(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Корисна інформація про Бразилію

Грошова одиниця

Валюта, якою користуються в Бразилії є бразильський реал: 1 Реал (R$, BRL) = 100 сентаво.

1 cентаво.

5 сентаво.

10 сентаво.

25 сентаво.

1 реал.

 

2 реали.

10 реалів.

10 реалів (зворотня сторона).

20 реалів.

50 реалів.

100 реалів.

Місцевий час
Залежно від київського часу, від останньої неділі жовтня включно до останньої неділі лютого – відстає на 4 години, а в період з останньої неділі лютого до останньої неділі березня – відстає на 5 годин. Потім в період остання неділя березня – остання неділя жовтня відстає на 6 годин. Друга неділя жовтня і до кінця місяця різниця знову в 5 годин.

Митні правила
Ввезення національної валюти обмежене, іноземної – не обмежене (потрібно декларувати). Вивозити дозволено: суму іноземної валюти ввезену в країну (виключаючи витрати у країні). Для національної валюти необхідна ліцензія Центрального Банку Бразилії. Підлягає оподаткування кіно-, відео-, аудіотехніка небразильського виробництва.

Дозволяється ввозити безмитно, лише в одному екземплярі такі речі: плейер, діловий блокнот з комп'ютерною пам'яттю, відеокамера.

Забороняється для ввезення та вивезення: вогнепальна зброя, наркотики, медикаменти, боєприпаси, радіоактивні речовини. Має великі наслідки спроба вивести будь-яких диких тваринз країни без відповідних дозволів чисельних інстанцій та карантинів. В Бразилії це вважається злочином. Місцеві племена індійців мають право виготовляти традиційні бразильські прикраси з пазурів ягуара, панцира броненосця, пір'я екзотичних птахів Амазонії та багато чого іншого, однак продаж цих сувенірів дозволяється лише за наявності спеціальної державної ліцензії. Усі необхідні документи надаються, як правило, лише установам культури (етнографічним музеям та ін.).

witch.hand