(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

*

*екскурсія для допитливих

 
Київ - це не просто колиска Християнства, це місто, в якому завжди знайдеться місце для іншої релігїї і для інших вірувань. Історія пам'ятає багато трагедій спричинених переслідуваннями "інаковірців". Але Київ увійшов у коротенький список тих міст, в яких релігійних масштабних конфліктів, а тим більше справжніх релігійних воєн не було. І на щастя, столиця України і сьогодні залишається толерантними містом де кожен, яку б віру він не сповідував, буде почувати себе як удома.
 
 

Тип екскурсії: автобусно-пішохідна
Тривалість: ~ 4-5 годин

Час проведення: з 10.00 до 14.00 (15.00)
Місце збору: Володимирьский собор

 

 

автобусно-пішохідна екскурсія (10:00-14:00-15:00)

Що ми побачимо в рамках екскурсії "Київ Релігійний"?

Культові споруди, які вже багато років, а то і кілька століть використовуются для проведення богослужінь і релігійних обрядів. Хоча, значення храмів набагато ширше за проведениия обрядів, адже вони часто використовуються і для проведення зборів, і для урочистих церемоній і навіть гн лжин раз відігравали роль сховища для цілого міста. А в тому, що символіка архітектурии і декоратине "вбрання", що використовуються для опорядження будівель, разкривають уявлення людини про Всесвіт, Бога і Вічне, ми переконаємо на власні очі, відвідавши:

| Володимирський собор
| Костел Св.Миколая
| Синагогу Бродського
| Мечеть "Милосердя"
| Німецьку кірху
| Храм Василія Великого
| Храм Св.Миколая (на воді)
| Храм мормонів
| Кераїмську кенасу

 
 

Для кого ця екскурсія? Для киян і гостей міста, яким цікаво довідатися про інсування інших релігій і хочаб на хвилину зануритися в новий незнайомий для себе світ іншого вірування. А самий простий и легкий спосіб це зробити - відвідати храм, костьол, синагогу чи кірху. Тобто ту культову споруду, яка використовується тією чи іншою конфесією для проведення богослужінь.

Що Ви побачите під час екскурсії?
Побачите відомі місця і об'экти, такі як усім добре знайомий Володимирський собор, який став своєрідною визитівкою міста. Та окрім таких популярних локацій побачите лютеранську кірху, мечеть (про існування якої знають навіть не всі кияни), храм мармонів
і кераїмську кенасу.

 
 
Наша екскурсія закінчиться на Ярославому валу (біля М.Золоті Ворота). Ту Ви зможете перекусити, бо під час екскурсії у Вас на це не буде часу. А на вибір Вас чекають італійські ресторани, французькі кав'ярні, страви української, японської, китайської кухні. По сусідству є навіть ресторан "органічної кухні" - для адептів здорового харчування.
 
 
 

В якості факультативу пропонуємо:

- відвідати музей Ікони (вул.Десятинна,12);
- екскурсію "Чудотворні ікони Афону" (Ярославів вал,1);
- відвідати концерт органної музики в костьолі Св.Миколая (вартість квитків від 50грн.).

 
 
 
 
Для візуалізації подаємо інтерактивну карту нашого маршруту.
На ній позначені всі об'єкти, які ми дивимось під час нашої екскурсії "Київ релігійний".
 
 
 

Опис екскурсійних об'єктів по маршруту, для любителів почитати:)

Володимирський собор
Після проголошення незалежності України в  житті храму відбулися великі зміни. Постала Київська патріархія Української Православної Церкви. 1995 рік - у Свято-Володимирському храмі пройшов собор УПЦ КП, на якому митрополит Філарет, який понад 30 р. служить у цьому храмі, був обраний Патріархом Руси-України. Свято-Володимирський патріарший собор - це велична духовна і мистецька пам'ятка. Він несе візію часу, великих і вікопомних подій християнської історії. Переступивши поріг цього собору людина потрапляє в особливий світ духовної гармонії, наче піднімається над земними турботами, забуває про буденність життя, веде внутрішній діалог із Богом і святими, діяння яких знайшло відображення у неповторних у своїй красі розписах храму.

Храм Святого Миколая
Будівництво костелу було  нелегкою справою. Грунти, на яких споруджували костел, маючи нахил до заплави річки Либідь, виявилися зволоженими, тому при влаштуванні фундаментів було застосовано набивання бетонних паль за методом київського інженера А. Страуса. Так само, широко використовувався новаційний для того часу бетон і залізобетон. Зауважимо, що новаторством було й використання бетону в якості оздоблюваного матеріалу. Цоколь покривався шаром бетону, утворюючи „штучний камінь”. Відповідно, що ці позакошторисні роботи, зокрема лише зміцнення грунту, викликали додаткові витрати в 14 тис. крб.

Синагога Бродського
Монументальна споруда побудована в 1898 році на кошти Лазаря Бродського (єврейскького мецената). Архітекторпроекту - Георгій Шлейфер. Сучасна громада єврейська зберігає красу, створену Шлейфером і Бродським. Будівлю повністю реставрували і зберегли унікальні інтер'єри.

Храм мормонів

У нього можуть увійти лише обрані. Тобто, навіть членам церкви не всім дозвляється туди ввійти. У нього допускають лише «достойних», за спеціальною перепусткою від єпископа, й лише на обмежений час. Храм Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів - третій за величиною у світі й у Східній Європі.

Мечеть Ар-Рахма
Перша київська хабашитська мечеть. Збудована протягом 1996—2012 років Духовним управлінням мусульман України поблизу історичного Щекавицького кладовища. В перекладі означає "Милосердя". Мечеть відкрита для відвідування всіма охочими, також там проходять безкоштовін екскурсії та лексції про Іслам.

 

   

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:
МОЖЛИВІ ВИТРАТИ:
  • Транспортний супровід
  • Професійний супровід гіда
  • Екскурсії

  • Харчування
  • Особисті витрати
  • Факультативні екскурсіїГотель
Київ
від 360.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Хостел
Київ
від 200.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Хостел
Київ
від 120.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 100.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 1400.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Хостел
Київ
від 90.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 810.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 320.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 200.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Бориспіль
від 432.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 450.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 106.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 290.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 215.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Корабель (на воді)
Київ
від 395.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 405.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 800.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 630.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 650.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури по києву, тури в києві, тур в києві, оглядові ескурсії по києву, групові тури по києву, тури тематичні в києві, групові тури в києві, тури на автобусі, тур по києву, тур в київ, тури в київ, тур у київ, тури по київській області, туроператор по Україні, туркомпанія в Україні, туроператор в києві, туристична компанія в києві, тури англійською мовою по києву, тури французькою, тури німецькою мовою, тури

witch.hand