(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Курорти Бразилії

Курорти Бразилії

Курорти Бразилії водоспад Ігуасу Курорти Бразилії папуга Ара Курорти Бразилії мангрові ліси

Ріо-де-Жанейро ("Січнева річка") – найвідоміше місто Бразилії та її колишня столиця. Саме тут знаходиться відома на увесь світ статуя Ісуса Христа, що возвеличується на горі Корковадо. Ця гора відноситься до території Національного парку Тижука (Tijuca - 1961р., що займає площу 32 кв. км.) – символ Ріо-де-Жанейро. Крім цього в Ріо ви знайдете: національний музей образотворчих мистецтв, музей сучасного мистецтва, музей каміння, музей індіанців, художній та історичний музеї, музей Республіки, Національний музей, що розташований в колишньому імператорському палаці Кінта-да-Боа Віста, будинки колоніальної архітектури, розкішні пляжі Іпанема, Копакабана та Лабнон.футбольний стадіон Маракана

Справді цікавим для відвідання, рекомендуємо: ботанічний сад, колекція якого налічує близько 7000 рослин з усього світу, в минулому найбільший в світі футбольний стадіон "Маракана" (офіційна назва - Маріо Філью), зоопарк, надзвичайно прекрасну затоку Гуанабара.

Ріо-де-Жанейро, що було засноване португальцями в 1502 році, протягом чотирьох століть є центром туризму та столицею краси Південної Америки.
Саме в Ріо та Салвадорі кожного року з кінця лютого до початку березня відбувається найпрекрасніше шоу на нашій планеті – карнавал.пляжі Бразилії капоейра

Бузіос – курортне містечко, невеликого розміру, що знаходиться в 3 годинах їзди від Ріо. Надзвичайно мальовниче океанське узбережжя, піщані пляжі, неповторні затишні бухти, схили гір, вкриті дивовижними рослинами. Крім цього на вас чекають безліч розваг, яхти.

Сан-Паулу – найбільший промисловий центр усієї Латинської Америки, і звісно ж Бразилії. Справжнє Чикаго в Бразилії, так можна назвати Сан-Паулу, через схожість у зовнішньому вигляді (хмарочоси, скло і сталь). Стадіон "Пакаембу", де часто грав відомий "король футболу" Пеле, колоритний музей сучасного мистецтва, зміїний заповідник "Бутантан".

Бразиліа – це місто мрії, створене по єдиному плану, справжній технополіс. Собор Метрополітана, зоопарк, ботанічний сад. Місто має планування у вигляді літака – його центр "фюзеляжу" займає площа Трьох Влад,  "крильми" представлені житлові квартали, на віддаленні від центра на "носі" розташувався палац Аврори - резиденція президента республіки. Бразилія вважається містом століття, саме за сміливі архітектурні рішення.

Курорти Бразилії Амазонка

Амазонія – унікальний та загадковий район, що займає третю частину усієї території Бразилії. Амазонія - це "Легені планети", саме тому, що близько 50% усього кисню на планеті Земля виробляється місцевими дощовими лісами. Флора в Амазонських лісах вивчена вченими лише на 30%. Близько 25% фармацевтичних речовинв усьому світіводоспад Ігуасу в Бразилії беруть з рослин лісів Амазонії. В цих краях ви зустрінете різнобарв’я близько 1800 видів птахів,  250 ссавців, 1500 порід риб. На території Бразилії знаходиться близько 20% усієї прісної води земної кулі (річка Амазонка з усіма своїми притоками). Серед 20 найдовших річок нашої планети, аж 10 знаходяться в Амазонії.

Водоспади Ігуасу (з індійського - "велика вода") – унікальне чудо світу. Безліч каскадів, що падають з висоти 72 м утворюються при зіткненні двох річок Ігуасу й Парана. Шум від водоспаду розноситься на багато кілометрів, а безліч бризок утворюють велику та надзвичайно красиву веселку.

witch.hand