(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

*

*екскурсія, яка відкриє світ "українського колоритного гламуру"

 

 

 

Київ - це столиця України. І як кожна столиця, будь-якої держави, Київ - це місто де роблять великі гроші майже з повітря, а потім їх інвестують у нерухомість з химерною архітектурою, яка вражає своєю помпезністю і несмаком. І не має значення ти президент країни, чи представник клану "нуворішів". Якщо є гроші і є бажання побудувати щось "вічне" "для нащадків", то краще звертатися до професіоналів, які добре розуміються на законах гармонії кольорів, форм та розмірів. Інашке в результаті можна потрапити в ТОП-10 адептів "золотих батонів".

 

 

 

Тип екскурсії: автобусно-пішохідна.
Тривалість: ~ 6-7годин (3 години до обіду та ~4 години після обіду, включаючи дорогу до Межигір'я).

Час проведення: з 09.00 до 17.00
Місце збору: М. Печерська

 

 

автобусно-пішохідна екскурсія (09:00-16:00-17:00)

Що ми побачимо в рамках екскурсії "Київ Мажорний"?

В першій частині нашої гламурно-мажорної подорожі ми побачимо розкішні особняки, які колись теж не вписувалися в загальну конецпцію столиці і викликали подив своїх сучасників, а сьогодні внесені в список архітектурних пам'яток і об'єктів, які варті уваги туристів:

| Будинок з Химерами та особняк графині Уварової
| Шоколадний будиночок та Кловський палац

| Арабський будинок та будівлю києвської біржі

| Особняк Лібермана та доходний будинок Шлейфера
| Будинок вдови та будинок Ковалевського
| Будівлю НБУ та Адміністрації Президента

В першій частині ми також побачимо сучасний мажорний район міста, який добре відомий і киянам і гостям міста - Печерськ, який став синонімом розкоші та пафосу і ми в цьому переконаємося на власні очі.

В другій частині нашої екскурсії на нас чекають відвідини резиденції 4-го президента України, відомого усім Межигір'я. Після екскурсії ви краще зрозумієте менталітет та "художній" смак людини, якак була на чолі нашої держави в період з 2010 по 2014рр. В резиденції Межигір'я ми відвідаємо:

| знамениту Хонку з її нечуваними скарбами
| спортивний підземний комплекс

| Галеон - банкетний плаваючий зал

| вертолітний майданчик та гольф-клуб
| міні-зоопарк та парк
| бані з крижаною водою та "Древньогрецькі руїни"

 
 
 

Для кого ця екскурсія? Для киян і гостей міста які хочуть побачити як живуть "сильні світу цього" і переконатися, що "там добре, де нас нема". А взагалі, екскусрія цікава бо, можна наробити купу класних фото (чого тільки варте 3D граффіті у дворі ЖК Новопечерські Липки), помилуватися справжніми витворами архітектурного мистецтва, прогулятися по красивому парку Межигір'я, допоки його не закрили для загального відвідування.

Наша гламурно-мажорна подорож триватиме біля шести годин і за цей час Ви зможете пообідати в місті (після першої частини екскурсії). Для бажаючих долучитися до "обраних" свої двері "гостинно" відкривають найдорожчі ресторани столиці. Ну а для поціновувачів менш претензійного харчування ми завжди знайдемо Пузату Хату чи вареничну "Катюшу".
 
 
 

   В якості факультативу, після нашої подорожі, пропонуємо:
- прогулянку на яхті по Дніпру;
- політ на повітряній кулі над Києвом;
          - політ на двухмісному літаку над Києвом;

          - відвідати кав'ярню на Рейтарській, 13 і продегустувати найдорожчу у світі каву Копі Лювак (орієнтовно 150грн порція).

 
 
 
Для візуалізації подаємо інтерактивну карту нашого маршруту.
На ній позначені об'єкти, які ми дивимось під час нашої екскурсії "Київ мажорний".
 
 
 

Опис деяких екскурсійних об'єктів по маршруту, для любителів почитати:(

Печерський район - це один із центральних районів Києва, де розташовані стратегічні державні установи, та заклади культури. Саме тут бурхливо розвивається політичне і ультурне життя столиці і держави. Ну а серцем Печерську сміливо можна назвати Липки, район, який приваблює туристів своїми розкішними особняками, фешенебельнимии будівлями, навколо яких на протязі багатьох років утворювалася особлива атмосфеора драматичності, романтичності і навіть містичності.

На барельєфі Будинку з Химерами ми будемо шукати крокодила і уважно слухати розповідь про привида, який тут жив, а може живе і сьогодні.

Вам відкриється неймовірна правда про будівництво Шоколадного будиночку, який за свою історію встиг побувати і Палацом для шлюбних церемоній і навіть власністю НКВС.

Арабський будиночок гаранотвано вразить Вас нетипічним для Києва романським стилем, а Будинок "вдови, що плаче" запам'ятається своєю модерновістю. Особняк Уварової приверне вашу увагу своїм ошатним вбранням і елегентною архітектурою.

Ви по новому подивитися на будівлю Адміністрації Президента України, яка є чудовим прикладом європейського клацисизму, що мирно сусідствує з елементами українскького барокко.

Кловський палац хоч і будувався для царської сім'ї, яка пріздила до Києво-Печерскьої Лаври, але так і не використовувася по своєму призначенню. Бо августійші особи в ньому так ні разу і не жили.

Банківська вулиця -  це уникальне місце столиці, де розташовані доходний будинок Шлейфера, що дивує орігінальним декоративним оздобленням, особняк Лібермана, побувдованний в стилі клацисизму і інші не менш цікаві і значущі в історичному сенсі будівлі.

   

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:
МОЖЛИВІ ВИТРАТИ:
  • Транспортний супровід
  • Професійний супровід гіда
  • Екскурсії

  • Харчування
  • Вхідні квитки
  • Особисті витрати


Готель
Київ
від 360.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Хостел
Київ
від 200.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Хостел
Київ
від 120.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 100.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 1400.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Хостел
Київ
від 90.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 810.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 320.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 200.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Бориспіль
від 432.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 450.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 106.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 290.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 215.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Корабель (на воді)
Київ
від 395.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 405.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Київ
від 800.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 630.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Київ
від 650.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури по києву, тури в києві, тур в києві, оглядові ескурсії по києву, групові тури по києву, тури тематичні в києві, групові тури в києві, тури на автобусі, тур по києву, тур в київ, тури в київ, тур у київ, тури по київській області, туроператор по Україні, туркомпанія в Україні, туроператор в києві, туристична компанія в києві, тури англійською мовою по києву, тури французькою, тури німецькою мовою, тури

witch.hand