(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК ЗА КОРДОНОМ 2016.
МОВНИЙ ТАБІР В ПОЛЬЩІ ICEA SUMMER CAMP. ОЛЬШТИНЕК.

 • ДАТИ ЗАЇЗДІВ:

  03.07-15.07.2016
   
 • ВАРТІСТЬ: 500 EUR
  ТРАНСФЕР: 115 EUR

 • ПРОЖИВАННЯ: Польща, курорт B?sia (Ольштинек)
   
 • ХАРЧУВАННЯ: 4-разове

 • Заїзди 12 днів
   
 • Віковий ценз: 7-17 років

Воєводство Мазовецьке - найбільший регіон в Польщі. Майже всі воєводство розташоване в центральній частині польської низини. Більшу частину площі займають ліси, в тому числі ліси Kampinos - справжнє диво європейського масштабу. Саме в цьому мальовничому куточку, в комфортабельному і затишному приміщенні дитячого будинку відпочинку і розташований наш табір.

Розміщення та інфрастуктура
На території табору є добре обладнані класи для проведення уроків, дитячі ігрові кімнати, власний пляж, дитячий майданчик, футбольне, волейбольне та баскетбольне поля.
Діти розміщуються в кімнатах по 3-4 людини зі зручностями в номерах.

Харчування
У таборі організовано 4-х разове харчування. Щодня в раціоні присутні свіжі овочі та фрукти. Меню складається щодня і розробляється у відповідності до потреб зростаючого організму.

Програма табору - це, перш за все, вивчення іноземної мови - польської або англійської. Запорука успіху при вивченні мови - це практика, а саме спілкування з носіями мови. Саме це ми і пропонуємо нашим дітям! Ми вивчаємо польську мову безпосередньо з польськими вчителями, а англійську - з викладачами з США, Англії та Канади.
Завдяки активній програмі дозвілля, діти зможуть розкрити свій творчий потенціал. Насичена спортивна програма здивує водними видами спорту - ми будемо освоювати яхти і каяки, кататися на катамаранах і надувних човнах. Діти дізнаються багато нового і цікавого, а головне - знайдуть нових друзів з різних куточків Європи.
Крім цього в таборі дітей чекає:
- Розфарбовування футболок в стилі Tie-dye -
сучасний і креативний метод фарбування речей, при якому яскраві фарби разом з незафарбованою тканиною утворюють оригінальний малюнок, орнамент або візерунок. Діти зможуть своїми руками зробити унікальну річ, яка підкреслить індивідуальність дитини і ще довго буде радувати, нагадуючи про чудовий відпочинок в таборі ICEA.
- Творчі гуртки і майстер-класи. З
аняття театральним мистецтвом розвивають мову, почуття прекрасного, вчать не боятися аудиторії, підвищують самооцінку і додають впевненості в собі. Діти вчаться працювати як самостійно, так і в команді. Вони стануть більш впевненими, отримають навички акторської майстерності і техніки швидкого запам'ятовування текстів. А яскраві костюми, перуки і театральний грим допоможуть стати справжніми лицедіями. В кінці заїзду у дітей буде змагання між загонами і вибір кращих акторів.
Гурток дитячої творчості - це дружня атмосфера, яка допоможе дітям творити корисні і красиві речі. Діти люблять творчі проекти. Вони люблять щось створювати, адже їхня фантазія безмежна. Відкриття їх талантів - наша мета. Ви ніколи не знаєте, що можутьвідкрити творчі здібності дитини. Ми підготували найрізноманітніші майстер-класи: це і виготовлення чарівних паличок, квідіч, виготовлення масок міньйонів, майстер-клас з надування великих мильних бульбашок і ще багато цікавих сюрпризів.
Танцювальні майстер-класи.
Заняття танцями допомагають розвивати музичні здібності, творчий підхід до життя, сформувати гарну поставу, скоординувати рухи, дають можливість весело витратити запаси енергії. До того ж, виступи, прагнення до успіху, позитивна мотивація добре впливає на розвиток особистості. Ми познайомимо дітей з різними видами танців, а засвоєні навички вони зможуть продемонструвати під час фінального виступу.
Body-art -
це розпис на обличчі і тілі за допомогою гіпоалергенних, м'яких фарб.
Фестиваль Холлі - традиційне, щорічне свято весни і яскравих фарб. Традиційно на цьому святі проходять масові гуляння, обсипання фарбами і обливання водою. Ми влаштовуємо це для того, щоб розмалювати світ навколо нас яскравими фарбами, вирватися з сірих буднів, добре відпочити і зарядитися позитивними емоціями!

В вартість входить Додатково слачується
 • Проживання
 • 4-разове харчування
 • уроки англійської або польської мови мови з іноземними викладачами
 • перегляд фільмів на англійській та польській мові
 • екскурсії по озеру на яхтах та каяках
 • водні види спорту
 • заняття активними видами спорту
 • Автобусний трансфер Київ-табір-Київ
  (115 EUR)
 • Візовий збір
 • Власні витрати

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ТАБОРУ В ПОЛЬЩІ

ЗАМОВИТИ  ПУТІВКУ  в табір можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячі табори 2016 дитячий літній відпочинок, табір в Польщі з вивченням англійської та польської мови, дитячий табір в Ольштинек, табір ІCEA в Польщі, мовні табори ICEA в Польщі, табір з англомовними викладачами. табір  ICEA з вивченням польської мови, дитячий табір англійська та польська мова

witch.hand