(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КУПАЛЬНІ СЕЧЕНІ В БУДАПЕШТІ

Купальня Сечені - це найбільша у всій Європі термальна купальня. Знаходиться вона в самому центрі мальовничого будапештського парку Варошлігет, в оточенні чудової краси місцевості з парковими деревами.Купальня Сечені є найпопулярнішою купальнею не тільки серед гостей Будапешта, а й серед його постійних жителів.

Купальні Сечені в Будапешті

Історія купальні Сечені

Бальнеологічний комплекс Сечені починає свою історію в 70-х роках XIX століття.У 1868 році в Міському парку гірським інженером Вілмошом Жигмондом була прорубана свердловина і виявлене термальне джерело. Протягом невеликого періоду часубуло визначено, що вода, яканадходить з даного джерела, має цілющі властивості. Тому в 1881 році над цим джерелом була побудована перша в пештськійчастині міста купальня. Її назвали «Артезіанська купальнею».Популярність цієї купальні стрімко зростала серед бажаючих поліпшити стан свого здоров'я. Зв'язку з цим Артезіанську купальню вирішили трохи розширити. І на початку ХХ століття за кілька років (з 1909 по 1913 рік) в парку Варошлігет був побудований Бальнеологічний термальний комплексСечені, який не має собі рівних у Європі і до сьогоднішнього дня.Купальні Сечені в Будапешті

Нова купальня отримала і нову назву - «Купальні Сечені». Побудована вона була в стилі необароко. Пізніше будівля купальні Сечені добудовувалася і розширювалася ще кілька разів. У 1927 році тут була побудована ще купальня з пляжем. У 1960-х роках ХХ століття купальня Сечені почала працювати цілорічно.

Кілька років тому головна будівля купальні Сечені пережилаще одну реконструкцію, яку проводили з метою повернути купальні первозданний стиль. І тепер оновлена як зовні, так і всередині купальня Сечені в Будапешті забезпечує всім своїм відвідувачам результативне оздоровлення та прекрасний відпочинок незалежно від віку людини.

Купальні Сечені в Будапештіпридбали свою популярність і популярність у всьому світі не тільки завдяки різноманітним цілющим властивостям мінеральної води з термального джерела і мальовничих околицях, а й завдяки чудовій архітектурі всіх її споруд, які органічно поєднують у собі елементи різних архітектурних стилів рубежу XIX-XX століть .

Цілющі властивості води в купальні Сечені

На сьогоднішній день надходження термальної води в купальні Сечені забезпечує джерело Святого Іштвана, яке було пробурене в 1938 році. Цілюща вода з температурою +77 °С піднімається з глибини 1256 метрів. Джерело Святого Іштвана є найгарячішим термальним джерелом у Європі. Щодня з його надр на поверхню піднімається 6000 кубометрів води. Такий обсяг води здатний цілком забезпечити роботу декількох купалень.

Вода в купальнях Сечені відноситься до групи гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієвих вод. Вона містить дуже багато мікрокомпонентів брому та фтору, іонів натрію.

Показання для купання в лікувальному бальнеологічному комплексі Сечені:

 • Хронічні захворювання хребта і суглобів;
 • Хронічні запалення суглобів в неактивній стадії;
 • Болі в хребті;
 • Нестача кальцію в кістковій системі;
 • Невралгія;
 • Посттравматичнареабілітація;
 • Реабілітація після ортопедичних операцій.

Лікувальна вода з джерел купальні Сечені відноситься до мінеральних вод, і її рекомендують для лікування і пиття. Вона містить магній, кальцій, луг, сульфат, величезна кількість фтору. Цілющу воду рекомендують пити вранці, гарячою, до прийому їжі, маленькими і повільними ковтками. У питній формі цю воду призначають для лікування наступного переліку захворювань:

 • Катар кишечника, виразка шлунка, хронічний гастрит,
 • Підвищена кислотність шлунка,
 • Захворювання дихальних органів катарального характеру,
 • Хронічне запалення сечовивідних каналів і ниркова балія,
 • Захворювання жовчного міхура,
 • Порушення обміну речовин,
 • Догляд і підтримка кісткової системи при нестачі кальцію.

Лікувально-оздоровчі послуги в купальні Сечені

Термальний лікувально-оздоровчий купальний комплекс Сечені в Будапешті пропонує своїм відвідувачам величезний спектр процедур і послуг. Він є одним з найбільших термальних комплексів на території Європи. Різні секції термальних купалень Сечені яскраво передають традиції римської і грецької культури купання, крім того тут явно відчувається і східні традиції. У термальною купальні Сечені Ви знайдете не тільки цілющу воду, прекрасне оточення, а й відділ фізіотерапії, який працює в режимі денної лікарні. У купальні Сечені можна скористатися традиційними послугами, зайнятися спортом, пройти курс особливих лікувальних процедур, які будуть призначені індивідуально кожному відвідувачу професійним лікарем.

Купальні Сечені в Будапешті Купальні Сечені в Будапешті Купальні Сечені в Будапешті

Термальний бальнеологічний комплекс купальні Сечені пропонує своїм відвідувачам величезний перелік лікувально-оздоровчих послуг:

 • Бальнеологічні (різні басейни, ванни, вуглекислі і солоні ванни, грязьові припарки і т.д.);
 • Гідротерапевтичні (підводний променевий масаж, вагова ванна);
 • Механотерапія (групова та індивідуальна лікувальна гімнастика, підводна гімнастика, лікувальний масаж).
 • Інші послуги (сауна, тренажерний зал, фітнес, волога і гаряча парилка, солярій, басейн «сюрпризів», підбадьорливий масаж, 20-хвилинна водна аеробіка, 45-хвилинна гімнастика для схуднення і т.д.).

Термальний бальнеологічний комплекс купалень Сечені складається з 11 купалень і 5 басейнів з термальною водою. Купання тут є не тільки приємним і корисним заняттям, але і дуже захоплюючим. Для прикладу, в купальнях Сечені є басейн з сюрпризами, в якому є водна карусель з підводними гейзерами, потужними потоками, водоспадами для масування плечового поясу і шиї, із струменями для масажу попереку, які б'ють зі спинок підводних лав.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

курорти угорщини, сечені, купальні сечені, термальні купальні сечені, термальні купальні в угорщині, відпочинок в будапешті, тури в будапешт, цікава інформація про купальні сечені в будапешті.

witch.hand