(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Фестиваль дерунів у Коростені

ДАТИ ТУРУ: 09.09.2017

ДНІВ ТУРУ: 1 день

ТРАНСФЕР: комфортабельний автобус з кондиціонером

ВАРТІСТЬ: 340 грн.*

МАРШРУТ: Київ - Коростень-Київ

Що нам відомо про деруни? Заглянувши у Вікіпедію, ми знайдемо там визначення: «деруни - це картопляні млинці». Основним інгредієнтом цієї страви є терта картопля. 

 
 
ПРОГРАМА ТУРУ:
 
1 ДЕНЬ
   
09:00 - виїзд із Києва комфортабельним автобусом.
 
12:00 - приїжджаємо в Коростень,  екскурсія по парку ім. Островського. Прибуття на фестиваль і початок святкування.
 
 Вільний час для гулянь і дегустацій на фестивалі.
 
Фестиваль дерунів у Коростені - це справжнє тепле домашнє свято з різними конкурсами і дуже смачною їжею. Відвідавши Фестиваль дерунів у Коростені, Ви побуваєте в незабутній подорожі у світ традиційної національної кухні і неповторного колориту українського народу, який жителі міста вміло прикрашають своєю гостинністю і самобутністю!
 
   
На один день кожен коростенец, кожен гість Дерун-Festa потрапляє в країну дерунів з неповторною поліської самобутністю.

 
Гостей чекає навчання в Школі дерунярства, козацькі розваги, виставки та виступи творчих колективів, дегустація традиційних дерунів «від мера», оригінальних «депутатських», «козацьких», «лицарсько-древлянських», англійських, польських, німецьких і соціальних. Гості фестивалю визначатимуть найсмачніший і шукати найдешевший дерун, брати участь в дерунярской лотереї!

 

 

17:00 - збір групи і виїзд в Київ
20:00 - прибуття в Київ.

 

 

ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО
  • трансфер комфортабельним автобусом з кондиціонером, телевізором
  • адміністративне супроводження на протязі всього маршруту
  • екскурсійне супроводження
  • хороший настрій :)
  • страховка
  • харчування
  • особисті витрати


Тури на 8 Березня по Україні, тур 8 березня Кам’янець, куди поїхати на 8 Березня

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

стаття про фестиваль дерунів, тур на деруни, ставка сталіна скала, екскурсія у коростень, цікаві місця коростеня, тур у коростень деруни, скала тур, екскурсія парк островського, екскурсія древлянська столиця, екскурсія по коростеню, искоростень экскурсии, екскурсія у коростень з києва, цікаві місця у коростены, екскурсійні об'єкти коростня, що подивитись у коростні.

witch.hand