-кондитерська «Марципан», Фермерський музей Георгікон, Музей Балатону, музей Африки. А також унікальна можливість відвідати найкрасивіший замок Угорщини - замок Фештетич, або фортеці Татіка і Рез й церкви в Коллошде і Тур'є. Поза сумнівом, буде цікаво побачити макет Парламенту, він виконаний за допомогою черепашок стародавнього паннонского моря - Чігапарламент. Не менш цікавим буде відвідання виноробного регіону Бадочонь, Національного парку Північного узбережжя озера Балатон, заповідник буйволів.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

курорти угорщини, хевіз, курортне місто хевіз, курорт хевіз в угорщині, відпочинок в хевізі, хевіз лікування, тури в хевіз, що побачити в хевізі, тури в хевіз з києва, тури в хевіз з україни.

witch.hand