(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2016
Весняні канікули під Києвом
Дитячий табір "Фристайл СІТІ" , м. Буча

            
 • ДАТИ ЗАЇЗДІВ
  19.03.16-27.03.16
   
 • ВАРТІСТЬ: 3800 UAH

 • ПРОЖИВАННЯ:
  Київська обл. м. Буча
   
 • ХАРЧУВАННЯ: 5-разове
   
 • Заїзд: 9 днів
   
 • Віковий ценз: для дітей 7-16 років

У дитячому таборі «Фрістайл Сіті» кожні канікули проходять цікаво, корисно, яскраво і весело!

Запрошуємо хлопчиків і дівчаток в академію «Еврика».
На цій зміні, діти стануть студентами Академії «Еврика», в якій в рівній мірі поєднуються знання і розваги.
Головна мета Академії: дати можливість кожному студенту навчитися втілювати свої мрії в реальність, реалізувати себе в тих сферах, які йому дійсно подобаються, і дати можливість дізнатися нові.
Протягом весняного курсу кожен студент нашої академії зможе самостійно вибирати факультети, а також відвідувати інші йому сподобалися.
Кожен день в академії - це нові знання і відкриття!
Лише найцікавіші предмети, дослідження і подиву, веселі досліди і яскраві емоції, зустрічі з успішними людьми та презентації своїх проектів.

Факультети Академії:
- Факультет творчості і мистецтва (створення своїх шедеврів мистецтв - малювання, хенд мейд, студія випалювання, моделювання з паперу, малюнок по воді, фотографія)
- Факультет проектний (створення проектів дитячих готелів і центрів майбутнього, відділ створення дитячих парків розваг, як зробити рекламну компанію)
- Факультет театру і кіно (постановка мюзиклу, зйомки рекламних роликів, короткометражних фільмів на різні теми, хореографія, постановка танцю, кожен зможе спробувати себе в ролі режисера)
- Факультет дипломатії (студія англійської мови, етикет дипломата, країнознавство, ораторську майстерність, досвід публічних виступів)
- Факультет особистого успіху (стратегія створення успішної особистості, можливість відчути себе справжнім підприємцем, захоплюючі історії успішних людей)
- Науковий факультет (проведення фізичних та хімічних дослідів під керівництвом педагогів, як зробити газовану воду, некерована піна, фіолетове молоко, вивчення загадок природи)
- LEGO Education факультет (експериментальне конструювання роботів, ігрова математика, ігри на логіку)
- Спортивний факультет (на цьому факультеті студенти зможуть більше часу приділити спортивних ігор, туризму, орієнтування, удосконалення ігр та вигадування нових ігор майбутнього, уроки фітнесу, придумування нових спортивних анимашек)
А також всіх студентів «ЕВРИКА» чекає запальна анімаційна програма, шоу програми і дискотеки, студентські вечірки, вікторини та конкурси!

Також у програмі:
- Комфортний відпочинок, розвиток, активні ігри, квести, шоу і анімація, студія твістінг - іграшки з повітря, студія моди та зачісок, весняна фото сесія, студія сучасного танцю, постановка вокальних номерів і зйомка відео - кліпу, Фітнес - програма, Командні ігри , тім білдінг, естафети, інтелектуальна гра «Мафія», смачний кулінарний майстер клас з приготування мафінів, творчі конкурси та концерти, свято Мартішор, весняний бал, зустрічі з успішними людьми, проекти та інновації, тренінги особистісного зростання.
Кожен учасник отримає диплом про проходження «Еврика». Кращі проекти будуть удостоєні премії і нагороди «Еврика 2016»

Розташування та інфраструктура
Табір "Freestyle CITY" розташувався недалеко від Києва, в курортному передмісті - м Буча. Доглянута паркова територія, багато дерев, зелені. На території розташовані стаціонарні корпуси, дитячий ресторан, зал - ігротека. танцювальний зал, тренажерний майданчик, футбольне поле.

Розміщення
Діти розміщуються в 2-х поверховому стаціонарному корпусі. Корпус опалювальний. Встановлені стеклопакети.Комнати по 2 - 5 чоловік. У кімнаті знаходяться ліжка, тумбочки, шафа. Санітарні зручності (душ, туалет, умивальник) розташовані в блоці, на дві кімнати. Кімнати затишні, комфортні, теплі. Холодна і гаряча вода постійно. Діти забезпечуються повним комплектом білизни, включаючи 2 рушники. Зміна білизни відбувається кожні 7 днів або по мірі необхідності.

Харчування
5-разове, збалансоване, проходить в дитячому ресторані. Різноманітне меню, не тільки корисні, але й якісні смачні страви, в меню багато свіжих овочів і фруктів

Безпека
Всі діти на період перебування в таборі застраховані за двома напрямками: медичне страхування і страхування від нещасного випадку. Постійний штат мед. працівників (лікар, медсестра - заслужені працівники охорони здоров'я, фахівці своєї справи, з великим досвідом роботи.
У таборі працюють професійні вожаті, керівники гуртків, інструктори з фізичної підготовки, художній керівник. Вожаті та вихователі цілодобово перебувають разом з дітьми.
Також постійно знаходиться досвідчений лікар-педіатр; є медичний кабінет, обладнаний всім необхідним.
На території табору завжди знаходяться професійна служба охорони, спортінструктори, педагоги і вожаті які відповідають за безпеку ваших дітей 24 години на добу.

ЗАМОВИТИ ДИТЯЧИЙ ТАБІР НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ можна КОНТАКТИ (або онлайн заявка)
Тури по Україні, тур Кам’янець, куди поїхати на травневі свята

зимовий відпочинок недалеко від Києва, весняны канікули 2016, табір під Києвом на весну 2016, дитячий відпочинок під Києвом, дитячі табори, табір Фристайл, табір Буча, програма на весняныканікули, куди відправити дитину на весняны канікули, де провести весняныі канікули, програми дитячого відпочинку 2016, табір з вивченням англійської мови, табори під Києвом, Дитячий табір з англійським, вивчення англійської для дітей, вивчення англійської в дитячому таборі під Києвом, путівки в дитячі табори, Дитячі путівки в табір, дитячі табори під Києвом

witch.hand