(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КУПАЛЬНЯ "РУДАШ" В БУДАПЕШТІ

Купальня Рудаш в БудапештіОднією з самих відомих і розкішних східних купалень в Європі вважається купальня «Рудаш»,яка розташована біля північного підніжжя гори Геллерт, поруч з мостом Ержибет. Перші згадки про турецькі лазні на цьому місці датуються XIV століттям. Купальня ж була побудована тут в 1550 році за наказом Будайського паші Арслана. Виконана вона була в споконвічно турецькому стилі. Через деякий час купальня «Рудаш» під керівництвом хана Соколи Мустафи була перебудована в більш помпезну східну споруду. Великих перебудов купальня більше не переживала - лише в 1986 році було добудовано кілька павільйонів, з метою збільшити кількість відвідувачів.

Кілька століть тому турецькі правителі і багато високопоставлених чиновників призначали зустрічі в купальні «Рудаш», для того щоб не тільки попаритися в цілющій воді, а й щоб обговорити важливі новини, укласти угоди, провести зустріч з діловими партнерами. Зараз же купальня «Рудаш» використовується в трошки інших цілях - вона стала відмінним місцем лікування та відпочинку для місцевих жителів та іноземних туристів.

Купальня Рудаш в БудапештіКупальня Рудаш в БудапештіКупальня Рудаш в Будапешті

Купальня «Рудаш» працює на основі термальних джерел, які б'ють з геологічного розлому гори Геллерт. У басейни цієї купальні надходить також вода з мінеральних джерел «Ювентус», «Хунгарія», «Аттіла». Цілющі властивості води в купальні «Рудаш» використовуються для широкого спектру захворювань: запалення шлунка і кишечника, хронічні захворювання дихальних шляхів, захворювання нирок, а також захворювання опорно-рухового апарату (гострі та хронічні запалення суглобів, хребетна грижа, болі в суглобах і хребті), запалення нервів, нестача кальцію в кістковій системі та інші.

Купальня Рудаш в БудапештіКупальня Рудаш в Будапешті

Головною визначною пам'яткою купальні «Рудаш» є восьмикутний басейн, що знаходиться в оточенні 8 величезних колон і накритий 10-метровим куполом, зробленим в східному стилі з різнокольорових стекол.Будівля, яку ми бачимо сьогодні, збереглася ще з XVI-XVII століття. У 2005 році відбулася реконструкція купальні, після чого вперше вхід до купальні був відкритий не тільки для чоловіків, але і для жінок. Гарячі джерела, якими володіє купальня «Рудаш», прогрівають воду до 42? С. Крім звичної для всіх термальної купальні, тут також знаходяться різні сауни, класична турецька лазня, термальні ванни, масажні кабінети і багато іншого. На першому поверсі купальні «Рудаш» розташовані сімейна і парна лазня, відділення комплексної фізіотерапії, механо-, гідро-, бальнео- і елетротерапії.

При відвідуванні купальні «Рудаш» необхідно попередньо уточнити її режим роботи, тому що купальня працює з поділом на чоловічі і жіночі дні.

Приємного Вам відпочинку в кращій турецької купальні Європи.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

тур по угорщині, тури по угорщині, тур в угорщину, тури в угорщині, угорщина тур, туроператор по угорщині, угорські тури, угорщина екскурсії, багатоденний тур по угорщині, тур по угорщині на вихідні, поїздка в Угорщину, поїздка в будапешт, куди поїхати у угорщині, що подивитися в угорщині, цікаві тури по угорщині, оглядовий тур по угорщині, тур по угорщині для іноземців, відпочинок в Угорщині, де відпочити в Угорщині, тур вихідного дня, курорти угорщини, цікаві міста угорщини, будапешт, тури в будапешт, екскурсії в будапешті, цікаві місця будапешта, визначні місця будапешта, купальні будапешта, відомі купальні в будапешті, купальня рудаш, відпочинок в купальні рудаш, історія купальні рудаш, цікава інформація про купальню рудаш. 

witch.hand